Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS prodavam lorenz deus tesoro Minelab грунда miladinka 5000 врътка Майнлаб nexus пират mask нишани GOLD Simplex Fisher Spectrum VANQUISH маск голден kupuvam Coil wave nokta
 

 ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА

Go down 
+6
colin96
Nexus metal detectors
vanbg
jorko1111
Aurelius
mdetectors.bg
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyЧет Авг 28, 2014 7:47 pm

Отварям тази тема, защото търсенето по солен пясък и солен мокър пясък се оказва предизвикателство и нека да споделим различни "пинизи", които сме изпитали за да сме си взаимно полезни - то това е основния смисъл на интерент форумите.
Разчитам на Колеги от черноморието да споделят опита си при този начин на търсене.

Аз започвам темата с търсене с XP DEUS 3.2. с 22см. сонда
Място Централната част на черноморието ни.
Ползвани програми 7-ма   и 8-ма на 3.2. версията на XP DEUS
Днес стартирах с 8-ма програма сух пясък и на место, което местните ми казаха, че всяка вечер минават 3-ма колеги, дори и зимата и есента, изкарах над 10лв./това са само тия, които са сега в обръщение/ за един час.
А 5 стотинки от бай-тошово време ги копнах на 37-40см. и то на доста бърз ход.
Ползвам и най-добрия пин-пойнтер на всички времена GARRETT PRO-POINTER
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=22&products_id=339
И жълтото сито на GARRETT
http://mdetectors.com/product_info.php?products_id=385
имам и помощници - копачи - дечица търсачи Very Happy
Ще качвам снимки и още информация.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 30, 2014 10:11 am

Минелаб Excalibur II и във водата-там е истината!!!
Иначе търсенето на "съкровища" с децата на плажа е истинско удоволствие! Могат да се създадат незабравими емоционални спомени за цRл живот в децата от качественно споделеното време с татко им през ваканциRта. Разбира се не всичко е metal detecting. ЖелаR ти много вълнуващи моменти със семеиството на централниR плаж в центъра на черноморието ни и лично на тебе-много късмет!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyНед Авг 31, 2014 8:05 pm

Чак сега успях да кача снимки.
XP DEUS работи без проблеми по плажа и е супер ръбз и точен. След 2 часа вече си в час кое число ти трябва за монетите специално.
За 1 час се вадят 10лв., НО с пинпойнтер GARRETT.
То си зависи от плажа де, но най-добре да е на места БЕЗ АЛЛ ИНКЛУЗИВ, защото хората не си носят стотинките.
За сухия пясък, даже не съм пускам настройката на земята BEACH, а си работя на ТРАКИНГ - това е на сух, а на мокър си ползвам програмката УЕТ БИИЧ

ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Nc1mp2

ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Rs7f50


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyВто Сеп 02, 2014 9:34 am

Ето моя инструментариум:   https://imageshack.com/i/f0ilPaj8j , https://imageshack.com/i/iqwY230uj . Перфеkтен! Стикът е направен от мен(сглобен от различни налични компоненти на пазара) и е идеално балансиран, като центъра на тежестта на цRлата състема е в дръжката. Това създава невероятен комфорт!


Последната промяна е направена от Aurelius на Пет Фев 13, 2015 4:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyВто Сеп 16, 2014 8:48 pm

Ето както Ви обещах, когато направя филмчето го пускам.
Гледайте и се радвайте на спомена за лятото Very Happy



Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
jorko1111
Новобранец
Новобранец




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyПет Дек 16, 2016 12:08 am

Колеги, здравейте на всички.. Отскоро започнах да се интересувам от това и почти нищо не разбирам.. Просто искам да ви попитам това законно ли е с детектора на плажа( знам, че се ходи рано сутрин), а и по принцип не само там
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyПет Дек 16, 2016 4:02 pm

Истината, е че ако има археологически обект - примерно в Созопол - не става да работиш там.
Второто важно нещо, е че когато има концесионер той е шерифа и може да ти забрани да работиш, но те почти винаги нямат нищо против, но в часовете, в които няма да пречиш на плажуващите - сутрин и вечер след 7.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyПет Дек 16, 2016 10:01 pm

И една малка добавка - заравяй си дупките.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyПет Дек 16, 2016 10:41 pm

vanbg написа:
И една малка добавка - заравяй си дупките.

Що ве. Вълните ша ги ошляпат.... Laughing
Върнете се в началото Go down
jorko1111
Новобранец
Новобранец




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyПет Дек 16, 2016 11:43 pm

Колеги мерси за бързия отговор.. А относно колегата, който ми дава съвети да си заравям дупките - мерси много и на теб конкретно, но май съм забележителен, защото гледах клипа на колегата и видях, че й той го прави..
Върнете се в началото Go down
jorko1111
Новобранец
Новобранец




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyПет Дек 16, 2016 11:46 pm

И още един въпрос ми изникна. Аз от къде мога да разбера коя площ/територия е археологически обект и коя не е. Има ли някакви карти или нещо от сорта?
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Дек 17, 2016 8:38 am

Пишеш в интернет "археологически обекти .................." и населеното място около което ще търсиш и четеш. Най точния но сложен начин е да питаш в местния археологически музей или кметството.
И си имай едно на ум , "пот дифолт" щом си с металдетектор те имат за има... и може да имаш всякакви срещи с "достойни" българи.
Върнете се в началото Go down
jorko1111
Новобранец
Новобранец




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Дек 17, 2016 11:22 am

Отново мерси колега, както за бързия отговор така и за подробното инфо.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Дек 17, 2016 11:49 am

Това е целта на форумите , който с каквото може да помага.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 2:27 pm

Засега излизат само левчета и ръждиви стотинки чакаме пръстенчето все още.

ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Img_2031


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 3:59 pm

mdetectors.bg написа:
Засега излизат само левчета и ръждиви стотинки чакаме пръстенчето все още.

ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Img_2031
Надявам се да не ми се разсърдиш, но като гледам с какво търсиш по плажа, ще има още много да чакаш. Просто се шегувам приятелю. lol! Тая тояга определено не е за плаж. Laughing
Поздрави
това е истината...ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Img_2015
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Img_2016
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Img_2017
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 6:52 pm

Детекторът, с който са намерени монетите на плажа, е доказан добър монетар, а колкото за намирането на пръстенче-мястото, времевия прозорец, постоянството и сигурното покритие на раиона са критични, но и то ще се появи. Сърдечно желая късмет и много радост с децата, а и за големите!
Другият детектор на снимките с пръстенчетатa е и моя настоящ металотърсач. Моето скромно мнение, подкрепено фактологически с находки на плажа(в морето,BG) и в езерата(USA) е, че този детектор се самоизплаща за 2 седмици и създава едно постоянно и задълбочаващо се пристрастяване към хобито на металдетектинга, защото е създаден за търсачи и като отношение цена-възможности за сега няма равен в света. В края на деня, обаче, е важно да сме доволни и щастливи... Taka,че здраве и късмет всекиму!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 7:31 pm

colin96 написа:
mdetectors.bg написа:
Засега излизат само левчета и ръждиви стотинки чакаме пръстенчето все още.

ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Img_2031
Надявам се да не ми се разсърдиш, но като гледам с какво търсиш по плажа, ще има още много да чакаш. Просто се шегувам приятелю. lol! Тая тояга определено не е за плаж. Laughing
Поздрави
това е истината...ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Img_2015
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Img_2016
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Img_2017

Търсенето по плажа за мене е занимание за пенсионери тъй като съм си взел тази сонда търся с нея, но да ти кажа, че днеска хванах толкова малки неща, че не е за пренебрегване. А ти вземи Еквинокса на събора и ще направиме паралелен тест ти с еквинокс и една бяла елипса. Измисли си цели както и условия за теста ела и ще се разплачешSmile


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 8:54 pm

Както искате ме разбирайте , но от както съм с Екуинокса намирам в пъти повече от колкото с предишните детектори. Факт.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 9:22 pm

Ееее ние вече така или иначе сме пенсионери и затова търсим по плажа.А доколкото до плакането, преди две седмици яко плаках чак ревах.... ама от смях. За два дена пет пръстена, и едва спрях моя приятел да не си захвърли деуса в морето. Тоест беше с деус. Вече взе разумно решение... Laughing
Познаваш го, имаш му номера, питай го... Иначе с удоволствие бих присъствал на всяко едно събитие, което се организира.. Ама да приемем, че сега ме е страх да се изправя срещу бялата сонда, и няма да имам възможност да се напъна....
яяяяяяяд
Ама не се впрягай, просто се пошегувах. Cool
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 9:42 pm

colin96 написа:
Ееее ние вече така или иначе сме пенсионери и затова търсим по плажа.А доколкото до плакането, преди две седмици яко плаках чак ревах.... ама от смях. За два дена пет пръстена, и едва спрях моя приятел да не си захвърли деуса в морето. Тоест беше с деус. Вече взе разумно решение... Laughing
Познаваш го, имаш му номера, питай го... Иначе с удоволствие бих присъствал на всяко едно събитие, което се организира.. Ама да приемем, че сега ме е страх да се изправя срещу бялата сонда, и няма да имам възможност да се напъна....
яяяяяяяд
Ама не се впрягай, просто се пошегувах. Cool

Няма абсолютно никакъв проблем в интерес на истината слушам мнението на абсолютно всеки човек. Имам само един въпрос твоя приятел с каква търсеща сонда беше?


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 9:45 pm

vanbg написа:
Както искате ме разбирайте , но от както съм с Екуинокса намирам в пъти повече от колкото с предишните детектори. Факт.

Носи на 01.09.2018 на събора и ще казваш как да тестваме.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 10:49 pm

Докато не знаех кой детектор ще ми хареса , ми беше интересно да открия на тестовете най доброто , но за момента нямам интерес .
Очаквам новите сонди за Деуса , но и тях искам да си ги пробвам аз дали ще ми вършат работа а не да ги сравнявам на тестове.
Защото се оказа че на тестовете е едно а в реални условия друго.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 11:00 pm

vanbg написа:
Докато не знаех кой детектор ще ми хареса , ми беше интересно да открия на тестовете най доброто , но за момента нямам интерес .
Очаквам новите сонди за Деуса , но и тях искам да си ги пробвам аз дали ще ми вършат работа а не да ги сравнявам на тестове.
Защото се оказа че на тестовете е едно а в реални условия друго.

Този пост ще се направя, че не съм го прочел lol!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА EmptyСъб Авг 25, 2018 11:04 pm

Smile Cool
Върнете се в началото Go down
 
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Нов Металотърсач за плажа
» Търсене на плажа с 2 пинтпойнтера едновременно
» Nexus MP на плажа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Техники на търсене-
Идете на: