Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
Съвет при избор на металдетектор Vote_lcap19%Съвет при избор на металдетектор Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
Съвет при избор на металдетектор Vote_lcap6%Съвет при избор на металдетектор Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
Съвет при избор на металдетектор Vote_lcap15%Съвет при избор на металдетектор Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
Съвет при избор на металдетектор Vote_lcap11%Съвет при избор на металдетектор Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
Съвет при избор на металдетектор Vote_lcap14%Съвет при избор на металдетектор Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
Съвет при избор на металдетектор Vote_lcap2%Съвет при избор на металдетектор Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
Съвет при избор на металдетектор Vote_lcap11%Съвет при избор на металдетектор Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
Съвет при избор на металдетектор Vote_lcap1%Съвет при избор на металдетектор Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
Съвет при избор на металдетектор Vote_lcap16%Съвет при избор на металдетектор Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
Съвет при избор на металдетектор Vote_lcap6%Съвет при избор на металдетектор Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Съвет при избор на металдетектор EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Съвет при избор на металдетектор EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Съвет при избор на металдетектор EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
Съвет при избор на металдетектор EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Keywords
Fisher GOLD пират Coil маск nexus голден tejon нишани golden Spectrum грунда tesoro wave POWER Майнлаб lorenz miladinka врътка deus металотърсач kupuvam prodavam TEKNETICS продавам mask
Nokta Makro 2019
ORX+28 X35
Share

Съвет при избор на металдетектор

Go down 
АвторСъобщение
ivko0
Новобранец
Новобранец

Съвет при избор на металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Съвет при избор на металдетектор   Съвет при избор на металдетектор EmptyПет Мар 06, 2015 2:42 pm

Здравейте, не мога да ви нарека колеги, защото съм новак в хобито и търся съвет за покупка на МД.
Много четох по форумите за различните марки металдетектори и може би това още повече ме обърка в избора. Затова искам съвет,спрял съм се на металотърсач Fisher F5, гледах много клипове,но ме интересува мнението ви за този апарат,като дискриминация,дълбочина и т.н. ,нека темата да не се превръща в реклама на уреди.Също така ще приема за съвет марка МД в този ценови клас,която си заслужава парите. Благодаря ви предварително на всички !!! Cool
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

ПисанеЗаглавие: Re: Съвет при избор на металдетектор   Съвет при избор на металдетектор EmptyПет Мар 06, 2015 6:15 pm

ivko0 написа:
Здравейте, не мога да ви нарека колеги, защото съм новак в хобито и търся съвет за покупка на МД.
Много четох по форумите за различните марки металдетектори и може би това още повече ме обърка в избора. Затова искам съвет,спрял съм се на металотърсач Fisher F5, гледах много клипове,но ме интересува мнението ви за този апарат,като дискриминация,дълбочина и т.н. ,нека темата да не се превръща в реклама на уреди.Също така ще приема за съвет марка МД в този ценови клас,която си заслужава парите. Благодаря ви предварително на всички !!! Cool

Притежавам такъв уред. Значи с антена ултимейт е доста дълбок/ аз имам ултимейт, но с нел торнадо е по-добър. С нея уреда почти няма паразитни сигнали и е по спокоен. / . Има отлична дискриминация. На урудено е доста добър. Правил съм опити с керамики и с паве. Тях българска бангия която имах не ги пробиваше. Единственият му недостатък е , че малкете акчета не ги хваща с ултимейта , а ги ожелезява. С 11" ДД сонда ги хваща горе долу. За парите си е доста добър уред . Това е моето мнение. Успех с избора на МД.

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
ivko0
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Съвет при избор на металдетектор   Съвет при избор на металдетектор EmptyПет Мар 06, 2015 8:30 pm

Благодаря много за информацията. От къде е най - добре да си закупя апарата или няма значение ( в смисъл да не е менте или нещо такова).confused мерси Cool
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Съвет при избор на металдетектор   Съвет при избор на металдетектор EmptyПет Мар 06, 2015 9:14 pm

ivko0 написа:
Благодаря много за информацията. От къде е най - добре да си закупя апарата или няма значение ( в смисъл да не е менте или нещо такова).confused мерси Cool  

Приятел това което е написал " ivanasen " е вярно! И аз съм с Ф5, и съм си доволен от машинката! Дискриминацията му е добра, за парите си е много добър! Ако ще го купуваш нов, гледай да е от представител на Фишер, мисля че това са единствените представители в БГ:

http://mdetectors.com/index.php?cPath=21

Съвет при избор на металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: