Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyПон Окт 19, 2020 6:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
lorenz нишани Simplex GOLD nexus miladinka Fisher металотърсач deus wave prodavam грунда mask tesoro Spectrum TEKNETICS маск голден пират white kupuvam врътка VANQUISH Майнлаб нишан Coil

Кантар-предавател-приемник.

Go down 
+18
кирката
adminn
kateracha_86
Manarov
Petronii
Avrelian
pechkata
LuciusVerus
xp fan
diony
kronos555
Gandalf
comander
Radislav
mario321
Podlecii.avg
Kiril62
Трибал-М
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай

Кантар-предавател-приемник. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyСъб Фев 14, 2015 9:20 am

diony написа:
Под. керамика, ще хванеш капачката на 50см, в най дълбокия си сън. Но като се събудиш, най много да хванеш керамиката ако е на 5см.

Колега,добре е преди подобни изхвърляния поне малко да се "огледаш и ослушаш",за да не изпадаш в неловки ситуации-казвам ти го най-добронамерено.
Виж внимателно това-тухлите са 6 на брой,дебели по 7 сантиметра и са много "люти":
https://www.youtube.com/watch?v=jVzE_-4wgTs

Хаосът е или временен,или гибелен!

Последната промяна е направена от Трибал-М на Нед Фев 15, 2015 9:00 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyСъб Фев 14, 2015 8:00 pm

diony написа:
Под. керамика, ще хванеш капачката на 50см, в най дълбокия си сън. Но като се събудиш, най много да хванеш керамиката ако е на 5см.

Приятел, това е супер секретен уникален и само един в света прототип! Не е като тези до сега каквито си виждал или чувал! Този може много повече от другите, освен че е супер мега продуктивен той е и ценен не толкова заради тези си качества а за това че мр.Колев го е създал! Ако не бъркам създателя де.... Laughing
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyСъб Фев 14, 2015 8:33 pm

Radislav написа:
Gandalf написа:

Сега ако и тази я заключите, админа да си прати адреса на лични да му пратя бутилка уиски! Laughing Laughing Laughing

Aко темата не те вълнува, просто не влизай в нея...Ние не се бутаме в теми, които не са ни интересни и не вземаме отношение просто, за да напишем нещо.
Ако нещо те вълнува за кантарите или не ти е ясно-питай.За това се казва форум, а не спамум.
Прояви колегиалност и покажи доброто си възпитание, което си усвоил през първите си седем години.
Вярвам в твоята добра вътрешна същност, която прикриваш зад маската на клоуна-палячо.

Радиславе,упованието на първите седем години при Ганди вече е явен провал!
...Опитай с първите седемнадесет.Ако не се получи и с тях,няма смисъл от трети опит!
Поздрави!

xp fan
Легионер
Легионер
xp fan

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 2:54 am

Трибал-М написа:
diony написа:

Колега,добре е преди подобни изхвърляния поне малко да се "огледаш и ослушаш",за да не изпадаш в неловки ситуации-казвам ти го най-добронамерено.
Виж внимателно това-тухлите са 6 на брой,дебели по 7 сантиметра и са много "люти":
https://www.youtube.com/watch?v=jVzE_-4wgTs...

Монетите нямат беседки от тухли над земята ,те са ПОД земята
xp fan
Легионер
Легионер
xp fan

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 9:15 am

[quote="xp fan"]
Трибал-М написа:
diony написа:

https://www.youtube.com/watch?v=jVzE_-4wgTs...

Наземни тестове не са достоверни, всичко е под земята
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 11:52 am

xp fan написа:
xp fan написа:
Трибал-М написа:
diony написа:

https://www.youtube.com/watch?v=jVzE_-4wgTs

Наземни тестове не са достоверни, всичко е под земята

Трябва си много талант,за да развеселиш отрано ,на 15 февруари,истинските почитатели на Зарезан...
Аз съм един от тези,които ти благодарят сърдечно!   Cool

Последната промяна е направена от Трибал-М на Нед Фев 15, 2015 9:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 1:07 pm

Много точно казано от колегата xp fan.
А много ми е интересно, старо заровени две шепи пара на 60см дълбочина, без да има ефект на дупка, дали ще се чуят, само някои могат да се досетят за отговора и за причината!!!
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 2:15 pm

mario321 написа:
А много ми е интересно, старо заровени две шепи пара на 60см дълбочина, без да има ефект на дупка, дали ще се чуят, само някои могат да се досетят за отговора и за причината!!!

Цитат от 22 март 2013 година,от темата "Приемник-предаватер(кантар)":

..."Преди две години,в двор на селска къща,между царевичните редове,колега с кантар(търсил изгубена връзка с ключове) е засякъл уверено едно сиромашко имане.Предполага,че е от изгубена някога кесия.На дълбочина точно 54-55 сантиметра изваждат струпани на куп 10 бели турски монети с големина на сестерция,но по- тънки и ...без нумизматична стойност.Най-ценна си останала емоцията,защото по зоните се ориентирали,че ще копаят цветно.
Така,че колегата е прав за кесиите."

...Монетите са били осем,както разбрах по-късно...
Ти да не вземеш да се откажеш от ТМ-овете и Джеминитата!

mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 5:51 pm

Трибал-М написа:
mario321 написа:

Цитат от 22 март 2013 година,от темата "Приемник-предаватер(кантар)":

..."Преди две години,в двор на селска къща,между царевичните редове,колега с кантар(търсил изгубена връзка с ключове) е засякъл уверено едно сиромашко имане.Предполага,че е от изгубена някога кесия.На дълбочина точно 54-55 сантиметра изваждат струпани на куп 10 бели турски монети с големина на сестерция,но по- тънки и ...без нумизматична стойност.Най-ценна си останала емоцията,защото по зоните се ориентирали,че ще копаят цветно.
Така,че колегата е прав за кесиите."

...Монетите са били осем,както разбрах по-късно...
Ти да не вземеш да се откажеш от ТМ-овете и Джеминитата!

Преувеличено е малко с 10-12 см за двора на селската къща, но ай де карай да върви, важното е че са ги намерили !
Аз просто от любопитство питам как се справя този кантар с монетите на куп в дълбокото, все пак това е най трудната мисия на всички, не се заяждам, напротив на мен също ми хареса как работи под толкова много керамика, даже като слушам на клипа колко е категоричен сигнала, съм сигурен, че може и още поне два реда тухли да се сложат, за селища които са пълни с тухли и керемиди, ще върши добра работа. Cool
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 7:17 pm

mario321 написа:

Преувеличено е малко с 10-12 см за двора на селската къща, но ай де карай да върви, важното е че са ги намерили !
Аз просто от любопитство питам как се справя този кантар с монетите на куп в дълбокото, все пак това е най трудната мисия на всички, не се заяждам, напротив на мен също ми хареса как работи под толкова много керамика, даже като слушам на клипа колко е категоричен сигнала, съм сигурен, че може и още поне два реда тухли да се сложат, за селища които са пълни с тухли и керемиди, ще върши добра работа. Cool

Няма преувеличение,излезли са почти на върха на третата права лопата,а колегата е перфекционист и е премерил с рулетка...Но  да не спорим. Cool

LuciusVerus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 7:21 pm

не всяка тухла е с еднакво орудяване.през някоя съдова керамика може да не се хване и емка,в друг случай през 20 см. тухла можеш да хванеш и коце.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 7:34 pm

LuciusVerus написа:
не всяка тухла е с еднакво орудяване.през някоя съдова керамика може да не се хване и емка,в друг случай през 20 см. тухла можеш да хванеш и коце.

Тези на полигона специално са избирани по степен на активност,всички са много "люти".
Една такава тухла,закопана на 50 сантиметра вече е с многократно понижена(размита) активност и почти не се усеща от багията и на обикновен режим на работа.Има такава мишена на още 10 см. под тухлата(общо 60)-медна ламалинка с десетина процента по-голяма от капачка.Направо я кърти.

LuciusVerus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 7:45 pm

знаеш ли колко е голяма разликата да хванеш шепа антични монети и нарязани медни ламарини.
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 7:46 pm

ако пък е и не нарязана както казваш още по добре
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 8:30 pm

LuciusVerus написа:
знаеш ли колко е голяма разликата да хванеш шепа антични монети и нарязани медни ламарини.

Със сигурност не отскоро са ми известни тези разлики...
А медната ламаринка не е нарязана-така е предвидено ,така е направено,защото интересен е бил друг показател.

LuciusVerus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 9:06 pm

а ха,ще имитира съдче в дълбочина.пак не е същото.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyНед Фев 15, 2015 10:44 pm

LuciusVerus написа:
а ха,ще имитира съдче в дълбочина.пак не е същото.

Защо да имитираме съдчета,като има толкова много,различни по форма,големина и качество?

LuciusVerus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyПон Фев 16, 2015 10:26 am

има,спор няма.в музеите,частните колекции и в фантазията ти.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyПон Фев 16, 2015 2:04 pm

LuciusVerus написа:
има,спор няма.в музеите,частните колекции и в фантазията ти.

Говорим си за полигон и съдове за тестване на апарати,явно не си стоплил...
...Преди думи,започващи с В и Ф се пише цяло "във"!В тази посока ще имаш допълнителна полза,ако продължим диалога.

LuciusVerus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyПон Фев 16, 2015 3:22 pm

прав си,понеже съм новобранец и пиша без да мисля.искам да натрупам постове и да стана велик джедай като теб.и за правописната грешка си прав.видях я когато бях пуснал поста и не знаех как да я поправя.ама не всеки прекарва цялото си време пред компютъра да пише и да знае как да поправя после.а за полигона ти казах,това не е никаква гаранция че като хванеш медна ламарина на 60 см. ще хванеш и шепа коцета.за това ми вярвай.
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyПон Фев 16, 2015 3:25 pm

това важи и за съдчета.а дано не съм допуснал някоя правописна грешка.
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyПон Фев 16, 2015 3:35 pm

LuciusVerus написа:
прав си,понеже съм новобранец и пиша без да мисля.искам да натрупам постове и да стана велик джедай като теб.и за правописната грешка си прав.видях я когато бях пуснал поста и не знаех как да я поправя.ама не всеки прекарва цялото си време пред компютъра да пише и да знае как да поправя после.а за полигона ти казах,това не е никаква гаранция че като хванеш медна ламарина на 60 см. ще хванеш и шепа коцета.за това ми вярвай.

cheers
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyПон Фев 16, 2015 3:45 pm

LuciusVerus написа:

Ти със Трибала не можеш да спориш той вечно е прав и никога не прави правописни грешки само ние простолюдието правим такива...
И това за шепата с коцета си напълно прав - но той не знае че това е факт - до утре ще ти вади от сто кладенеца вода и ще се мята като фурнажийска лопата и пак няма да признае...
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyПон Фев 16, 2015 4:17 pm

LuciusVerus написа:

В онова късо изречение имаш още две правописни,но ти ги икономисах.
...Всяко ново изречение започва с главна буква,а освен точки има и други пр.знаци.
Ти май често си бягал от училище,да не си ходил да търкаш?
Ако е така съм съгласен ти,новобранеца,да ме учиш как се правят и тестват кантари,а аз да ти помагам в писането. Cool

Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.   Кантар-предавател-приемник. - Page 2 EmptyПон Фев 16, 2015 4:28 pm

pechkata написа:
LuciusVerus написа:

Ти със Трибала не можеш да спориш той вечно е прав и никога не прави правописни грешки само ние простолюдието правим такива...
И това за шепата с коцета си напълно прав - но той не знае че това е факт - до утре ще ти вади от сто кладенеца вода и ще се мята като фурнажийска лопата и пак няма да признае...

+1 Cool

Кантар-предавател-приемник.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: