Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro голден Coil грунда VANQUISH Minelab TEKNETICS kupuvam Simplex маск wave nexus lorenz 5000 mask miladinka GOLD врътка Майнлаб пират Spectrum nokta Fisher нишани prodavam deus
 

 Metaldetector Silent by Miladin review

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Metaldetector Silent by Miladin review  Empty
ПисанеЗаглавие: Metaldetector Silent by Miladin review    Metaldetector Silent by Miladin review  EmptyЧет Авг 21, 2014 10:47 am

Рекох да напиша малко отзиви за тая машина, понеже определено заслужава внимание!

Първото нещо, което ми идва на ум и го твърдя сериозно е, че за цената си е невъзможно да се купи по-добра машина ! Просто страшно ефективен уред, детектва дълбоко даже и дребни нещица В РЕЖИМ НА ДИСКРИМИНАЦИЯ, нещо което не бях виждал до сега.
При правилни настройки 1 лев го чува на 50 см въздушно.Много е лекичка и удобна за работа.Пускаш я и вадиш сигнали.

Metaldetector Silent by Miladin review  1176306_501661039928035_1491391701_n

Когато имам време може да снимам и видео.

Препоръчвам машината!

Успех на всички търсачи!
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




Metaldetector Silent by Miladin review  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metaldetector Silent by Miladin review    Metaldetector Silent by Miladin review  EmptyЧет Авг 21, 2014 11:17 am

RelicHuntingVT написа:
Рекох да напиша малко отзиви за тая машина, понеже определено заслужава внимание!

Първото нещо, което ми идва на ум и го твърдя сериозно е, че за цената си е невъзможно да се купи по-добра машина ! Просто страшно ефективен уред, детектва дълбоко даже и дребни нещица В РЕЖИМ НА ДИСКРИМИНАЦИЯ, нещо което не бях виждал до сега.
При правилни настройки 1 лев го чува на 50 см въздушно.Много е лекичка и удобна за работа.Пускаш я и вадиш сигнали.

Metaldetector Silent by Miladin review  1176306_501661039928035_1491391701_n

Когато имам време може да снимам и видео.

Препоръчвам машината!

Успех на всички търсачи!

В началото на 90-те имах такава машинка на Миладин...... настина бяха добри за времето си.Сега не знам как стоят нещата,а и трудно се намират мнения за работата им.Доколкото знам и производителя го няма по форумите,а иначе е свестен човек,поне беше де Smile Така че ще ми е интересно още ли прави хубави апаратчета.Изглежда прави...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Metaldetector Silent by Miladin review  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metaldetector Silent by Miladin review    Metaldetector Silent by Miladin review  EmptyЧет Авг 21, 2014 1:29 pm

Поздарвления за копчето за центриране: ПИНПОЙНТ


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Metaldetector Silent by Miladin review  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metaldetector Silent by Miladin review    Metaldetector Silent by Miladin review  EmptyЧет Авг 21, 2014 9:09 pm

adminn написа:
Поздарвления за копчето за центриране: ПИНПОЙНТ
Специално за пинпойта, такива звуци вади че и Иво Папазов би му завидял.
Върнете се в началото Go down
 
Metaldetector Silent by Miladin review
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Buy metaldetector
» моля за мнение за този апарат. -FAU-2 pulse induction metaldetector
» silent на Миладин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: