Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО 2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 499 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
Spectrum kupuvam пират GOLD TEKNETICS golden Майнлаб Coil miladinka tesoro lorenz нишани Fisher tejon металотърсач deus mask грунда nexus prodavam врътка minelab голден продавам wave маск
Share | 

Golden Mask 5

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
nasko75
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Golden Mask 5   Вто Дек 09, 2014 4:03 pm

Дай повече инфо за уреда с телевизорчето  Laughing ,с това нещо  вече успя да ме  заинтригуваш  cheers БРАВО   Cool

http://snimki.be/view.php?id=84949

http://snimki.be/view.php?id=84951

който търси намира
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Вто Дек 09, 2014 5:04 pm

И аз видях уредчето във Фейсбук страницата на ГМ , но няма подробности... очаквам поне цената да узнаем в скоро време. И това каква ще е разликата м/у ГМ4 про и ГМ5.... само дисплей или в характеристиките също има разлика. И ще е добре ако г-н Лилов публикува упътване тука във форума , с което ще утоли много излишни питанки. С нетърпение очаквам новости !
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Вто Дек 09, 2014 10:26 pm

Ще има информация когато му дойде времето, това е един от двата прототипа които са по нивите.
Панела на GM5 няма да изглежда по този начин
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Вто Дек 09, 2014 10:28 pm

Много добре изглежда апарата Владо. Успех.
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Вто Дек 09, 2014 10:33 pm

Golden Mask написа:
Ще има информация когато му дойде времето, това е един от двата прототипа които са по нивите.
Владо ,нас да не ни забравиш,метни един насам Very Happy .Правата щтека е по доброто решение,носи по големи антени с по малко усилия.
vasilio
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Вто Дек 09, 2014 10:47 pm

Браво Владо  много  добра визия  дано  и  цената  е  народна  та  да си  вземем  по  един
Mladencho
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Вто Дек 09, 2014 11:52 pm

Много интересно,дано излезе по-скоро на пазара.
nasko75
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Сря Дек 10, 2014 10:29 am

Новият стик също изглежда страхотно ,дано е здрав и без луфтове .Сега как да кажеш на черното бяло ,когато човека работи и се развива БРАВО cheers

който търси намира
mario321
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Сря Дек 10, 2014 2:37 pm

Машинката е МНОГО ХУБАВА super21
Ще я чакаме на пазара Cool
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Сря Дек 10, 2014 5:17 pm

comander написа:
Golden Mask написа:
   Владо ,нас да не ни забравиш,метни един насам Very Happy .Правата щтека е по доброто решение,носи по големи антени с по малко усилия.

Разбира се че ще има и за вас Smile
Така е, новата конструкция е направена да носи антена 1500 гр. без проблем.
Бързо се сгъва и разгъва и е много здрава !

На събора в Крайморие ти обещах една безплатна щека, другата седмица ще я имаш....

Последната промяна е направена от Golden Mask на Сря Дек 10, 2014 5:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Сря Дек 10, 2014 5:18 pm

mario321 написа:
Машинката е МНОГО ХУБАВА super21
Ще я чакаме на пазара Cool

Оставете 5-цата, паралелно с нея върви GM6, с цветен телевизор и много залъгалки .
кирката
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Сря Дек 10, 2014 5:36 pm

Изоставаш бандит,авера ти отдавна пусна 6 тия модел Very Happy Very Happy а каква ще е дълбочината на GM6? -надявам се поне 50 евро цента да ги хваща на 53 см ......lol!

Око да види,ръка да пипне. scratch
lomidol
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Сря Дек 10, 2014 6:36 pm

Владо, продаваш ли стика отделно и на каква цена?
Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Сря Дек 10, 2014 10:23 pm

lomidol написа:
Владо, продаваш ли стика отделно и на каква цена?

И мен ме интересува стикът! Ако се продава отделно, каква му е цената? Smile
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Пет Дек 12, 2014 8:24 pm

nasko75 написа:
Дай повече инфо за уреда с телевизорчето  Laughing ,с това нещо  вече успя да ме  заинтригуваш  cheers БРАВО   Cool

ГЛЕДАМ И НЕВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ !affraid affraid affraid Човека , който-най много плюваше детекторите с дисплей сега е пуснал такъв! Дали от много блъскане в стена и удряне по самонаказание му е дошло видение. слушам сър ще увеличиш долар долар долар в джоба си. Добре се ориентираш в обстановката. Лошото е , че преди време доста се изложи!

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Пет Дек 12, 2014 10:15 pm

ivanasen написа:
nasko75 написа:

ГЛЕДАМ И НЕВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ !affraid affraid affraid  Човека , който-най много плюваше детекторите с дисплей сега е пуснал  такъв! Дали от много блъскане в стена  и удряне по  самонаказание  му е дошло видение. слушам сър ще увеличиш долар долар долар в джоба си. Добре се ориентираш в обстановката. Лошото е , че преди време доста се изложи!

Колега,преди 40-45 години нашумяха и масово се носеха найлонови ризи.
Памучните бяха по-практични,по-здравословни и хигиенични:
Но найлоновите бяха модерни!...
Всеки потребител си избира "неговата риза".
А добрият производител му предоставя тази възможност!

Хаосът е или временен,или гибелен!
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Пет Дек 12, 2014 10:48 pm

Трибал-М написа:
ivanasen написа:
nasko75 написа:

ГЛЕДАМ И НЕВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ !affraid affraid affraid  Човека , който-най много плюваше детекторите с дисплей сега е пуснал  такъв! Дали от много блъскане в стена  и удряне по  самонаказание  му е дошло видение. слушам сър ще увеличиш долар долар долар в джоба си. Добре се ориентираш в обстановката. Лошото е , че преди време доста се изложи!

Колега,преди 40-45 години нашумяха и масово се носеха найлонови ризи.
Памучните бяха по-практични,по-здравословни и хигиенични:
Но найлоновите бяха модерни!...
Всеки потребител си избира "неговата риза".
А добрият производител му предоставя тази възможност!

Хубаво е човек да пипне металдетектор от различни видове . Било то с дисплей , без дисплей с ниска чистота и с висока честота и да отиде няколко месеца на терен на места различни по оруденост и замърсяване /реални условия / и да поработи здраво.Ама истински здраво аз под това разбирам /6-7/ часа на ден и тогава ще зачета да изкаже мнение по отношение на МД. В противен случай го смятам за форумен лалавец. Sorry Колега , но по-отношение на металдетекторите си кръгла нула. По отношение на кантарите си 6+. И те моля да не лалаш , щото ставаш смешен. А ако трупаш просто точки за престиж давай имаш пълната ми подкрепа.

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Пет Дек 12, 2014 11:08 pm

ivanasen написа:
...И те моля да не лалаш , щото ставаш смешен. А ако трупаш просто точки за престиж давай имаш пълната ми подкрепа.

Изказах принципно мнение и твърдя-съвсем приложимо.Никъде не съм коментирал нечии избор,още повече,че монетарите не ме вълнуват и нямам претенциите да съм им познавач.
Метафората ли те затрудни?...Асимилирай,преди да се нахвърляш върху когото и да е!

Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Пет Дек 12, 2014 11:12 pm

ivanasen написа:
nasko75 написа:

Така си е, преди години, когато му казвахме, че потребителя се впечатлява от екстри и трябва да модернизира техниката, ни изкарваше врагове. Добре е все пак, че почна да използва добри търговски методи за привличане на клиенти и слагането на британския флаг е едно добро попадение. За предните модели съм споделял, че не ми харесва дизайна, но тези новите са много добре барнати и дизайна е хубав и стика изглежда качествен, антента също, дано цената е достъпна за колегите, мисля ще има добър прием. На мен маските не са ми се нравили много, но наскоро колега ремонтира една и сподели, че е много добре изработена и хваща доста добре в сравнение с други български, правил е и тестове. Щом го казва това, значи върши работа, петицата с добавяне на дисплей и нов дизайн е още по-добре, а и да е на приемлива цена.
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Пет Дек 12, 2014 11:42 pm

Petronii написа:
ivanasen написа:
nasko75 написа:

Така си е, преди години, когато му казвахме, че потребителя се впечатлява от екстри и трябва да модернизира техниката, ни изкарваше врагове. Добре е все пак, че почна да използва добри търговски методи за привличане на клиенти и слагането на британския флаг е едно добро попадение. За предните модели съм споделял, че не ми харесва дизайна, но тези новите са много добре барнати и дизайна е хубав и стика изглежда качествен, антента също, дано цената е достъпна за колегите, мисля ще има добър прием. На мен маските не са ми се нравили много, но наскоро колега ремонтира една и сподели, че е много добре изработена и хваща доста добре в сравнение с други български, правил е и тестове. Щом го казва това, значи върши работа, петицата с добавяне на дисплей и нов дизайн е още по-добре, а и да е на приемлива цена.

super21    Cool
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Нед Дек 14, 2014 5:58 pm

ivanasen написа:
..... А ако трупаш просто точки за престиж давай имаш пълната ми подкрепа.

Колега,никога не съм смятал прекалено дългото пребиваване във форумите и многото писане за престижни занимания! Вярно е,че има какво да се учи и доучва от тях,но издребняването осезаемо е оказало своето деформиращо въздействие...
...Ето ти една горчива тема за "Благи приказки",ти скоро не си пускал нова.
Извинения за спама!

ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Нед Дек 14, 2014 7:58 pm

Трибал-М написа:
ivanasen написа:
..... А ако трупаш просто точки за престиж давай имаш пълната ми подкрепа.

Колега,никога не съм смятал прекалено дългото пребиваване във форумите и многото писане за престижни занимания! Вярно е,че има какво да се учи и доучва от тях,но издребняването осезаемо е оказало своето деформиращо въздействие...
...Ето ти една горчива тема за "Благи приказки",ти скоро не си пускал нова.
Извинения за спама!

Не съм пускал щото нямам време ! Правя пари! И в момента купувам и работя прясна гъба - 14.12.2014г.! Ноооооо както виждам, Ти  не ставаш от компа!

Брой мнения: 2097
Точки: 2322

Нормално е форума си нуждае и  от такива хора. Успех!

p.s. Извинявам се за спама.

Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Нед Дек 14, 2014 8:28 pm

Малко седя,но съм общителен и бърз.
Успех в бизнеса,това е вярната ориентация! Cool

ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Нед Дек 14, 2014 8:39 pm

Трибал-М написа:
Малко седя,но съм общителен и бърз.
Успех в бизнеса,това е вярната ориентация! Cool

Cool

Avrelian
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 5   Пон Фев 09, 2015 9:31 pm

Golden Mask 5
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Golden Mask Deep Hunter Pro
» Металотърсач Golden Mask 5+ е готов
» Golden Mask 4 Pro Метал Детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: