Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка miladinka lorenz Fisher wave нишани Minelab mask пират GOLD nokta Майнлаб TEKNETICS 5000 грунда nexus Coil deus голден маск kupuvam prodavam Simplex Spectrum tesoro VANQUISH
 

 до всички колеги

Go down 
+19
djendaka
vvurbanov
Санчо
ivangrozni
comander
ferovo
borislav123
Трибал-М
stan960
van_helsing
Petronii
Manarov
pechkata
lobo
yon
Kolev
adminn
Viktor Ivanov
skita6t
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyСъб Авг 23, 2014 5:03 pm

Според мене исканията ни трябва да са супер скромни и да се прикрепим към голяма партия като ГЕРБ или БСП
Върнете се в началото Go down
lobo
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyСъб Авг 23, 2014 5:18 pm

van_helsing написа:
Според мене исканията ни трябва да са супер скромни и да се прикрепим към голяма партия като ГЕРБ или БСП

Това е най разумното, но вече е късно.
А това за "нова алтернатива" ни го сервираха, а не съм чел някъде да е имало дискусия по темата?! Май наистина ще се окаже, че във федерацията се взема решения от 1-2-3 човека?!
Не е коректно. Как да подкрепя нещо което е с предизвестен край?
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyСъб Авг 23, 2014 5:35 pm

van_helsing написа:
Според мене исканията ни трябва да са супер скромни и да се прикрепим към голяма партия като ГЕРБ или БСП

Аз към БСП не бих прикрепил и миризлив чорап. Според мен бъдещето е в ГЕРБ.
Върнете се в началото Go down
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyСъб Авг 23, 2014 6:15 pm

Може би комбинацията ГЕРБ и Реформаторите ще излезе по-добре отколкото преди само ГЕРБ, защото по онова време всеки можеха да го преберат просто така. Нито едно дело от простотиите им не издържа, а хората бяха по-вече репресирани от времето на тато.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyСъб Авг 23, 2014 10:06 pm

Kolev написа:
Viktor Ivanov написа:
Искам да попитам КОЙ плаща този цирк???!!!! на миналите избори се правеша агитация за ДПС, какво стана, дойдоха, заминаха промени????!!!! Аз не видях!!

Тия пичове /федерацията/, ако бяха умни, щяха да поискат една среща с Бойко Борисов, да му подарят един металотърсач и да му обяснят нуждата от законови промени. Човекът е народен и разбран и ако се подходи разумно може да се свърши много хубава работа вместо да се подкрепят разни треторазредни партии, които нямат шанс за парламента.
-Както винаги са изплющеваш неподготвен и популистки -Нема ти казвам колко народ по нашеннско познавам все бивши колеги и настоящи гербаджий на всички равнища който се виждат и срещат с Твоят човек ма както се вижда нещо раздвижване нема -Ако сакаш да ти дадем агреман па ти да одиш да се разбираш с него като е толкоз разбран и ти си мислиш че ще си достатъчно убедителен -Сал да не стане като в оня виц дето се носеше по времето на неговото управление -Когато отишли бивши перачи и сегашни паралий с авоари в Инострански банки да го питат може ли да повкарат и преперат некои и друг милион що не и милиард в изпосталелата ни икономика като естествено той ша си има свойте 20% от далаверата -Отговорът бил:-Може момчета сал че за мене 80% а за вазе 20 -Иначе си прав, това е поредният измислен кьорфишек имитиращ неква дейност от страна на там тая организация -По добрият вариант беше сами да си регистрират партия но то за таквоз нящо си требе и акъл,а и хора................................................. Cool 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyСъб Авг 23, 2014 10:22 pm

van_helsing написа:
Може би комбинацията ГЕРБ и Реформаторите ще излезе по-добре отколкото преди само ГЕРБ, защото по онова време всеки можеха да го преберат просто така. Нито едно дело от простотиите им не издържа, а хората бяха по-вече репресирани от времето на тато.
-Апострофа ми е отклонение понеже по тия въпроси се чекнем в друга тема,но не мое са сдържа -Ма мигар серйозно си мислиш че тия УЖ Реформатори като му дадат гласовете си да направи необходимият процент и после ша им са чуе думата -Нито един от тия нема куража на Волен,просто ша са безгласни марйонетки -Даже нема да ги купи срещу некой и друг министерски пост по скоро ша им подхвърли некоя агенцийка по не знам ква си потънала в забвение структура -На следващите избори тия многоцветни клоуни дори нема да ги видиш в класацията -Сега обаче са част от Предизборното задкулисно куклено шоу -Понеже тия Дето Дърпат Конците като видят че българинът вземе да се събужда и да ръмжи и му спретват поредният лъжлив водевил -И така вече 25г. все прехождаме и все се управяме сал дето слизаме по стъпалата все по нанадоле и нанадоле..................................................................... Cool 
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyСъб Авг 23, 2014 10:45 pm

Айде, айде, видяхме го Волен - само джафка, като има публика, а иначе задните бузи са му широко разтворени за всеки, който има кинти да плаща. Само не ми давай тоя откровен психопат и продажник за пример. Не случайно целият му електорат му е турил кръста и ти специално се готви, щото имаме бас  Basketball 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyСъб Авг 23, 2014 11:10 pm

-Ясно ми е мойто момче че партийните задкулисни котерийни борби са голема мъгла за теб но не го показвай открито: -Не знам дали имаш спомени но ако Волен не беше дръпнал подкрепата си твойто Лидер-Партия щеше да е още на власт -Просто споменах че с тия многоцветни ''реформаторски'' амеби нема да имате никви ядове................................................... Cool 
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyСъб Авг 23, 2014 11:50 pm

stan960 написа:
-Ясно ми е мойто момче че партийните задкулисни котерийни борби са голема мъгла за теб но не го показвай открито: -Не знам дали имаш спомени но ако Волен не беше дръпнал подкрепата си твойто Лидер-Партия щеше да е още на власт -Просто споменах че с тия многоцветни ''реформаторски'' амеби  нема да имате никви ядове................................................... Cool 

Реформаторите, ако случайно прескочат 4-те процента, това ще им е за последно, защото покрай протестите посъбраха малко заряд. Това е сбирщина от провалили се проекти и претоплени гранясали манджи които нямат бъдеще. Накрая всичко що е дясно ще се влее в ГЕРБ. Помнете ми думата! Пак го обърнахме на политика - админа ако иска да трие, няма да се сърдя.
Върнете се в началото Go down
yon
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 3:53 pm

Да си кажа честно не знам откъде и как се зародила тази студена междуфорумна война,между членове на дадени организации,и колеги практикуващи едно хоби.Сигурно има някакви личностни конфликти.Тази партия която подкрепя федерацията,дали ще влезе или няма,в парламента,е важно но и не толкова.По важното е според мен е че се прави нещо,и ако успеем да покажем на бъдещите управляващи че сме много,единни и че ще се борим за един по добър закон за нас,това ще е положителното.Да осъзнаем че не подкрепяме,самата партия,федерация или определени личности,а подкрепяме колегите си търсачи и самите себе си.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyНед Авг 24, 2014 6:20 pm

Да го отдадем на факта че на млади години летиш кат безпилотен самолет и се носиш по течението и вятъра без да мислиш къде ще те заведат -Ние дето сме на повеке лазарници обичаме да обмисляме повече, да преценяваме плюсовете и минусите, и за туй некак си трудно ша ни понесеш по течението -Всичкото друго е въпрос на личен избор,понеже за едните се явява като некъв спасителен маяк а пък другите знаят че е само един мираж ...................................
Върнете се в началото Go down
yon
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 12:17 am

stan960 написа:
Да го отдадем на факта че на млади години летиш кат безпилотен самолет и се носиш по течението и вятъра без да мислиш къде ще те заведат -Ние дето сме на повеке лазарници обичаме да обмисляме повече, да преценяваме плюсовете и минусите, и за туй некак си трудно ша ни понесеш по течението -Всичкото друго е въпрос на личен избор,понеже за едните се явява като некъв спасителен маяк а пък другите знаят че е само един мираж ...................................
Течението винаги има посока,и ако тази посока е твоята,е много лесно да мислиш и осъзнаваш къде те води.А с повече лазарници,с един мотор и малко гориво на самолета,може само да се правят кръгчета,докато..............но всеки си решава на какво да се вози.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 8:31 am

yon написа:

Течението винаги има посока,и ако тази посока е твоята,е много лесно да мислиш и осъзнаваш къде те води....

Посоката може да е твоята и в същото време-погрешната!...
Малка партия,бореща се с нокти, зъби и дупе да се докопа до парламента,няма да реши нашия главен проблем-онзи закон.Защото ще играе по свирката на големите.А както често се случва,наслаждавайки се на предстоящия четиригодишен рахатлък-да забрави за поетите ангажименти...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 10:44 am

За тези ще се гласува, че и още десетина човека покрай мен съм агитирал за сега. Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 11:05 am

borislav123 написа:
За тези ще се гласува, че и още десетина човека покрай мен съм агитирал за сега. Very Happy 

Давайте си гласовете на Михаля, но после не се сърдете, че ви управляват идиоти, лъжци и крадци. Не казвам, че тези са такива, но разпилените гласове, за подобни абсолюто безперспективни партии определят
бъдещето на децата ви! Пак ще повторя - напълно незряло и глупаво е да се поставя, което и да е хоби пред бъдещето на децата ни. Ето, аз например, дори някой да ми гарантира на 1000%, че тези биха решили проблемите с хобито, пак не бих гласувал за тях, защото бъдещето на детето ми е по-важно от това, дали ще мога да си правя кефа на рахат. Сигурен съм, че повечето хора тук разсъждават точно, като мен.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 11:16 am

Твоята партия ли имаш предвид.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 11:31 am

borislav123 написа:
Твоята партия ли имаш предвид.

В случая, моята партия не съм я споменал. Която и да е тя съм я избрал на база информираност и факти, които са се случили пред очите ми. Давам пример, който съм давал много пъти - синът ми се роди точно в края на мандата на Станишев и тройната му крадлива коалиция. Това беше управление в което имаше огромни излишъци, а световната икономика процъвтяваше, а у нас се изливаше златен дъжд, грандоманско строителство в частния сектор и изобщо перфектно време да си на власт. В същото време в целия квартал нямаше откъде да минеш с количката от разбити тротоари, а и нямаше къде да отидеш - нямаше един свестен парк или детска площадка, само разнебитени опасни катерушки от времето на комунизма. В момента имаме два изцяло обновени огромни парка с по няколко чисто нови детски площадки и велоалеи в тях, където децата дивеят с кеф и в безопасност, имаме нови тротоари, ремонтиран път пред блока където живея, койте беше лунен пеизаж и не беше пипван с години и освен това имаме поне десет чисто нови прекрасни детски площадки в радиус 300 метра само. И бъди сигурен това не стана през последната година. Така че бъди сигурен драги, аз много добре знам за кого гласувам и защо.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 11:38 am

То ти не си спирал да дрънкаш партиините си простотии .Сигурно в половината си постове възхваляваш крадливата полицейска партия и се опитваш да ни убедиш колко е хбава . Спирам да спамя темата щот с дървени философи не ми се спори. Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 11:39 am

И да не забравя една много важна подробност - всичко, което изброих се случи по времето на най-голямата световна финансова и икономическа криза за последните 50 години!


Тaм, където глупостта е образец, разумът е безумие.
На неграмотници, тролове и лаладжии не отговарям!!!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 11:44 am

borislav123 написа:
То ти не си спирал да дрънкаш партиините си простотии .Сигурно в половината си постове възхваляваш крадливата полицейска партия и се опитваш да ни убедиш колко е хбава . Спирам да спамя темата щот с дървени философи не ми се спори. Very Happy 

Щом за теб фактите са партийни простотии, нямам какво да ти кажа повече. Господ ми е свидетел, че всичко което съм казал е истина. Аз ти говоря факти, които са се случили пред очите ми, а ти не казваш нищо освен да ме нападаш тенденциозно и неподкрепено с нищо на база политически пристрастия. Нека четящите преценят чия позиция е по-морална.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 1:02 pm

И най-много се "кефя", когато такива с по няколко поста и незнам коя поредна регистрация се изживяват, като наставници определящи на другите, какво имат право да правят и какво не Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad От позицията на какви бе ейй???

Ето форумът си има администрация и политика. Това са хората, които определят правилата. Ако според тях не съм полезен тук, съвсем културно ги моля да ми кажат и спирам да се изказвам по политически въпроси.
Върнете се в началото Go down
skita6t
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 1:07 pm

Kolev написа:
И най-много се "кефя", когато такива с по няколко поста и незнам коя поредна регистрация се изживяват, като наставници определящи на другите, какво имат право да правят и какво не Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad От позицията на какви бе ейй???

Ето форумът си има администрация и политика. Това са хората, които определят правилата. Ако според тях не съм полезен тук, съвсем културно ги моля да ми кажат и спирам да се изказвам по политически въпроси.
пуснах темата тук но явно сам сбъркал форума МОЛЯ АДМИНА ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 1:26 pm

Пуснал си тема няма лошо, но недей да се изявяваш, като цензур. Също така извинявай ако съм те засегнал - не съм искал. За мен това е свободен форум /един от малкото такива/ и всеки има право да излага позиция особено, когато е аргументирана. Прочети всичко което съм написал, сложи си ръката на сърцето и ще осъзнаеш дълбоко в себе си че съм прав за много от нещата които казвам.

Ето задавам ти конкретен въпрос, на който ако си така любезен ще се радвам да получа отговор: Според теб, кое е по-важно, някакво хоби, макар и най готиното, или бъдещето на децата ни?
Върнете се в началото Go down
ferovo
Новобранец
Новобранец
ferovo



до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 1:37 pm

Kolev написа:
Пуснал си тема няма лошо, но недей да се изявяваш, като цензур. Също така извинявай ако съм те засегнал - не съм искал. За мен това е свободен форум /един от малкото такива/ и всеки има право да излага позиция особено, когато е аргументирана. Прочети всичко което съм написал, сложи си ръката на сърцето и ще осъзнаеш дълбоко в себе си че съм прав за много от нещата които казвам.

Ето задавам ти конкретен въпрос, на който ако си така любезен ще се радвам да получа отговор: Според теб, кое е по-важно, някакво хоби, макар и най готиното, или бъдещето на децата ни?
Kolev,абе пич ,това се мъча да ти обясня,че с любимия ти тиквунски герб ,децата ти са обречени на мизерия и невежество, нооо....ти си готов за 5 лева да продадеш майка си и бащаси заедно с бъдещето на децата си........... АНАДЪНМУ.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




до всички колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 2 EmptyПон Авг 25, 2014 1:44 pm

Точно тук и е мястото колега. Нека се знае че има партия която ни подкрепя. Колегата Колев явно е притеснен понеже партията която ще защитава интересите на търсачите ясно се разграничава от гербаджиите и ги критикува..За това колко хора в форума подкрепят герб може доста да се поспори. Защитавахте ги само ти и още един. Аз също мога да направя 20 регистрации и да се правя на клоун.
Върнете се в началото Go down
 
до всички колеги
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» до всички колеги
» Нещо интересно и за всички колеги.
» ЧЕСТИТ ИВАНОВ ДЕН НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: