Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    GOLD nexus грунда tesoro kupuvam wave Minelab врътка nokta miladinka TEKNETICS пират prodavam Simplex маск deus голден Spectrum mask lorenz VANQUISH Fisher нишани 5000 Майнлаб Coil
     

     Форумите

    Go down 
    +6
    borislav123
    stan960
    scarecrow
    бобо
    Kolev
    Трибал-М
    10 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
    АвторСъобщение
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyЧет Окт 16, 2014 9:59 pm

    Трибал-М написа:
    бобо написа:
    ...А ,че Колеф,е само литературен герой,ми беше ясно,а сега като се замисля,верно на доста места прозира стила на Трибала,ха,ха...

    Благодаря! Голям комплимент!Не подозирах,че съм толкова способен...

    ...Джадайстването ти започва в дълбока заблуда,зад която напира не по-малка злоба...Май те привлича "тъмната страна" на силата.Успокои се и постигни равновесно състояние!
    Поздрави!
    Не е кой знае какъв комплимент, някой да ти каже, че си голямо дърво, нито се изискват специални способности, за това
    Но ако ти си фючърса, трябва да си наистина много болен, трибале!


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyЧет Окт 16, 2014 10:58 pm

    Биполярно разстройство
    от Уикипедия, свободната енциклопедия
    Биполярно разстройство
    Класификация и външни ресурси
    Биполярно афективно разстройство (понякога наричано с остарялото си име манийно-депресивна психоза или циклофрения) е заболяване от групата на т.нар. афективни разстройства и е класифицирано като психично заболяване, психично отклонение, което се характеризира най-вече с промяна в настроенията. Епизоди на депресия и меланхолия са последвани от периоди на еуфория. Именно това състояние психиатрите наричат мания. Тези епизоди са циклични, но между тях може да има периоди от време без никакви признаци на заболяването.
    Някои научни изследвания посочват примери за висока корелация между това психично отклонение и творческото съзидание, таланта, дори гениалността на отделни индивиди. Хората, които са считани за биполярни, обикновено се занимават с изкуство и като цяло са много по-дръзки, смели, общителни и приказливи.
    Клинична картина
    Основните симптоми са силно повишеното настроение, двигателна активност и мегаломанните идеи. Повишеното настроение варира до еуфория, но някои болни са гневни и раздразнителни. Мисленето е ускорено, а речта — бърза. Самокритичността е винаги снижена с отхвърляне на необходимостта от лечение. Симптомите на това състояние могат да започнат да се проявяват в много ранна възраст. Броят на фазите, които са възможни, е непредсказуем. Биполярното разстройство може да се ограничи до една фаза за цял живот - мания, хипомания и депресия, може да се прояви само маниакалната, хипоманиакалната или депресивната фаза (понякога в обратен ред) или е възможно да протекат и трите едновременно . Продължителността на фазите се колебае между няколко седмици и 2 години (средно 6-7 месеца), а „светлите“ промеждутъци (наричани интермисии, интерфази) между фазите траят от 5 до 7 години, но е възможно и съвсем да отсъстват.[5]. Среща се по-рядко при мъжете, отколкото при жените (общо взето седем мъже на десет жени).
    Диагноза
    Не съществуват лабораторни тестове за обективна диагностика.[6] Психиатрите се осланят основно на наблюдения в поведението и настроението на пациента, както и на семейната история на заболявания. Мания се диагностицира при поне едноседмичен период на приповдигнато или раздразнително настроение и най-малко три от следните симптоми [7]:
    Повишена двигателна активност
    Речев напор
    Субективно ускорен мисловен поток
    Повишена самооценка или грандиозни идеи
    Намалена потребност от сън
    Абнормна отвлекаемост
    Беззадръжно поведение




    Това го пише в уикито!
    Сега нашия човек е в депресивна фаза, за тфа го нема...


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyЧет Окт 16, 2014 11:23 pm

    scarecrow написа:
    Биполярно разстройство
    от Уикипедия, свободната енциклопедия
    Биполярно разстройство
    Класификация и външни ресурси
    Биполярно афективно разстройство (понякога наричано с остарялото си име манийно-депресивна психоза или циклофрения) е заболяване от групата на т.нар. афективни разстройства и е класифицирано като психично заболяване, психично отклонение, което се характеризира най-вече с промяна в настроенията. Епизоди на депресия и меланхолия са последвани от периоди на еуфория. Именно това състояние психиатрите наричат мания. Тези епизоди са циклични, но между тях може да има периоди от време без никакви признаци на заболяването.
    Някои научни изследвания посочват примери за висока корелация между това психично отклонение и творческото съзидание, таланта, дори гениалността на отделни индивиди. Хората, които са считани за биполярни, обикновено се занимават с изкуство и като цяло са много по-дръзки, смели, общителни и приказливи.
    Клинична картина
    Основните симптоми са силно повишеното настроение, двигателна активност и мегаломанните идеи. Повишеното настроение варира до еуфория, но някои болни са гневни и раздразнителни. Мисленето е ускорено, а речта — бърза. Самокритичността е винаги снижена с отхвърляне на необходимостта от лечение. Симптомите на това състояние могат да започнат да се проявяват в много ранна възраст. Броят на фазите, които са възможни, е непредсказуем. Биполярното разстройство може да се ограничи до една фаза за цял живот - мания, хипомания и депресия, може да се прояви само маниакалната, хипоманиакалната или депресивната фаза (понякога в обратен ред) или е възможно да протекат и трите едновременно . Продължителността на фазите се колебае между няколко седмици и 2 години (средно 6-7 месеца), а „светлите“ промеждутъци (наричани интермисии, интерфази) между фазите траят от 5 до 7 години, но е възможно и съвсем да отсъстват.[5]. Среща се по-рядко при мъжете, отколкото при жените (общо взето седем мъже на десет жени).




    Това го пише в уикито!
    Сега нашия човек е в депресивна фаза, за тфа го нема...

    Това е много сложна форма за обяснение, с по прости думи, човек променя настроението в две крайности от еуфория до пълна депресия.
    Не знам, как може да намирате общи неща между трибал и колев, от далече се виждат две съвсем различни личности, като форма на поведение и изявява.
    Без да искам да давам определения, но колегата агитатор е с мимолетна изява и точно според случая, а в същност е друга личност и мисля много малко хора се припокриват от нам познатите ни в общността и ще изчезне според обстоятелствата.
    Като съм почнал с размисли и отклонения, вие колега scarecrow, също се появявате от нищото и в същия изборен момент, та се чудя дали точно определението за биполярно афективно разстройство няма нещо общо с вашата и неговата личност, ама много ми приличате и на едни друг наш познайник пенсиониран от службите на милицията, та много не ми се вярва сам да си говорите или опонирате, ама знае ли човек.
    Лошото в случая е, че форума се превърна в някаква махленска кръчма и всички пияници разбират от политика и ще опрявят света, айде стига, на кого му дреме вече, политиката е измислена за простолюдието да се заблуждава, че от него зависи нещо, нема нужда да се занимаваме с глупости.
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПет Окт 17, 2014 12:21 am

    Вероятно, Петроний наистина е много сложна форма на обяснение, защото нищо не си разбрал, за биполярната психоза!
    Значи това което се опитваш да обасниш, но не успяваш, характериризира шизофренията! Няма да ти давам пример от уикито, защото информацията там е донякъде погрешна.
    Ако е така както казваш и аз съм колеф, просто няма начин, аз да го знам! Вероятно когато съм колеф, съзнанието ми се възприема като колеффф и нямам спомен, да съм бил плашило, а когато съм плашило, нямам никакъв спомен да съм бил колеф! Ризбираш ли дилемата в схизмата Петроний?
    Значи колкото до форума Петроний, по-горе трибала ти го каза! Ти хем си сеирджия, па хем се правиш и на много праведен! Имаш абсолютния избор да не четеш тук! Никой не те кара зорлем! Има достатъчно други теми които да ти поддържат интереса!
    И също така да ти подчертая Петроний, аз с политика не се занимавам!


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПет Окт 17, 2014 1:27 am

    scarecrow написа:
    Вероятно, Петроний наистина е много сложна форма на обяснение, защото нищо не си разбрал, за биполярната психоза!
    Значи това което се опитваш да обасниш, но не успяваш, характериризира шизофренията! Няма да ти давам пример от уикито, защото информацията там е донякъде погрешна.
    Ако е така както казваш и аз съм колеф, просто няма начин, аз да го знам! Вероятно когато съм колеф, съзнанието ми се възприема като колеффф и нямам спомен, да съм бил плашило, а когато съм плашило, нямам никакъв спомен да съм бил колеф! Ризбираш ли дилемата в схизмата Петроний?
    Значи колкото до форума Петроний, по-горе трибала ти го каза! Ти хем си сеирджия, па хем се правиш и на много праведен! Имаш абсолютния избор да не четеш тук! Никой не те кара зорлем! Има достатъчно други теми които да ти поддържат интереса!
    И също така да ти подчертая Петроний, аз с политика не се занимавам!

    Добре щом казваш,  за това разстройство  в любимата ти уйкипедия е указано:

    Биполярно афективно разстройство (понякога наричано с остарялото си име манийно-депресивна психоза или циклофрения) е заболяване от групата на т.нар. афективни разстройства и е класифицирано като психично заболяване, психично отклонение, което се характеризира най-вече с промяна в настроенията. Епизоди на депресия и меланхолия са последвани от периоди на еуфория. Именно това състояние психиатрите наричат мания. Тези епизоди са циклични, но между тях може да има периоди от време без никакви признаци на заболяването.

    В класификация по МКБ кодове започва от F31 и има доста подвидове, без да съм специалист, но ми е в сферата на ангажираност.
    Това за биполярното разстройство, но в нашия случай диагнозата би трябвало да е друга, а именно шизофрения, а това е различно състояние на личността и в конкретния случай подозренията водят - раздвояване.
    Сега като се замислим, може наистина да не разбираш, когато се намираш в различните си форми и няма как да знаеш кой кой е, просто има първосигнална реакция и опониране и това е разбираемо Very Happy
    Това в кръга на шегата geek , но вече отегчавате всички с политиканстване, то няма други теми за четене от празнословия, да се чуди човек какъв е този форум.
    Не че е лошо да се гледа сеир, ама в случая се получава точната формулиравката от някой за българските форуми и тук не е далече от истината, че не се научава нищо съществено, или някой ще те напсува и убеждава колко си тъп или ще те учи на правопис, това е действителността, боза от всякъде.
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПет Окт 17, 2014 3:24 am

    Принципно си прав, споделям възгледите ти за бозата. Но философиите са ни различни. Отдавна всичко е боза..!
    Ти казваш, не спори с глупака, защото околните, няма да разберат разликата!
    В случая, околните не ме интересуват, интересува ме единствено глупака. Глупака, ще разбере единствено, когато го залеят с глупост.
    Глупака може да се почувства истински глупак, само когато разбере, че има по-голям глупак от него.
    Пък на мен ми харесва да предизвиквам такива чувства Smile


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПет Окт 17, 2014 11:23 am

    Май ще се окаже,че не е било толкова тъпо и безсмислено:

    * * *


    Каманьете падат,
    падат от небето.
    Карти се подреждат,
    падат от тестето...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПет Окт 17, 2014 1:41 pm

    * * *


    Ебре, Тигре, Тигре...!


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПет Окт 17, 2014 6:05 pm

    Трибал-М написа:
    Kolev написа:
    ... На "лъвовете" им трябва някаква стръв за да скочат. Чудя се дали да се жертвам Laughing Laughing Laughing  


    Колев,сега на мен ми трябваш:Продава се един монетар-"Фишер"Ф-5.Погледни,ако обичаш и го прецени..После-на лични.


    Какво става с този човек? Започвам да се безпокоя за него!
    Дали не го развлича някоя зафатна гъркиня?...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПет Окт 17, 2014 7:50 pm

    Може, некоя с адамова ябълка, има ги и негри там по гръцко...


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПет Окт 17, 2014 10:21 pm

    Petronii написа:
    ....
    Не знам, как може да намирате общи неща между трибал и колев, от далече се виждат две съвсем различни личности, като форма на поведение и изявява....


    Някой го правят,изнервени от "липсата" на сигурна следа и желание все пак да бъде уязвен опонента.Други първосигнално прибягват към оклеветяване...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПет Окт 17, 2014 10:26 pm

    Трибал-М написа:
    Трибал-М написа:
    Kolev написа:
    ... На "лъвовете" им трябва някаква стръв за да скочат. Чудя се дали да се жертвам Laughing Laughing Laughing  



    Колев,сега на мен ми трябваш:Продава се един монетар-"Фишер"Ф-5.Погледни,ако обичаш и го прецени..После-на лични.


    Какво става с този човек? Започвам да се безпокоя за него!
    Дали не го развлича някоя зафатна гъркиня?...
    Tрибале,пак се опитваш интриги да вкарваш...!Ами ако жена му чете...Що го садиш на пачи яйца,нали сте приятели?А пък да взимаш мнението му за който и детектор не е ли малко несериозно...,мислиш ли ,че ще получиш компетентно мнение?Ако наистина вярваш ,че това е възможно/да получиш компетентно мнение/..,отново говори за повърхностно четене на материята....
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyСъб Окт 18, 2014 12:06 am

    Оставям ви темата си и форумното явление "Колев".
    Бях определил пост 2000 за последен по този "феномен".
    Пожелавам успех на всички ентусиасти!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyСъб Окт 18, 2014 4:01 am

    Ей браво, изпълни заветните си обредно-ритуални цели, успя да посееш семето на съмнението, да възпламениш огъня в душите ни и сега заслужено се оттегляш да нищиш загадките на съвършенството!
    Респект Кукуригу Петльоу, много си голем!


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyСъб Окт 18, 2014 11:56 am

    Трибал-М написа:
    Оставям ви темата си и форумното явление "Колев".
    Бях определил пост 2000 за последен по този "феномен".
    Пожелавам успех на всички ентусиасти!
    Ма ти май гордост ти напира,се едно тая,и останалите ти теми са некви шедьоври...Не са изживявай толко.Нито ти,още по малко пък К.Колев сте некви фактори.По скоро сте дразнители.Човек,като го хапят комарите-се чешеКво беше....тя и бълхата кара царя да се размърда,ма тва не я прави равна на царя.....
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyСъб Окт 18, 2014 3:15 pm

    Трибал-М написа:
    Petronii написа:
    ....
    Не знам, как може да намирате общи неща между трибал и колев, от далече се виждат две съвсем различни личности, като форма на поведение и изявява....
    ч


    Някой го правят,изнервени от "липсата" на сигурна следа и желание все пак да бъде уязвен опонента.Други първосигнално прибягват към оклеветяване...
    Следи винаги има...,просто човек трябва да си направи труда да ги открие.Това е доста интересно-нещо като решаване на ребус.Сега се чудя,дали Колев не е правил опити сам да си прави металотърсачи,и дали първия не му е бил на принципа на честотното биене...
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПон Окт 20, 2014 8:51 pm

    Трибал-М написа:

       
    *   *   *


    Каманьете падат,
    падат от небето.
    Карти се подреждат,
    падат от тестето...


    ...ГолЕма скука настанала тука!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПон Окт 20, 2014 11:51 pm

    Трибал-М написа:
    Трибал-М написа:

       
    *   *   *


    Каманьете падат,
    падат от небето.
    Карти се подреждат,
    падат от тестето...


    ...ГолЕма скука настанала тука!
    Интересно ми е Трибале,ти ако имаше възможност да притежаваш доста от най добрите ,и не само, детектори на почти всички известни марки,какво би направил...как би постъпил със събраната информация?Как въобще би я систематизирал тази информация?Дори и да допуснем хипотетично,че някой може реално да притежава въпросните машини,какк би могъл да разбере все пак коя е най добра.Според мен найлесо ще е да си направи домашен полигон...нно дали е достатъчно....Ей такива безСмислени мисли ма вълнуват напоследък....Ти кво ще кажеш?Доста информация бих събрал аз, от такава хипотетична ситуация,но възниква въпроса-кво да я правя таз информация...как,и с кого да я споделя,защото на мен,тя,сама по себе си не ми върши никва работа......,въобще..,моеш ли ми влееш в положение?...
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyВто Окт 21, 2014 12:00 am

    Знам,че поне един има,който знае,как се чувствам...Ти споделяш ли моите вълнения....
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyВто Окт 21, 2014 12:22 am

    Чел си навярно Под игото,Трибале.спомняш ли си глава31.Казва се Тлака в Алтъново.Имаш ли си на представа,как може да се впише въпросната седянка,в мойте безсмислени приказки.....Има някой,който знае...,а дали ти не си втория?....Видя ли ся..,на мен въобще не ми е скучно...
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyВто Окт 21, 2014 9:47 pm

    Трибал-М написа:
    Трибал-М написа:

        6
    *   *  


    Каманьете падат,
    падат от небето.
    Карти се подреждат,
    падат от тестето...


    ...ГолЕма скука настанала тука!
    Ко стана бе,Трибале,да не секнах творческия ти порив.....?...
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyСря Окт 22, 2014 7:34 am

    Трибал-М написа:

        *   *   *


    Каманьете падат,
    падат от небето.
    Карти се подреждат,
    падат от тестето...

    Плашилото свърна
    тъжно към бостана.
    Феноменът млъкна-
    тишина настана.

    А бат ви Стан поглежда
    скришом от окопа-
    някой гербер гаден
    "счупил" му лаптопа...


    музика


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    scarecrow
    Про-Консул
    Про-Консул
    scarecrow



    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyСря Окт 22, 2014 1:48 pm

    Работата на плашилото е да кара гаргите да си плюят на ходилото!
    Едва ли ще е много тъжно, защото никому не остана длъжно!


    МИЛОООСТ!!!
    Върнете се в началото Go down
    nqkoy
    Новобранец
    Новобранец




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyЧет Окт 23, 2014 4:38 pm

    Smile
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Форумите - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Форумите   Форумите - Page 4 EmptyПет Окт 24, 2014 1:53 pm

    бобо написа:
    Трибал-М написа:
    Трибал-М написа:

        6
    *   *  


    Каманьете падат,
    падат от небето.
    Карти се подреждат,
    падат от тестето...


    ...ГолЕма скука настанала тука!
    Ко стана бе,Трибале,да не секнах творческия ти  порив.....?...




    Каманьете падат,
    падат от небето.
    Карти се подреждат,
    падат от тестето...


    Плашилото свърна
    тъжно към бостана.
    Феноменът млъкна-
    тишина настана.

    А бат ви Стан поглежда
    скришом от окопа-
    някой гербер гаден
    "счупил" му лаптопа...


    музика

    Дал съм ти възможност сам да прецениш,ама се бавиш много-подсещам те!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
     
    Форумите
    Върнете се в началото 
    Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
     Similar topics
    -
    » Администраторите и Модераторите са вече отговорни за постовете във форумите им

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
    Идете на: