Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus lorenz miladinka грунда kupuvam 5000 врътка nokta Spectrum Minelab TEKNETICS mask GOLD нишани wave маск prodavam Simplex голден Coil Fisher tesoro VANQUISH deus пират Майнлаб
 

 Какаъв модел е този Eagle Spectrum !

Go down 
+2
vasilio
rizar
6 posters
АвторСъобщение
rizar
Новобранец
Новобранец




Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Какаъв модел е този Eagle Spectrum !   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyВто Юли 21, 2015 10:49 am

Здравейте,

Наследих един White's . Може ли някой да ми каже какъв модел е това и как да проверя дали работи нормално.

Кабелът който излиза от сондат беше скъсан и го смених с нов. Ще ми е от полза ако някой може да ми помогне с диагностиката на апарата и настройката.


Благодаря предварително.

[img]Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Euofb7[/img]
[img]Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Sblgyt[/img]
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какаъв модел е този Eagle Spectrum !   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyВто Юли 21, 2015 3:15 pm

На  кутята  колега  какво  пише  ХЛТ  -СПЕЦТРУМ  или ХЛ
Върнете се в началото Go down
rizar
Новобранец
Новобранец




Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какаъв модел е този Eagle Spectrum !   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyСря Юли 22, 2015 9:20 pm

Пише само Spectrum
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какаъв модел е този Eagle Spectrum !   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyСря Юли 22, 2015 9:34 pm

http://whites.co.uk/support/manuals?p=13
Върнете се в началото Go down
rizar
Новобранец
Новобранец




Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какаъв модел е този Eagle Spectrum !   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyПет Юли 24, 2015 8:58 am

Някакви насоки как да проверя дали има проблеми при работата.
Върнете се в началото Go down
rizar
Новобранец
Новобранец




Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем със сондата на Spectrum   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyПон Авг 17, 2015 2:56 pm

Здравейте,

Определено имам проблеми със сондата, можете ли да ми кажете към кого да се обърна за проверка и ремонт.

Евентуално някой да продава.


Благодаря.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какаъв модел е този Eagle Spectrum !   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyПон Авг 17, 2015 8:04 pm

rizar написа:
Здравейте,

Определено имам проблеми със сондата, можете ли да ми кажете към кого да се обърна за проверка и ремонт.

Евентуално някой да продава.


Благодаря.
Намери си стандартна 25-см. сонда, ще е удоволствие да работиш с него.
Върнете се в началото Go down
rizar
Новобранец
Новобранец




Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Стандартна сонда 25 см.   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyПон Авг 31, 2015 1:02 pm

Можете ли да ми препоръчате модел на сондата.
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какаъв модел е този Eagle Spectrum !   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyЧет Сеп 03, 2015 8:20 pm

Преди време на лични ти изпратих телефон на човек който прави сонди за Игъл . Не взе ли от него?
Върнете се в началото Go down
rizar
Новобранец
Новобранец




Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Стандартна сонда 25 см.   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyПет Сеп 04, 2015 1:44 pm

Колега, не съм получавал никакви телефони за човек който прави сонди за Игъл. Ако може да ми го пуснеш отново му се обаждам веднага.
Върнете се в началото Go down
Xektor
Новобранец
Новобранец




Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Spectrum Eagle   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyПет Сеп 04, 2015 3:32 pm

Имам глава Spectrum Eagle 25 см. Телефон за връзка :0897574799
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какаъв модел е този Eagle Spectrum !   Какаъв модел е този Eagle Spectrum ! EmptyСъб Сеп 12, 2015 6:58 pm

Не бих хвърлял пари по този дъргел било то антена или батерии - по добре си вземи този...

http://www.shop.imperio.bg/whites-treasurepro-metalotarsachi
Върнете се в началото Go down
 
Какаъв модел е този Eagle Spectrum !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» инструкция за WHITES eagle spectrum;spectrum XLT
» Eagle Spectrum
» Eagle Spectrum проблем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: