Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск нишани prodavam 5000 врътка пират lorenz Coil mask Spectrum GOLD nexus Fisher deus kupuvam Minelab miladinka Майнлаб nokta VANQUISH грунда Simplex TEKNETICS tesoro wave голден
 

 Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
hresteslaw
Новобранец
Новобранец




Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД Empty
ПисанеЗаглавие: Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД   Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД EmptyПет Сеп 12, 2014 2:10 pm

Интересувам се от големите сонди за този апарат до колкото знам са същите като за ат про,ако може да ми препоръчате...мислих си за нел торнадо,но маи не са удачен вариант...търсих из саитовете,но не намерих оригиналните по-големи сонди от тези с които се продават Smile Smile
Върнете се в началото Go down
hresteslaw
Новобранец
Новобранец




Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД   Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД EmptyЧет Сеп 18, 2014 1:15 pm

никои ли не знаее Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Шашо 2
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД   Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД EmptyЧет Сеп 18, 2014 1:46 pm

Мисля,че по-големи от стандартната на гарет Ат-про (оригинални) няма. Иначе май само нелките предлагат по-големи за АТ серията на гарет,до колкото знам де,може и друг прозводител да е изкарал нещо.
Най добре питай представителите на тази марка,те ще ти дадът най-точен отговор.
Върнете се в началото Go down
hresteslaw
Новобранец
Новобранец




Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД   Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД EmptyЧет Сеп 18, 2014 6:08 pm

ами гледах в саита оригиналния по-големи от стандартната няма ,което е странно.,но все пак ще звънна да видим а за нелките нещо може ли да се каже
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД   Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД EmptyЧет Сеп 18, 2014 8:45 pm

Колега,ти 11 инчовата ли имаш?.МАРС също правят за АТ ПРО не знам при тях съвместими ли са с голда.Напиши в гугъл ''марс катушки'' и може да ги разгледаш.
Върнете се в началото Go down
hresteslaw
Новобранец
Новобранец




Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД   Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД EmptyНед Сеп 21, 2014 2:41 pm

да имам стандартната сонда Smile Smile
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД   Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД EmptyНед Сеп 21, 2014 2:51 pm

Стандартната е 5" x 8" а 11'' се купува допълнително.
Върнете се в началото Go down
 
Големи сонди за ГАРЕТ АТ ГОЛД
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» големи сонди за призм 3,4,5,6т
» Whites Matrix 6
» Гарет Ace 250 с 3 сонди за продаване. ПРОДАДЕН

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: