Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Кантар-предавател-приемник.

Go down 
+18
кирката
adminn
kateracha_86
Manarov
Petronii
Avrelian
pechkata
LuciusVerus
xp fan
diony
kronos555
Gandalf
comander
Radislav
mario321
Podlecii.avg
Kiril62
Трибал-М
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyПон Апр 06, 2015 10:41 pm

Gandalf написа:



       Пълен малоумник! Във всяка тема ли ще преследваш админа за да го тормозиш, докато не стане по твойта бе ръб?!?! Баси нахалния тип дет си! Напълни форума с глупости, заври си тез скапани кантари там дето слънце не огрява и не на занимавай с тях и с твойте простотии!?!?!
Ганди ако поне малко си направиш труда да опознаеш този човек, по който не спря да плюеш последните няколко месеца !!! ще разбереш че това е невероятен и безценен
човек за Бг.
гордея с това че ЛИЧНО познавам този човек Cool
а относно кантара който този човек е направил: смея да твърдя че това е произведение на изкуството super21 бай Лъчо не спирай да твориш , продължавай да бъдеш
конкурент на инженерите зад океана , продължавай да усъвършенстваш уреда за който всички вече говорят! продължавай в същия дух вече си известен в цяла Бг. super21
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyПон Апр 06, 2015 11:08 pm

Бая сте срали докато ме е нямало!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyПон Апр 06, 2015 11:24 pm

Благодаря ви,колеги и приятели!
Краси,това,което си написал е доста "гръмко"и "малко" ме притеснява...
Аз съм съвсем обикновен радиолюбител,а кантарите са ми слабост.
Постарал съм се,според възможностите ми.
Мисля,че се получи добра бангия.
Късмет на всички колеги!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Пон Апр 06, 2015 11:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyПон Апр 06, 2015 11:30 pm



Podlecii.avg - ако в последните месеци си чел кви ги пише тоя твой "идол безценен", и за теб е нормално, уникално, умно, важно за металдетектинга, значи сте на един акъл!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyПон Апр 06, 2015 11:36 pm


Галфи е най-верния син на форумо:

Нема гадже,
нема и купони-
ръчен шлайф,
клишета и шаблони...

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyПон Апр 06, 2015 11:54 pm

Трибал-М написа:

Галфи е най-верния син на форумо:

Нема гадже,
нема и купони-
ръчен шлайф,
клишета и шаблони...





Повтаряш се бе ръб! Мен не ме мисли, аз имам от всичко! За тебе тряаа се притеснява човек, с тез простотии дето ги пишеш на шизофрения отива!
Върнете се в началото Go down
skiahtro
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 12:07 am

Very Happy Very Happy
...Но най ми допада, когато в идиотските си постове описва себе си и после най-невинно твърди, че другия бил такъв
Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 12:13 am

skiahtro написа:
Very Happy Very Happy
...Но най ми допада, когато в идиотските си постове описва себе си и после най-невинно твърди, че другия бил такъв
Very Happy Very Happy




Зад този нов ник, май се крие п..тю?!?! Женчоо,къде бе?
Върнете се в началото Go down
skiahtro
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 12:21 am

Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
skiahtro
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 12:42 am

Бе дайте му на тва, неква наградка бе! Не го ли забелязвате какви усилия полага? Но да не е много голяма, че не може да я носи! Некое фирмено ключодържателче, да си го надене на вратлето, да се пъчи! Направете го щастливо, цял живот се е мъчило!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 12:43 am


http://metaldetecting.eu/index.php/topic,750.0.html


И естествено клипа го няма никъде защото някой го е изтрил от срам! Та във тая тема има няколко поста на различни профили, и амнайсет на които " майстора " се оправдава! Има и оплакали се от тая умряла техника на този индивид, и познайте кои са адвокатите??? Еми същите които са и тук! Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 12:45 am

skiahtro написа:
Бе дайте му на тва, неква наградка бе! Не го ли забелязвате какви усилия полага? Но да не е много голяма, че не може да я носи! Некое фирмено ключодържателче, да си го надене на вратлето, да се пъчи! Направете го щастливо, цял живот се е мъчило!



Ей, след едночасово борене с клавиатурата да напишеш две изречения, най накрая успе ве герой! Абе, ти си мъж бе!!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 8:18 am

Недоклатените са "непобедими"-"ахилесовата пета" е в главите им.
За такива,преди много години,баба ми казваше:"Запикали очи и не сакат да знааат".
Върнете се в началото Go down
skiahtro
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 9:17 am

Gandalf написа:

     Ей, след едночасово борене с клавиатурата да напишеш две изречения, най накрая успе ве герой! Абе, ти си мъж бе!!!!
Ааа, не Великденски заек-джудже съм!
Shocked  Shocked  Shocked  Shocked
Бе ти как си се научил, да ходиш толко бързо по клавиатурата? С два крака ли пичеш или с четирите?
...А като твърдеще, че си компютърен специалист, на сфетлинни години, аз не вярвах...!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 10:56 am

Трибал-М написа:
Недоклатените са "непобедими"-"ахилесовата пета" е в главите им.
За такива,преди много години,баба ми казваше:"Запикали очи и не сакат да знааат".




Ти ако нямаш оправдание, няма да си ти бе! Това "баба ти", женати ли ще рече?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 11:05 am

skiahtro написа:
Gandalf написа:

     Ей, след едночасово борене с клавиатурата да напишеш две изречения, най накрая успе ве герой! Абе, ти си мъж бе!!!!
Ааа, не Великденски заек-джудже съм!
Shocked  Shocked  Shocked  Shocked
Бе ти как си се научил, да ходиш толко бързо по клавиатурата? С два крака ли пичеш или с четирите?
...А като твърдеще, че си компютърен специалист, на сфетлинни години, аз не вярвах...!




Ей, тез профили ги нямате за нищо бе! Ама защо да си ползвате вашия дето всички го знаят, че нали Ганди като ви нахрани и после ще ви се смеят с гъза, я по добре нов защото сме пъзлита и няма да се зае кой е!?!?! Мишоци...
Върнете се в началото Go down
skiahtro
Новобранец
Новобранец




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 12:14 pm

Нема бе ганди, нема други никове. Всичките заминаха, само тоя ми оставиха, като репарация от войната в която ти стана герой.
Ган ди, пусни нещо по така, за йедене, с тоз фураж ни умори от глад бе, то бива посно ама...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 12:16 pm

Преди малко загрижени колеги се обадиха и предложиха за влизане в тази тема да се определи такса:
Чак такъв идиот не са виждали,дори не са допускали,че може да съществува.
Поне да помага за издръжката на форума...Може да демонстрира и танц с четири крака,и метене с опашка на клавиатурата.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 12:39 pm

skiahtro написа:
Бе дайте му на тва, неква наградка бе! Не го ли забелязвате какви усилия полага? Но да не е много голяма, че не може да я носи! Некое фирмено ключодържателче, да си го надене на вратлето, да се пъчи! Направете го щастливо, цял живот се е мъчило!

Възможно е вече да му е дадена...Или ще я спечели на някой събор на томбола-виждал съм и детски металдетектори-монетари.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 1:41 pm

skiahtro написа:
...
Ган ди, пусни нещо по така, за йедене, с тоз фураж ни умори от глад бе, то бива посно ама...

Не може!Момчето е отзивчиво,има мерак,но му липсва въображение...
А на мен ми стана съвсем безинтересно.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 2:32 pm

Трибал-М написа:
Преди малко загрижени колеги се обадиха и предложиха за влизане в тази тема да се определи такса:
Чак такъв идиот не са виждали,дори не са допускали,че може да съществува.
Поне да помага за издръжката на форума...Може да демонстрира и танц с четири крака,и метене с опашка на клавиатурата.



Абе щом казваш че сам идиод добре, ама смятай ти къв идот на квадрат тряаа да си с твоя авер че да ми се вържете! Laughing Laughing Laughing То бива да си прос.. ама чак пък толкова! Та и да се цитираш сам почти на всякъде кедето си сра.., е няма такъв лауреат кат тебе! Пак застудя, та да вземеш да ми пратиш малко от дръжките на зеления убавец, че да си загреем винцето и да се стоплим, то и без това за друго не става!!! А, сетих се, има още едно приложение, дето го практикуват всички тези които го имат, но излиза скъпо защото е нужно закупуването на голямо количество вазелин!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyВто Апр 07, 2015 4:03 pm

laki написа:
Podlecii.avg написа:
темата е за този прекрасен апарат!  Кантар-предавател-приемник. - Page 6 2e5qhbd
не разбирам защо админа изобщо търпи лекета които не спряха да осират всичко и на всякъде!!!!

Бай Лъчо ,мани  ги   тия.......Апарата   визуално   е  трепач,като  фабричен.Дано някой  ден   да  ми  го  демонстрираш   как  бачка.Жив и  здрав.

Ще ти го демонстрирам,приятелю,само времето да се оправи.Запланувал съм едно ходене в твоята посока,може и до морето да стигнем.Най реално е в началото на м.Юли да се осъществи.
Здраве и късмет и на теб!
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyСря Апр 08, 2015 12:44 pm

Трибал-М написа:
laki написа:
Podlecii.avg написа:
темата е за този прекрасен апарат!  Кантар-предавател-приемник. - Page 6 2e5qhbd
не разбирам защо админа изобщо търпи лекета които не спряха да осират всичко и на всякъде!!!!

Бай Лъчо ,мани  ги   тия.......Апарата   визуално   е  трепач,като  фабричен.Дано някой  ден   да  ми  го  демонстрираш   как  бачка.Жив и  здрав.

Ще ти го демонстрирам,приятелю,само времето да се оправи.Запланувал съм едно ходене в твоята посока,може и до морето да стигнем.Най реално е в началото на м.Юли да се осъществи.
Здраве и късмет и на теб!
Тааа,ко рече за морето... Laughing ,или викаш кат не ти пратих ония камъни,дет ти бях обещал,кат планината не ходи при Мохамет,Мохамет отива при планината.Ако идваш насам и ме пропуснеш,се едно не си видял орудено!!!!Имаш ми телефона,звънкай!Сещаш се ,че по това време съм бая зает,но кантара няма да го изпусна,ко е по нашия край ,без да му напрайм некой по хард тестчета Embarassed Пък и ти да видиш ко значи лют грунд Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyСря Апр 08, 2015 1:44 pm

B.K.K. написа:
.....
Тааа,ко рече за морето... Laughing ,или викаш кат не ти пратих ония камъни,дет ти бях обещал,кат планината не ходи при Мохамет,Мохамет отива при планината.Ако идваш насам и ме пропуснеш,се едно не си видял орудено!!!!Имаш ми телефона,звънкай!Сещаш се ,че по това време съм бая зает,но кантара няма да го изпусна,ко е по нашия край ,без да му напрайм некой по хард тестчета Embarassed Пък и ти да видиш ко значи лют грунд Twisted Evil

Здравей!От няколко дена си мисля за теб,форума не беше същия...(самата истина)!Такива като нас си имат едно много явно "баирче",на което винаги ще се срещат,Божа работа!
Точно за големите лютивини ми беше намека,ще се уговорим предварително.
Поздрави и късмет!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кантар-предавател-приемник. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 6 EmptyПет Апр 10, 2015 1:45 pm

Кантар-предавател-приемник. - Page 6 DSC02935
imgurl

Колега В.К.К.,и в тази кариера за глина не е много лесно на бангиятя,но се справя повече от задоволително.На 143 сантиметра под повърхността"размазва" среден голям,меден котел с вместимост 4.5 литра-регистрира го със зона150 сантиметра и над средно висок пик.
Има едни ритуални,малки котлета(пак медни) с вместимост 1.4-1.5 литра,ползват ги по сватби и при откриване на учебни години,плискат с тях вода за "На добър час".
На тях дава "майсторски"сигнал,затрудняват го осезаемо,но ги чува.
Върнете се в началото Go down
 
Кантар-предавател-приемник.
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Приемник-предавател(кантар)
» продавам предавател-приемник (кантар, мачак )
» продавам мачак (предавател-приемник, ,,кантар"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: