Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Lorenz Deepmax Z1
FISHER  PRO-ARC EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
FISHER  PRO-ARC EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
FISHER  PRO-ARC EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Пинпоинтер
FISHER  PRO-ARC EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
GOLD продавам golden lorenz mask wave tesoro грунда prodavam TEKNETICS Coil пират deus tejon маск голден nexus kupuvam металотърсач нишани miladinka Spectrum врътка Майнлаб Fisher POWER
Golden Mask 4 RO S
Share

FISHER PRO-ARC

Go down 
АвторСъобщение
colin96
Консул
Консул

FISHER  PRO-ARC Empty
ПисанеЗаглавие: FISHER PRO-ARC   FISHER  PRO-ARC EmptyНед Сеп 07, 2014 1:07 am

Здравейте всички.Днес случайно видях един модел на fisher.Дали това е наследника на f75 ltd/se.Няма никаква информация в официалния сайт на фирмата.Може би от официалния представител имат някаква информация.
FISHER  PRO-ARC Iz14ic
FISHER  PRO-ARC Wik9vp
FISHER  PRO-ARC 34zkk13
http://www.forestry-suppliers.com/product_pages/Products.asp?mi=48800
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

FISHER  PRO-ARC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER PRO-ARC   FISHER  PRO-ARC EmptyНед Сеп 07, 2014 12:35 pm

Колега, това го пуснаха преди година и нещо.
Това е Ф75 в комплект с джаджи специализирано за АРХЕОЛОЗИ Very Happy  затова и така се казва ARC
За разлика от другите търговци, аз съм търсач и не внасям неща, които не ми харесват - тук не ми харесва, че цената на днжаджите излиза висока.
Но може в бъдеще да го внесеме и него.
Това е продължение на традицията на Фишер да бълват модели с различни панели и еднаква електроника.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
adminn
Admin
Admin
adminn

FISHER  PRO-ARC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER PRO-ARC   FISHER  PRO-ARC EmptyНед Сеп 07, 2014 12:59 pm

Следващата година очакваме искински нов модел от Фишер, защото минаха 15г. без нов модел Very Happy

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
colin96
Консул
Консул

FISHER  PRO-ARC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FISHER PRO-ARC   FISHER  PRO-ARC EmptyНед Сеп 07, 2014 3:02 pm

Благодаря за инфото.И аз виждам че са взели някои неща от Т2 ,някои от Ф75,добавили са и още нещо,но ми е интересно дали е и с допълнителните програми от LTD/SE версията BP и CL.А точно това не мога да разбера.

FISHER PRO-ARC
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: