Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Lorenz Deepmax Z1
 Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ? EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
 Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ? EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
 Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ? EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Пинпоинтер
 Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ? EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
нишани врътка nexus пират wave prodavam GOLD tejon маск miladinka golden TEKNETICS голден tesoro Spectrum POWER Coil продавам Майнлаб грунда Fisher kupuvam lorenz deus металотърсач mask
Golden Mask 4 RO S
Share

Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ?

Go down 
АвторСъобщение
Radislav
Цезар
Цезар

Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ? Empty
ПисанеЗаглавие: Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ?    Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ? EmptyВто Ное 04, 2014 9:20 pm

Правя запитване от името на колега:-Тази сонда подходяща ли е за Фишер Ф5 или не е ?     NEL BIG Tornado 38 x 46 за Teknetics Omega/Gamma/Delta/Alpha  

"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"
Върнете се в началото Go down
Black Scorpion
Новобранец
Новобранец
Black Scorpion

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ?    Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ? EmptyВто Ное 04, 2014 10:06 pm

[quote="Radislav"]Правя запитване от името на колега:-Тази сонда подходяща ли е за Фишер Ф5 или не е ?     NEL BIG Tornado 38 x 46 за Teknetics Omega/Gamma/Delta/Alpha  

И аз преди време се чудих и разпитвах.Извода е, че не са съвместими и оптималния вариант е сонда Ultimate 33 см.Иначе продават Fiser f 5 със сонда Nel big Tornado, но от проведените разговори с доста хора ми стана ясно, че не работи както се очаква и няма смисъл от покупката и.И аз съм със Fisher f 5 и ако питаш мен по-добре инвестирай в по-висок клас Металотърсач.Ако си със стандартната сонда на Fisher f 5 - 10 инчовата има смисъл да си вземеш сонда Ultimate 33 см, но ако си със 11 инчовата ( аз съм с такава) по-добре по скъп металотърсач направо!

С две думи разликата в дълбочината между 11 инчовата сонда и Ultimate 33 см е малка и не си струва да си даваш парите!
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ?    Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ? EmptyВто Ное 04, 2014 11:34 pm

Благодаря за отговорът.

"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ?    Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ? EmptyСря Ное 05, 2014 7:41 pm

Колега, металдетектинга не е за нас само бизнес, а и най-любимото хоби и именно затова не продаваме всичко, което се продава.
Нел е точно този пример. Не е сериозно хора, които разбират да произвеждат сонди с размери, които е безмислено да се произвеждат, защото конкретните металотърсачи имат определени характеристики.
Ето защо Детеч прозиведоха за нас за Ф5 33см. Ултимат, като максимален размер, а не 45см. Екселератор.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

Fisher F5 - NEL BIG Tornado 38 x 46-съвместими ли са ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: