Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro prodavam nokta Fisher Simplex nexus маск VANQUISH Coil lorenz 5000 Майнлаб kupuvam mask голден врътка wave Spectrum TEKNETICS deus GOLD пират нишани miladinka Minelab грунда
 

 Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI...

Go down 
+3
milion4o
rataban
Radislav
7 posters
АвторСъобщение
Radislav
Цезар
Цезар




Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... Empty
ПисанеЗаглавие: Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI...   Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... EmptyПет Май 29, 2009 11:16 pm

.


Последната промяна е направена от Radislav на Чет Авг 25, 2016 11:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rataban
Новобранец
Новобранец




Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... Empty
ПисанеЗаглавие: за гарета   Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... EmptyПет Авг 07, 2009 7:53 am

мога да ти пратя инструкции даи имеил че тук нещо не става
Върнете се в началото Go down
milion4o
Новобранец
Новобранец




Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI...   Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... EmptyЧет Дек 10, 2009 9:47 pm

колега би ли ми изпратил и на мен че моите са на английски mily24@abv.bg Cool
Върнете се в началото Go down
BLADE
Новобранец
Новобранец




Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI...   Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... EmptyНед Яну 17, 2010 9:52 pm

http://narod.ru/disk/17001524000/Garrett2500.zip.html

На русском.

http://blacksearcher.ru/forum/viewtopic.php?t=386
Върнете се в началото Go down
BloodRabbit
Новобранец
Новобранец




Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI...   Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... EmptyСря Мар 16, 2011 1:48 pm

Эдравейте може ли някой да ми прати и на мен упътване на български на vander@abv.bg

пиши на кирилица
Върнете се в началото Go down
mrsylver
Новобранец
Новобранец




Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI...   Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... EmptyПон Апр 18, 2011 12:20 pm

може ли да пратите и на мене бг ракувотство емеила ми е mr._sylver@abv.bg бира
Върнете се в началото Go down
mercedes
Новобранец
Новобранец




Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI...   Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI... EmptyПет Апр 29, 2011 5:05 pm

rataban написа:
мога да ти пратя инструкции даи имеил че тук нещо не става
ако може и на мен да ми пратиш инструкции за употреба на гарет 2500 - elmo_81@abv.bg и изобщо каквато информация имаш за работата с уреда,мерси предварително
Върнете се в началото Go down
 
Tърся инструкция за GARRET 2500 GTI...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Помощ за Garret GTI 2500
» Tърся
» Инструкция за употреба на Minelab explorer 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: