Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
СЪБОР БАТСЗМ 07.09.2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
F75 режим stat - Page 2 EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
F75 режим stat - Page 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
F75 режим stat - Page 2 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
F75 режим stat - Page 2 EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]F75 режим stat - Page 2 …

Comments: 3
Keywords
грунда kupuvam miladinka голден продавам Fisher deus POWER нишани mask Coil GOLD маск golden пират металотърсач Spectrum tejon tesoro TEKNETICS Майнлаб nexus врътка prodavam lorenz wave
Share

F75 режим stat

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай

F75 режим stat - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 режим stat   F75 режим stat - Page 2 EmptyПон Дек 01, 2014 9:44 pm

jordan_nenov написа:
Балкански написа:
jordan_nenov написа:
Балкански написа:
Май с фишера не е толкова лесно да се работи отколкото предполагах...

Напротив колега,
много лесно се работи, стига да знаеш при какви условия какви режими и настройки да пуснеш...

Колега ,
Харесвам Фишера , искам да те питам как работи машинката при минерализирани почви ?
На минерализирани почви апарата работи доста добре с голямата антена. Ако почвата е силно минерализирана, тогава трябва да се гледа и скалата за истинност на сигнала. Щото ако фишера дава желязо, а сигнала за истинност е слаб, при силно минерализирана почва, може да става въпрос за дълбок цветен сигнал. И е по-добре да забиеш няколко пъти казмата, отколкото някой с GPX да се гали по шкембето. голд
Охооо,след толкова дълго мълчание, тука виждам сериозен напредък .Cool Laughing .Колко струва информацията,ако не можеш да я разбереш.Фишера може и да е много добра машина....,но в правилните ръце.но в тези ръце ,и другите машини ще са толкова добри....Има машини и машини,но има търсачи и търсачи... Cool
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела

ПисанеЗаглавие: Re: F75 режим stat   F75 режим stat - Page 2 EmptyЧет Яну 01, 2015 4:16 pm

ЗДРАВЕ, ЛИЧНО ЩАСТИЕ НА ВСИЧКИ,МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ СИГНАЛИ ОТ ЗЕМЯТА А И ОТ ДЪРЖАВАТА/ ЗА ПОСЛЕДНО ТО НЕ СИ ВЯРВАМ/ КОЛЕГИТЕ С Ф75 КАКВИ СЛУШАЛКИ БИХТЕ МИ ПРЕПОРЪЧАЛИ?
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov

ПисанеЗаглавие: Re: F75 режим stat   F75 режим stat - Page 2 EmptyЧет Яну 01, 2015 4:47 pm

стрела написа:
ЗДРАВЕ, ЛИЧНО ЩАСТИЕ НА ВСИЧКИ,МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ СИГНАЛИ ОТ ЗЕМЯТА А И ОТ ДЪРЖАВАТА/ ЗА ПОСЛЕДНО ТО НЕ СИ ВЯРВАМ/ КОЛЕГИТЕ С Ф75 КАКВИ СЛУШАЛКИ БИХТЕ МИ ПРЕПОРЪЧАЛИ?
Каквито ти харесат, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с навит кабел!

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
стрела
Легионер
Легионер
стрела

ПисанеЗаглавие: Re: F75 режим stat   F75 режим stat - Page 2 EmptyЧет Яну 01, 2015 6:27 pm

точно заради кабела се ослушвам за безжични
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov

ПисанеЗаглавие: Re: F75 режим stat   F75 режим stat - Page 2 EmptyЧет Яну 01, 2015 7:06 pm

стрела написа:
точно заради кабела се ослушвам за безжични
Владо маската предлага безжични и мисля че с тях ще стане работата. Запитай Владо. Ника му е Golden mask.
Късмет.

стрела
Легионер
Легионер
стрела

ПисанеЗаглавие: Re: F75 режим stat   F75 режим stat - Page 2 EmptyЧет Яну 01, 2015 11:02 pm

БЛАГОДАРЯ КОЛЕГА,ВИДЯХ ТЕ СЛУЧАЙНО В ЕДИН ДРУГ САЙТ,В КОЙТО И АЗ СЪМ РЕГИСТРИРАН Cool
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov

ПисанеЗаглавие: Re: F75 режим stat   F75 режим stat - Page 2 EmptyЧет Яну 01, 2015 11:23 pm

стрела написа:
БЛАГОДАРЯ КОЛЕГА,ВИДЯХ ТЕ СЛУЧАЙНО В ЕДИН ДРУГ САЙТ,В КОЙТО И АЗ СЪМ РЕГИСТРИРАН Cool
Cool
И много късмет!

F75 режим stat
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: