Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Търся зарядно за GPX 4000
Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
miladinka маск golden lorenz Fisher wave металотърсач нишани TEKNETICS prodavam tesoro deus Майнлаб врътка голден POWER пират Spectrum nexus tejon Coil kupuvam продавам GOLD грунда mask
Golden Mask 4 RO S
Share

Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана

Go down 
АвторСъобщение
danny_usma
Новобранец
Новобранец

Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана   Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyВто Яну 13, 2015 10:07 am

Здравейте! Напоследък много изчетох за търсенето на самородно злато и адски много се запалих. Интересува ме има ли група от гр. Монтана с която мога да свържа и да излязла по реките с тях?
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана   Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyВто Яну 13, 2015 10:12 am

Не се пали "адски много", че огън който много гори бързо прегаря...
Пиши тук:
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/index.php  - и ще намериш правилните хора.

"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана   Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyВто Яну 13, 2015 6:03 pm

Да именно в Монтана има много яка група или по-точно групи. Пиши в горния форум и търси
Andrey13 той е от монтана и много често ги организира на експедиции.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
danny_usma
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: здр   Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyВто Яну 13, 2015 8:07 pm

благодаря ви много за информациятаSmile
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана   Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyЧет Яну 15, 2015 1:48 pm

тук няма групички колега цър-пър
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана   Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyПон Яну 19, 2015 3:33 pm

Cool девушка голд скара Марко,,,,,групата е при мен
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана   Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана EmptyПон Яну 19, 2015 5:45 pm

Почвайте да претърсвате по старите изработки на драгата в монтанския язовир.
Там миналата година октомври е намерено парче 17 грама, най-вероятно изпуснато от драгата.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ

Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: