Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil врътка Simplex tesoro нишани mask prodavam Майнлаб miladinka грунда TEKNETICS Minelab deus маск wave голден nexus 5000 GOLD Spectrum lorenz Fisher nokta kupuvam пират VANQUISH
 

 НИШАНИ

Go down 
+3
cecomotors
Трибал-М
feizi_11
7 posters
АвторСъобщение
feizi_11
Новобранец
Новобранец




нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyПет Яну 02, 2015 3:58 pm

НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ НЕЩО ЗА ТОВА


[img]нишани - НИШАНИ Nxny4g[/img]
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyСря Фев 25, 2015 1:38 pm

feizi_11 написа:
НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ НЕЩО ЗА ТОВА  


нишани - НИШАНИ  border=" />


Водещите специалисти и фантазьори по тези природно-антропогенни обекти основно са в друг форум,но и те изглежда са затруднени,колега...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyСря Фев 25, 2015 3:04 pm

Трибал-М написа:
feizi_11 написа:
НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ НЕЩО ЗА ТОВА  


нишани - НИШАНИ  border=" />


Водещите специалисти и фантазьори по тези природно-антропогенни обекти основно са в друг форум,но и те изглежда са затруднени,колега...

Изапочвам да се притеснявам че най вероятно някой е опрял пистолет в главата ти и ти е поставил условие да пишеш глупости след всяка публикация навсякъде във форумът или ще те застрелят.Няма друго логично обяснение освен това или някаква тежка болест на психична основа.Възползвай се от написаното от мен и драсни още едно мнение за да не изпаднеш от първото място в таблицата по брой мнения.Добрече няма класация за безполезни мнения че и там щеше да си първенец.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyСря Фев 25, 2015 3:34 pm

cecomotors написа:
Трибал-М написа:
feizi_11 написа:
НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ НЕЩО ЗА ТОВА  


нишани - НИШАНИ  border=" />


Водещите специалисти и фантазьори по тези природно-антропогенни обекти основно са в друг форум,но и те изглежда са затруднени,колега...

Изапочвам да се притеснявам че най вероятно някой е опрял пистолет в главата ти и ти е поставил условие да пишеш глупости след всяка публикация навсякъде във форумът или ще те застрелят.Няма друго логично обяснение освен това или някаква тежка болест на психична основа.Възползвай се от написаното от мен и драсни още едно мнение за да не изпаднеш от първото място в таблицата по брой мнения.Добрече няма класация за безполезни мнения че и там щеше да си първенец.


Явно ти трябва преводач и обяснител на написаното от мен,ала не зная на какъв език трябва да ти превежда...
Но,ако в ушите ти отеква глухият звън на котли,казани и тропота на конски товари,и това няма да ти помогне.
Поздрави!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyСря Фев 25, 2015 8:00 pm

feizi_11 написа:
НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ НЕЩО ЗА ТОВА  


нишани - НИШАНИ  border=" />

Объркал си рейса пич.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyСря Фев 25, 2015 10:39 pm

Avrelian написа:
feizi_11 написа:
НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ НЕЩО ЗА ТОВА  


нишани - НИШАНИ  border=" />

Объркал си рейса пич.


Колега,вероятно пичът вече е хванал правилния рейс и е пристигнал където трябва...
По-лошото е ,че и благите приказки съвсем оредяха.
Форумите са за забавление,общуване на хора,споделящи едно хоби,за обмяна на информация и взаимопомощ...,и за още някой неща.
Трудно е за обяснение това първосигнално,злобарско отношение към тези,на които не им приляга и не искат да са само пасивни потребители...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyЧет Фев 26, 2015 6:56 am

Ами като е объркал мястото за въпроса си вземете му помогнете на човека и като минимум му напишете на лично кде да търси отговори на въпросите си.Най вероятно този колега е нов във хобито си,а има и вариант да е повече по практикуването а не по трупането на мнения по форумите.Сега очаквам Трибал-М задължително да се възползва от възможноста да добави още едно градивно постче .
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyЧет Фев 26, 2015 5:22 pm

cecomotors написа:
.... а не по трупането на мнения по форумите.Сега очаквам Трибал-М задължително да се възползва от възможноста да добави още едно градивно постче .


Господа админи,колеги,моля ви,прехвърлете всичките мой точки на автора на цитирания по-горе пост-дано възстанови отново душевното си равновесие,ако въобще някога го е имал...
Не веднаж съм казвал,че числовия еквивалент на моята форумна активност въобще не ме вълнува.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyПет Фев 27, 2015 12:39 pm

Трибал-М написа:
cecomotors написа:
.... а не по трупането на мнения по форумите.Сега очаквам Трибал-М задължително да се възползва от възможноста да добави още едно градивно постче .


Господа админи,колеги,моля ви,прехвърлете всичките мой точки на автора на цитирания по-горе пост-дано възстанови отново душевното си равновесие,ако въобще някога го е имал...
Не веднаж съм казвал,че числовия еквивалент на моята форумна активност въобще не ме вълнува.

Не се шегувам,умолявам ви!... Мир да настане и благи приказки като планински ручейчета да забълбукат!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyПет Фев 27, 2015 6:09 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
cecomotors написа:
.... а не по трупането на мнения по форумите.Сега очаквам Трибал-М задължително да се възползва от възможноста да добави още едно градивно постче .


Господа админи,колеги,моля ви,прехвърлете всичките мой точки на автора на цитирания по-горе пост-дано възстанови отново душевното си равновесие,ако въобще някога го е имал...
Не веднаж съм казвал,че числовия еквивалент на моята форумна активност въобще не ме вълнува.

Не се шегувам,умолявам ви!... Мир да настане и благи приказки като планински ручейчета да забълбукат!

Колега Трибал днес колко сигнала копна.че аз сега се прибирам и гледам си трупнал още едно мнение.Не ти искам точките или каквото е там -то тази класация не ме вълнува.Моите мераци са да се класирам на други места ама там се работи с лопата а не с клавиатура.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyПет Фев 27, 2015 7:44 pm

cecomotors написа:

Колега Трибал днес колко сигнала копна.че аз сега се прибирам и гледам си трупнал още едно мнение.Не ти искам точките или каквото е там -то тази класация не ме вълнува.Моите мераци са да се класирам на други места ама там се работи с лопата а не с клавиатура.

...Там се работи с разум,с добър апарат и с лопата...
Специално ти,ако станеш обикновен изкопчия,със сигурност ще печелиш повече!
Но изборът си е твой...,а аз ти пожелавам късмет! Cool


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
xp fan
Легионер
Легионер
xp fan



нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyПет Фев 27, 2015 8:50 pm

Трибалчо пак ли ти бе,като кензат в твоите теми(кантарджиѝски,неразбираеми,глупави и др.)ревеш,а ти не си спрял да осираш всяка една тема. инжекция успокоѝ се малко
Върнете се в началото Go down
galus
Легионер
Легионер




нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyПет Фев 27, 2015 9:14 pm

Колега влез в Glutnicata там ще те посрещнат по приветливо.

Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyПет Фев 27, 2015 9:18 pm

[quote="Трибал-М"][quote="Трибал-М"][quote="cecomotors"].... а не по трупането на мнения по форумите.Сега очаквам Трибал-М задължително да се възползва от възможноста да добави още едно градивно постче .[/quote]


Господа админи,колеги,моля ви,прехвърлете всичките мой точки на автора на цитирания по-горе пост-дано възстанови отново душевното си равновесие,ако въобще някога го е имал...
Не веднаж съм казвал,че числовия еквивалент на моята форумна активност въобще не ме вълнува.[/quote]

Не се шегувам,умолявам ви!... Мир да настане и благи приказки като планински ручейчета да забълбукат![/quote] еми,защо не почнеш ти да не запееш,кат планински ручейчета Very Happy нал ся идва пролет Shocked ей трибале lol!


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyПет Фев 27, 2015 9:26 pm

[quote="Трибал-М"]
cecomotors написа:

Колега Трибал днес колко сигнала копна.че аз сега се прибирам и гледам си трупнал още едно мнение.Не ти искам точките или каквото е там -то тази класация не ме вълнува.Моите мераци са да се класирам на други места ама там се работи с лопата а не с клавиатура.

...Там се работи с разум,с добър апарат и с лопата...

Забрави и най важното-таблет с интернет за да реагираш бързо ако някой напише нещо във форума. super21 Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyПет Фев 27, 2015 11:22 pm

galus написа:
Колега влез в Glutnicata там ще те посрещнат по приветливо.


Не се разбира към кой отправяш препоръката си,колега?
Ако е към мен(?),ще трябва да ти кажа,че малко е закъсняла,отдавна влизам в сайта като гост...
Там ИМА И много интелигентни,знаещи и подготвени хора,чието мнение се цени и бива търсено от голяма част от колегите.По време на гостуванията ми не съм попадал на познатата,крайна селяндурщина,а и админите не "цепят басма никому",ако съм разбрал правилно...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



нишани - НИШАНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НИШАНИ   нишани - НИШАНИ EmptyСъб Фев 28, 2015 6:52 am

Трибал-М написа:
galus написа:
Колега влез в Glutnicata там ще те посрещнат по приветливо.


Не се разбира към кой отправяш препоръката си,колега?
Ако е към мен(?),ще трябва да ти кажа,че малко е закъсняла,отдавна влизам в сайта като гост...
Там ИМА И много интелигентни,знаещи и подготвени хора,чието мнение се цени и бива търсено от голяма част от колегите.По време на гостуванията ми не съм попадал на познатата,крайна селяндурщина,а и админите не "цепят басма никому",ако съм разбрал правилно...

Трибале,колега сигурен съм че не си чак толко прост за да приемеш препоръката за посещение на Иманярският сайт като отправена към теб.Очеизваждащо е че е отправена към колегата с питане за нишана.Не ми се ще да вярвам също че си способен заради трупането на мнения да се правиш чак до такава степен на шемет.ТАЯ ПОВЪРНЯ която направихме тук е за триене от вторият пост надолу.
Върнете се в началото Go down
 
НИШАНИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» нишани
» нишани
» нишани

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: