Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam нишани prodavam tesoro VANQUISH lorenz deus голден Simplex Майнлаб Coil врътка TEKNETICS Minelab GOLD miladinka пират грунда nokta wave nexus маск 5000 Fisher mask Spectrum
 

 продавам кантар на памиц /мачак/

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
ivo13
Легионер
Легионер




продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyЧет Мар 26, 2015 10:15 pm

кантара е купен преди няколко години.памиц що годе буташе .преди да го купя отидох и го тествахме със самия майстор/лека му пръст/.обясняваше как да работиш и как да дискриминираш с кантара.от тогава е работил 2 пъти .бих казал че работи перфектно.наистина не ми върши работа предпочитам монетар.приемам бартер с доплащане от моя страна говоря за професионален апарат.размерите на питите мисля бяха 30/30 и дължина 100см.работи с две батерии по 4.5v.никакви проблеми да се тества.желателно е хора които не са работили да им се обяснява лично и на място.за повече въпроси на лични или на тел.0877127182
ще гледам да пусна снимки събота неделя .

цена 400лв.
цена 400лв.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyВто Мар 31, 2015 11:19 pm

ivo13 написа:
кантара е купен преди няколко години.памиц що годе буташе .преди да го купя отидох  и го тествахме със самия майстор/лека му пръст/.обясняваше как да работиш и как да дискриминираш с кантара.от тогава е работил 2 пъти .бих казал че работи перфектно.наистина не ми върши работа предпочитам монетар.приемам бартер с доплащане от моя страна говоря за професионален апарат.размерите на питите мисля бяха 30/30 и дължина 100см.работи с две батерии по 4.5v.никакви проблеми да се тества.желателно е хора които не са работили да им се обяснява лично и на място.за повече въпроси на лични или на тел.0877127182
ще гледам да пусна снимки събота неделя .

цена 400лв.
цена 400лв.

Колега,колко потенциометъра има приемника?
Можеш ли да дадеш точни размери на двете антени?
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyСря Апр 01, 2015 9:24 pm

размери на питите 20см:20см потенциометри няма

за мое огромно съжаление не мога да кача снимки.мъчих ама нещо не става.преди време има проблеми пак и се бях отказал да качвам тук и сега пак съм на същият хал.ако някой каже как да кача ще съм благодарен.в дясно където си пиша поста има 6 икони и с едната се качва ама нещо не ми са получава и не зная къде бъркам. срещам често тоя проблем тук във форума.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyСря Апр 01, 2015 9:56 pm

Колега,поне един потенциометър е задължителен,с него би трябвало да се регулира прага на сработване на звуковия генератор.
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyСря Апр 01, 2015 10:35 pm

да има един кръг който е тон и едно което е като потенциометър стрелка с 4 позиции което е баланса
на другата пита има пак кръг който служи за включване и изключване.
има една врътка която е за настройка на едната към другата пита .трябва ъгъла на двете пити да е добре настроен  за добрата работа на машината.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyСъб Апр 04, 2015 3:29 pm

ivo13 написа:
кантара е купен преди няколко години.памиц що годе буташе .преди да го купя отидох  и го тествахме със самия майстор/лека му пръст/.обясняваше как да работиш и как да дискриминираш с кантара.от тогава е работил 2 пъти .бих казал че работи перфектно.наистина не ми върши работа предпочитам монетар.приемам бартер с доплащане от моя страна говоря за професионален апарат.размерите на питите мисля бяха 30/30 и дължина 100см.работи с две батерии по 4.5v.никакви проблеми да се тества.желателно е хора които не са работили да им се обяснява лично и на място.за повече въпроси на лични или на тел.0877127182
ще гледам да пусна снимки събота неделя .

цена 400лв.
цена 400лв.


Колега Иво13,
огледай внимателно обявите...Един индивид продава рамка "Пулс стар про"(железарка),но силно се нуждаеше от кантар,а онази тема вече е заключена...
Можеш да му предложиш бартер...Приятелски поздрави!
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyПон Апр 06, 2015 11:39 pm

рамка не ми е необходима.може би монетар от сорта на деус етрак сигнум или нещо такова ако има оферта от някой колега ще решавам.
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyСря Апр 29, 2015 10:23 pm

договаряне cheers
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyЧет Май 28, 2015 10:09 pm

какво става на никой ли не му трябва читава машина за без-пари стена
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyСря Авг 19, 2015 9:57 pm

300лв. само един ще спечели bounce
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



продавам кантар на памиц /мачак/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   продавам кантар на памиц /мачак/ EmptyЧет Авг 20, 2015 12:51 pm

Все пак е добре да пуснеш снимки!
Върнете се в началото Go down
 
продавам кантар на памиц /мачак/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» продавам кантар(мачак)-далбочинен, 2-кутии
» продавам мачак (предавател-приемник, ,,кантар"
» продавам кантар (мачък ) на памиц

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: