Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher Minelab kupuvam lorenz Coil пират TEKNETICS Spectrum nokta wave нишани prodavam nexus VANQUISH маск miladinka Simplex Майнлаб голден врътка GOLD mask 5000 tesoro deus грунда
 

 Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?

Go down 
+19
Podlecii.avg
Ne6o
Kiril62
OMD Detectors
pechkata
mdetectors.bg
sdsds
кирката
jordan_nenov
Aurelius
vasilio
nasko75
ivanasen
adminn
nobody
Avrelian
Трибал-М
B.K.K.
Сельо Бангиев
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Металиста
Новобранец
Новобранец




Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyПет Май 29, 2015 10:31 am

Podlecii.avg написа:
Металиста написа:
Супер.като е така що трябва да се заяждат с Трибала?
най-вероятно завист !!!

Ами да вземат да направат по добра бангия от неговата.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyПет Май 29, 2015 10:30 pm

Petronii написа:
Ясно е, че на кантарите силата им е на масивни метални обекти от манерка и каска нагоре, но мен ме интересува, правил ли си проби или виждал ли си видео, където да засича купка монети на поне седемдесет сантиметра.scratch
колега Петроний: тъй като нямах отговор на въпроса ти, днес реших да изляза и да направя тест на първия що годе сериозен сигнал !!!! ето резултата: желязна топилка (шлака) на около 50см дълбочина.
Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 28w2t6d честно казано очаквах много по-голям предмет!!!!!(има и клипче)


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyПет Май 29, 2015 11:19 pm

Podlecii.avg написа:
Petronii написа:
Ясно е, че на кантарите силата им е на масивни метални обекти от манерка и каска нагоре, но мен ме интересува, правил ли си проби или виждал ли си видео, където да засича купка монети на поне седемдесет сантиметра.scratch
колега Петроний:  тъй като нямах отговор на въпроса ти,  днес  реших да изляза и да направя тест на първия що годе сериозен сигнал !!!!  ето резултата: желязна топилка (шлака) на около 50см дълбочина.
Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 28w2t6d честно казано очаквах много по-голям предмет!!!!!(има и клипче)

След това постижение,което показваш,няма да имаш трудности на полигона на инженера!
А и не сме се виждали скоро...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Металиста
Новобранец
Новобранец




Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyСъб Май 30, 2015 9:10 pm

Podlecii.avg написа:
Petronii написа:
Ясно е, че на кантарите силата им е на масивни метални обекти от манерка и каска нагоре, но мен ме интересува, правил ли си проби или виждал ли си видео, където да засича купка монети на поне седемдесет сантиметра.scratch
колега Петроний:  тъй като нямах отговор на въпроса ти,  днес  реших да изляза и да направя тест на първия що годе сериозен сигнал !!!!  ето резултата: желязна топилка (шлака) на около 50см дълбочина.
Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 28w2t6d честно казано очаквах много по-голям предмет!!!!!(има и клипче)

Колега много на дълбоко си го барнал тоя дребосък,ти ще ходиш ли на събора.
Върнете се в началото Go down
Металиста
Новобранец
Новобранец




Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyВто Юни 02, 2015 5:23 pm

На колегата нещо не му се говори.
или маи не му допадам ма не знам що,но ште му кажа че и я имам същата бангия като неговата сал дек не е камофлажна.
Върнете се в началото Go down
Металиста
Новобранец
Новобранец




Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyЧет Юни 11, 2015 9:11 pm

Petronii написа:

Ясно е, че на кантарите силата им е на масивни метални обекти от манерка и каска нагоре, но мен ме интересува, правил ли си проби или виждал ли си видео, където да засича купка монети на поне седемдесет сантиметра.
Такава цел е трудна, почти непостижима възможност за почти цялата гама детектори, които се предлагат на пазара.
scratch


Тука си малко у лека грешка колега.Майсторете вадат монета колко сребърна петолефка на 30 сантима.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyЧет Юни 11, 2015 11:28 pm

Металиста написа:
Майсторете вадат монета колко сребърна петолефка на 30 сантима.
сериозните бангий искат и сериозни изкопни инструментиКой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 2mdnxvb


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyПет Юни 12, 2015 5:52 am

Podlecii.avg написа:

сериозните бангий искат и сериозни изкопни инструментиКой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 2mdnxvb

Аз тази година ще съм с FISHER и МОХАРЕМ ,това са уредите за мен cheers .А относно инструмента ,кирката и от мен е предпочитаният инструмент ,а през лятото   задължителен тегло и мъка
Колега Podlecii.avg качи лик с тези кирки на снимката ,цена ,тегло,производство ....


който търси намира


Последната промяна е направена от nasko75 на Пет Юни 12, 2015 10:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
muhomorka
Легионер
Легионер
muhomorka



Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyПет Юни 12, 2015 10:44 pm

Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 2mdnxvb[/quote] И сега ако кажеш, че малката е повече от 30лв. щото бай мангал за 25лф. го прави същото струмент, ще трябва да пия бирата дето си я снимал, ама топла.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyСъб Юни 13, 2015 11:36 pm

muhomorka написа:
Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 2mdnxvb
И сега ако кажеш, че малката е повече от 30лв. щото бай мангал за 25лф. го прави същото струмент, ще трябва да пия бирата дето си я снимал, ама топла.

Като гледам фирмата МТХ, налагат ги Баумакс, нищо особено, поредната китайска маркетингова продукция.
Аз взимам един ресьор и парче арматурно желязо за шило, отивам при бай манго и не за 25, за 15 лева прави чудеса, цепи камико на две и не трепка, е стига да е погодил закалката, ама нямам оплаквания. Инструмента трябва да е лек, здрав и удобен, това се прави само индивидуално, в магазина рядко ще се намери подходящия инструмент.

cheers
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyНед Юни 14, 2015 10:14 pm

Petronii написа:


Аз взимам един ресьор и парче арматурно желязо за шило, отивам при бай манго и не за 25, за 15 лева прави чудеса, цепи камико на две и не трепка, е стига да е погодил закалката, ама нямам оплаквания. Инструмента трябва да е лек, здрав и удобен, това се прави само индивидуално, в магазина рядко ще се намери подходящия инструмент.cheers
заеби ги тез историй братле!!! едно време и аз тъй като теб мислех.
Това са сериозни инструменти , и дума не може да става да ги сравняваш със ресьора от москвича!!!!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?   Кой  с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях? - Page 3 EmptyПон Юни 15, 2015 6:17 am

Podlecii.avg написа:
Petronii написа:


Аз взимам един ресьор и парче арматурно желязо за шило, отивам при бай манго и не за 25, за 15 лева прави чудеса, цепи камико на две и не трепка, е стига да е погодил закалката, ама нямам оплаквания. Инструмента трябва да е лек, здрав и удобен, това се прави само индивидуално, в магазина рядко ще се намери подходящия инструмент.cheers
заеби ги тез историй братле!!! едно време и аз тъй като теб мислех.
  Това са сериозни инструменти , и дума не може да става да ги сравняваш със ресьора от москвича!!!!

Краси, какви са цените на двата модела?


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
 
Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Подготовка за втория събор
» Какви сме били,какви сме станали...
» какви документи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: