Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyПон Окт 19, 2020 6:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
mask нишани lorenz GOLD врътка kupuvam miladinka prodavam wave Spectrum Coil nexus металотърсач Simplex tesoro deus голден VANQUISH пират маск грунда Майнлаб нишан tejon Fisher TEKNETICS

Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?

Go down 
+6
Radislav
Ancient Hunter
doncholito
Трибал-М
Kolev
adminn
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn

Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? Empty
ПисанеЗаглавие: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 2:05 pm

Колеги, от доста години се продават локаторите, но и те като георадарите са , като черна дупка в металдетектинга.
Моля споделете локаторите според Вас работят ли?
Погледнете тази снимка на локатор на световно известна фирма за локатори

Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? Rm1qtv

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 4:00 pm

Молитвите към господ също работят ... но само понякога и само за определени вярващи  Cool 

Иначе сега сериозно - така нареченият "научен" принцип на който се базира ужким работата на подобни "апарати" а именно засичането на някакво йонно поле е такава псевдонаучна глупост, че всеки учен би онемял пред вида на подобна откровена идиотщина.

От друга страна георадарите са базирани на известни на науката принципи а именно на метод подобен на ултразвуковата ехография, само че на много по-високи честоти.
Т.е. георадарите се използват от археолозите и изобщо в научните среди занимаващи се с археология и геология, докато тази глупост локаторите се пробутва само на хора с оскъдни познания по физика, или общо казано - глупаци.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 4:12 pm

Хич да не разбира от физика и електроника,един средно интелигентен човек,като погледне това "внушително изделие" с гръмко име,би трябвало да се ориентира правилно...

Хаосът е или временен,или гибелен!
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 5:12 pm

Трибал-М написа:
Хич да не разбира от физика и електроника,един средно интелигентен човек,като погледне това "внушително изделие" с гръмко име,би трябвало да се ориентира правилно...

До някъде съм съгласен колега, но освен средна интелигентност се иска и техническа грамотност и някакви познания по физика, а подобна комбинация според мен съществува при не повече от 20-30% от хората. Следователно над 70% са потенциални жертви на подобни измами, защото това си е измама с главно И, която трябва да бъде преследвана от закона. Примерно питай десет човека, дали металите имат йонно поле и дали могат да бъдат засичани от километри чрез него и ще бъдеш изнанадан, колко невежи са хората.
doncholito
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 6:40 pm

А най-интересното е че това "чудо на техниката" със себестойност на частите не повече от 10-20 лева се продава за 500-1000 и нагоре.
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 9:19 pm

Оставете ги тия локатори, я колко напред са хората с новите технологии без световен аналог. Вече се правят устройства без захранване, не се влияят от никакви външни въздействия и са създадени на базата на съвсем нови физични принципи.  Shocked  Laughing 
http://olx.bg/generator-za-personalna-biozaschita-i2924910
Честито на печелившите  Wink
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 9:51 pm

АncientHunter, конкретно за показаното на препратката от теб не мога да коментирам, но тези технологии наистина работят и се използват активно (доразработват и усъвършенстват) от руснаците и в по-малка степен американци, англичани, германци...
Всичко се базира на теорията на ОРГОНОВАТА енергия или това е така наречената Прана, Чи, Ки и др.
За оргоновите генератори има много писано, снимков и видео материал...
Който има интерес-да търси, а който търси-ще намери...

Не отхвърляйте нещо, само защото не го разбирате или не сте се докосвали до него.
Сега очаквам да се започнат едни дебати...

Ето Ви едно видео- коментарите си ги оставете за вас :

Последната промяна е направена от Radislav на Вто Авг 12, 2014 11:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 10:58 pm

Паранормалните явления и способности съществуват, но тук ми се струва става дума за съвсем друго, по-скоро поредната измама като устройствата за намаляване на разхода на ток или устройствата с един кондензатор вътре, които като ги включиш в запалката на колата и ще ти намалят разхода на гориво с 30%  Wink 
Допускам нищожна вероятност да греша, но дотолкова сме свикнали да ни лъжат и разиграват, че към всичко подобно вече се отнасяме като към поредната измама. Както се казва "Око да види, ръка да пипне".
Особено като прочета, че е на нови физични принципи и работи без захранване. Ами то тогава трябва да е живо това нещо, за да може да съществува от заобикалящата ни прана?  Shocked
Освен това, пишат че това чудо има програмируема памет и заложени програми според конкретното приложение.
Е как се програмира и от кого? С магия и заклинания или ?
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 11:34 pm

Оргонитите (оргонови генератори) представляват пластове от органична среда и метални частици, като има "симпатия" за определени метали, използва се кварцов кристал (питаш какво и къде се програмира) и спирала (кроп бобина), която завихря торсионното поле, което се генерира от вихрови полета, които са естествено циркулиращи в направляние Земя-Космос, Космос-Земя...и само по себе си това представлява кондензатор на вихрови полета с десен поляритет...
Не ми се пише по-вече...ето ти една препратка :

http://silnibg.blogspot.com/2013/04/blog-post_2.html

Руснаците използват подобни квантово-холограмни матрици, които от десетина години ги разсекретиха и пуснаха в масова експлоатация- това са кристално-матрични апликатори със силициев кристал и кръгова дифракционна решетка.
Използват се при мобилните телефони, за хармонизиране на здравето, променяне качествата на вода, храни и др.

Има и други-например "Платоновите тела" от Геометрията сами по себе си са генератори на торсионни полета...

Пак пиша, че нямам поглед и не мога да изкажа компетентно мнение върху това, което си намерил в Продавалника.Дори и да работи, цената му е висока и целта е комерсиална.

Отговарям на колегата, на когото оспамих темата- Да, уредите за които питаш работят в определена среда и при определени(подходящи) условия при човек-оператор, който знае какво прави...но не и тези, които се продават масово- те са за търговски цели.Искай да ти демонстрират на полигон, който ти си го създал и продавача не знае къде. какво има закопано.Дадох ти джокер-стига ти.
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 11:42 pm

Дрън дрън та пляс  Laughing  Laughing  Оргонови, хроматизирани поляризирани измишлютини на ента степен - зоб за непросветените. Използват псевдонаучна терминология за да шашардисат бабите, които са им единствената клиентела. Всеки технически образован човек подминава подобни простотии с погнуса и насмешка. ЛОКАТОРИТЕ СА ИЗМАМА И ВСЕКИ КОЙТО ТВЪРДИ ЧЕ РАБОТЯТ Е ИЛИ ИЗМАМНИК ИЛИ ГЛУПАК!!!
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyВто Авг 12, 2014 11:55 pm

Тук по нашия край сега са намода електронни багети за търсене на трюфели понеже са хит на сезона .Нашенски майстор вече е измислил как да има нови клиенти. Дали работят найстина?
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyСря Авг 13, 2014 11:27 am

kaponcheto написа:
Тук по нашия край сега са намода електронни багети за търсене на трюфели понеже са хит на сезона .Нашенски майстор вече е измислил как да има нови клиенти. Дали работят найстина?

НЕ!
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyСря Авг 13, 2014 12:07 pm

Kolev написа:
kaponcheto написа:

НЕ!

Природата не търпи "празно" пространство.Майсторите-също,но значителна част от тях са измамници,за съжаление!
Колега Капончето,този ваш "изобретател" споделя ли нещо за принципа на работа на този смайващ прибор.Дали не ползва възможностите на кучешкия нос ,но в електронен вариант-и с по една пръчка на ноздра?

kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyСря Авг 13, 2014 4:13 pm

Нямам никаква идея кой и с какъв акъл си ги копува но......според мен работят не по лошо от локаторите за който говорим в темата.
И едно въпросче ккъм просветените че на мен не ми е ясно има едно шишове бият се на квадрат и после разбирали дали има метали в почвата и кухини в почвата някой може ли да ми даде ясна представа какво е това.
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyСря Авг 13, 2014 6:19 pm

kaponcheto написа:
Нямам никаква идея кой и с какъв акъл си ги копува но......според мен работят не по лошо от локаторите за който говорим в темата.
И едно въпросче ккъм просветените че на мен не ми е ясно има едно шишове бият се на квадрат и после разбирали дали има метали в почвата и кухини в почвата някой може ли да ми даде ясна представа какво е това.

Да, не работят по-лошо ... защото по-лошо от неработенето няма. Тия дето ги бучкат в земята и те са същата простотия. Не си губете времето с тия глупости!
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyЧет Авг 14, 2014 1:58 pm

kaponcheto написа:

Колега,ако шишовете са четири,ориентират ли ги по посоките на Земята?

RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyЧет Авг 14, 2014 11:54 pm

Моя опит сочи, че тия неща работят със същия успех както изпадането в транс и копането на пройзволни дупки в земята  lol! Не съм видял работещ уред от такъв тип досега.
comander
Цезар
Цезар
comander

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyПет Авг 15, 2014 12:54 am

Измерването на съпротивлението на почвата не е измама китов така откри всички гробници.Измама е че казват че открива злато,такова измерване е може би наи качественото за откриване на кухини след георадара но е доста бавно.вече има дистанционо измерване на почвата което е по бързо но пък е доста скъпа техника.
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyПет Авг 15, 2014 2:19 am

kaponcheto написа:
Ако става въпрос за дистанционните локатори от типа на "Омнитрон",-те не работят.Тука измамата е по голяма,апарата има по голяма кутия,повече лампички, скала,копчета,колчета,жици и други.Има и багети които накрая хващаш и започваш да търсиш по познатия начин.Основното са багетите другото покрай тях е пълнеж за внушаване на респект и доверие.Може и без него да се работи.Има обаче и скенери при които се забиват колчета и се пуска ток между тях.Така се отчита съпротивлението на почвата между всеки две колчета,то е различно ако има метал, кухина или само почва.На времето бях проявил интерес та ми донесоха един но като му прочетох инструкцията и го изпробвах видях че не става за металдетектинг и го върнах.Имат малък генератор за ток, но започват да хващат метал с размерите от буре нагоре.А ,аз не търся гърнета с такива големи размери,щото имам две операции от херния.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyПет Авг 15, 2014 12:07 pm

vvurbanov написа:
.....,аз не търся гърнета с такива големи размери,щото имам две операции от херния.

Колега,за такива големи гърнета(питуси,вероятно)има и големи,"верни" приятели...

vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyСъб Авг 16, 2014 3:33 am

Трибал-М написа:
vvurbanov написа:
.....,аз не търся гърнета с такива големи размери,щото имам две операции от херния.

Колега,за такива големи гърнета(питуси,вероятно)има и големи,"верни" приятели...
Повечето находки дето съм намирал все съм ги делил с някой.Има такива които почват да бъркат в гърнето и да слагат в джобовете още преди да ги разделим.Ако пък парите са разпилени и не можем да ги извадим от първия път,те задължително се промъкват тайно сами да ги изкопаят.Това последното е направо правило.Стремежът да измамят колегата е толкова силен, че понякога сами се прекарват.
Веднъж засякохме едни разпилени солиди и търсача с който бяхме заведе две коли хора на мястото.Аз също се включих но то стана "на девет вълка,-пачи крак".Сетне и той не можа да ми отговори на въпроса защо трябва да дели на осем като можехме само двамата с него да ги изкопаем.Тука работата стана като оня дето хванал златната рибка и си пожелал да умре на комшията магарето.Хич не му дошло на ум да си поиска и той едно магаре от рибката.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyСъб Авг 16, 2014 12:40 pm

vvurbanov написа:
Трибал-М написа:
vvurbanov написа:

Повечето находки дето съм намирал все съм ги делил с някой.Има такива които почват да бъркат в гърнето и да слагат в джобовете още преди да ги разделим.Ако пък парите са разпилени и не можем да ги извадим от първия път,те задължително се промъкват тайно сами да ги изкопаят.Това последното е направо правило.Стремежът да измамят колегата е толкова силен, че понякога сами се прекарват.
Веднъж засякохме едни разпилени солиди и търсача с който бяхме заведе две коли хора на мястото.Аз също се включих но то стана "на девет вълка,-пачи крак".Сетне и той не можа да ми отговори на въпроса защо трябва да дели на осем като можехме само двамата с него да ги изкопаем.Тука работата стана като оня дето хванал златната рибка и си пожелал да умре на комшията магарето.Хич не му дошло на ум да си поиска и той едно магаре от рибката.

Cool ...А това за магарето е типично за масовия българин:Онова,което най-често му мъти(размътва) главата,първо излиза през устата! Cool

comander
Цезар
Цезар
comander

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyСъб Авг 16, 2014 1:28 pm

Има и такива дето чуждото е общо,а неговото си е негово.Със чужда пита маичин помен,правят.
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyСъб Авг 16, 2014 1:53 pm

vvurbanov написа:
Трибал-М написа:
vvurbanov написа:

С какви хора ходиш ти бе приятелю  lol! По добре ходи сам отколкото с малоумници.
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?   Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ? EmptyСря Авг 20, 2014 6:37 pm

То за това сме на този хал, защото почти всички мислят по този начин.Когато мисленето на хората от метача до депутата се промени, ще се променят и нещата в държавата.

Локаторите - РАБОТЯТ ЛИ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: