Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка GOLD miladinka lorenz Spectrum голден nokta mask Майнлаб wave nexus prodavam tesoro TEKNETICS deus Simplex 5000 маск пират нишани VANQUISH грунда Minelab Fisher kupuvam Coil
 

 Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
manchi_81
Легионер
Легионер




Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari Empty
ПисанеЗаглавие: Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari   Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari EmptyСъб Мар 07, 2015 11:10 am

Търся да закупя Minelab Safari Имам Minelab X-tera 705 с още година и половина гаранция закупен от WORLDDETECTORS приемам разумен бартер за сафарито ако е в перфектно състояние както X-Terata
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari   Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari EmptyСъб Мар 07, 2015 11:31 am

Слушай Бангиев остави това Сафари...


Последната промяна е направена от pechkata на Нед Мар 08, 2015 8:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari   Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari EmptyСъб Мар 07, 2015 4:12 pm

В момента немога да кача колега но от понеделник при първа възможност ще го направа Пиши ми малко повече за сафарито като например документи на колко време и така нататъка Аз от терата съм много доволен но ми се ще да пробвам този какво може
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari   Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari EmptyСъб Мар 07, 2015 4:20 pm

Skype mi e toni-boni48551 Пиши ми на него тъй като една седмица няма да съм вкъщи и като се прибера веднага ти го снимам да го видиш
Върнете се в началото Go down
 
Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Minelab safari продавам
» minelab safari
» Продавам MINELAB SAFARI

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: