Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Дискриминация на fisher f 70 EmptyПет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 1
Пинпоинтер
Дискриминация на fisher f 70 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Дискриминация на fisher f 70 EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]Дискриминация на fisher f 70 …

Comments: 3
Продавам ТМ 808
Дискриминация на fisher f 70 EmptyСря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
miladinka prodavam пират mask POWER Fisher грунда tejon nexus deus kupuvam Майнлаб tesoro продавам Coil металотърсач голден Spectrum врътка нишани golden GOLD wave маск minelab TEKNETICS
Share

Дискриминация на fisher f 70

Go down 
АвторСъобщение
gorianin83
Новобранец
Новобранец

Дискриминация на fisher f 70 Empty
ПисанеЗаглавие: Дискриминация на fisher f 70   Дискриминация на fisher f 70 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:52 pm

Здравейте! Купих си фишер ф70 втора употреба и още го разучавам. Нормално ли е ръждива гайка от трактор или ръждива подкова да ми ги свири при положение че съм задал дискриминация 15 или по висока ?
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian

Дискриминация на fisher f 70 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискриминация на fisher f 70   Дискриминация на fisher f 70 EmptyСъб Ное 01, 2014 7:12 pm

gorianin83 написа:
Здравейте! Купих си фишер ф70 втора употреба и още го разучавам. Нормално ли е ръждива гайка от трактор или ръждива подкова да ми ги свири при положение че съм задал дискриминация 15 или по висока ?
Нормално е пич.
Върнете се в началото Go down

Дискриминация на fisher f 70
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: