Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Пинпоинтер
Сря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 3
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Keywords
kupuvam пират Fisher Майнлаб minelab врътка prodavam lorenz голден грунда golden nexus нишани deus GOLD металотърсач tesoro mask TEKNETICS tejon Coil wave продавам miladinka Spectrum маск
Share | 

МНЕНИЕ!

Go down 
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

ПисанеЗаглавие: МНЕНИЕ!    Сря Дек 31, 2014 12:39 am

Колеги , не мисля , че трябвя да Ви уча на Ноу-хау, но съм 100% убеден , че миналата година с някакви си 50- 100лв. Хвърлени от Вас или от спонсор Гарет постигнахте мах. резултати по посещаемост във форума. Е имаше и черни овце , които се регистрираха под други никове и плямпаха яко за да спечелят наградите, Но тава е тръпката! Къде сте сега? Защо не правите същото ? Резултатите ги има - сравнете ги сега с миналата година-
Общо онлайн са 53 потребители: 14 Регистрирани, 2 Скрити и 37 Гости :: 2 Bots.
Това са настоящите резултати. Срамно е !
Запомнете следното : Тръпката е основен движещ фактор при нашето хоби. Дори и „наградите”. Приятно изкарване на празниците! Хубаво е да има награди през няколко месеца .Тогава посещаемостта ще бъде драстично по-голяма!

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75

ПисанеЗаглавие: Re: МНЕНИЕ!    Сря Дек 31, 2014 11:16 am

ivanasen написа:
Колеги , не мисля , че трябвя да Ви уча на Ноу-хау, но съм 100% убеден ,  че миналата година с някакви си 50- 100лв. Хвърлени от Вас или от спонсор Гарет постигнахте мах. резултати по посещаемост във форума. Е  имаше и черни овце , които се регистрираха под други никове и плямпаха яко за да спечелят наградите, Но тава е тръпката!  Къде сте сега? Защо не правите същото ? Резултатите ги има -  сравнете ги сега с миналата година-
Общо онлайн са 53 потребители: 14 Регистрирани, 2 Скрити и 37 Гости :: 2 Bots.
Това са настоящите резултати.  Срамно е !
Запомнете следното : Тръпката е основен движещ фактор при нашето хоби.  Дори и „наградите”.  Приятно изкарване на празниците!  Хубаво е да има награди през няколко месеца .Тогава посещаемостта ще бъде драстично по-голяма!
Колега аз мисля че това не трябва да е водещото в този форум НАГРАДИТЕ които ще се раздават.
Които има нужда от съвет и от помощ .......и сега си пише няма смисъл да се създават безсмислени теми и да се ръсят глупости из интернет пространството само и само да се спечели някаква награда .
Пожелавам на всички колеги весело прекарване на новогодишната вечер ,и много късмет през следващата 2015 год. много цветни сигнали и по добър закон за културното наследство и нашето хоби въпреки че с тези ни управляващи не виждам как може да се случи това .Но за това са мечтите ми и пожеланията ми Cool

който търси намира
tabella
Легионер
Легионер
tabella

ПисанеЗаглавие: Re: МНЕНИЕ!    Чет Яну 01, 2015 12:58 pm

Оффффффффффф аман от глупости
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: МНЕНИЕ!    Чет Яну 01, 2015 7:23 pm

От всичко трябва да има в един форум.
Така ще бъде не само за месец, но и за следващата 2015г., защото честваме 10 години и цялага тодина ще има джумбюш!
За начало се регистрирайте в www.shop.imperio.bg Very Happy

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

МНЕНИЕ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: