Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave Minelab VANQUISH TEKNETICS kupuvam deus нишани голден nokta 5000 miladinka Spectrum lorenz грунда маск GOLD Майнлаб Fisher Simplex tesoro nexus пират prodavam mask врътка Coil
 

 Англия хоби

Go down 
+3
vandur
adminn
hagemon4o
7 posters
АвторСъобщение
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Англия хоби   Англия хоби EmptyПет Окт 02, 2015 12:26 pm

има ли някой от хобито в Лондон
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия хоби   Англия хоби EmptyПет Окт 02, 2015 1:59 pm

Има няколко колеги, които са в Лондон, и знам от тях, че всичко което намерят го намират все по брега на Темза Very Happy
Върнете се в началото Go down
vandur
Новобранец
Новобранец




Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия хоби   Англия хоби EmptyПет Окт 02, 2015 5:37 pm

В България много хора си мислят, че в Англия е свободия и всеки копа как му падне, но уви, това не изобщо така. Сключват се договори със собствениците на земите, които понякога предвиждат търсача да вземе само 30-40% от парите. След това дохода се облага с тежките данъци в Англия и накрая излиза, че ако намериш 100 костака за тебе ще останат законно 25 Very Happy
Дори в България да има либерален закон едва ли някой колега ще се навие на тази схема.
тъ да си дойдем на думата, защо колегите в Англия казват, че са намерили нещата до Темза... защото не искат да споделят печалбата си със собственика на земята, на която е намерил сигналите. Не съм спец, но така ми казаха двама колеги, които работят в Англия.
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия хоби   Англия хоби EmptyПет Окт 02, 2015 6:33 pm

аз просто искам да се запозная с някой да разбера как става търсенето тук...да си запълвам неделите
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия хоби   Англия хоби EmptyПет Окт 02, 2015 7:10 pm

hagemon4o написа:
аз просто искам да се запозная с някой да разбера как става търсенето тук...да си запълвам неделите

Най-добре стани член на някой клуб по металдетектинг. Ще ти дам още информация, само да питам нещо.
Върнете се в началото Go down
pumata2003
Легионер
Легионер
pumata2003



Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия хоби   Англия хоби EmptyСъб Окт 03, 2015 11:07 am

adminn написа:
hagemon4o написа:
аз просто искам да се запозная с някой да разбера как става търсенето тук...да си запълвам неделите

Най-добре стани член на някой клуб по металдетектинг. Ще ти дам още информация, само да питам нещо.

И на мен бими била от полза тая информация на 10.10 излитам и аз натам
Можем и да се запознаем hagemon4o ако искаш пиши на лични
Върнете се в началото Go down
vandur
Новобранец
Новобранец




Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия хоби   Англия хоби EmptyСъб Окт 03, 2015 11:45 am

Много колеги заминаха към Англия, за работа де, не основно за копането, но кой ще остане в България?
Върнете се в началото Go down
pumata2003
Легионер
Легионер
pumata2003



Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия хоби   Англия хоби EmptyСъб Окт 03, 2015 5:38 pm

vandur написа:
Много колеги заминаха към Англия, за работа де, не основно за копането, но кой ще остане в България?

Колега не ние трябва да с замислим вършу това а господата ъправляващи.

Пардон те могат да се замислят само как да се гушат


Аз не заминавам да копая там а на работа но в почивките може и така да разпусна тук просто не се издържа 550 лева заплата
наем
заем
ток
вода
телефон
гориво за колата


и............
цял месец сме на заплата на жената.
Осташяме детето на баба му и заминаваме ако ми се отвори по добра възможност мисля само да си идвам за почивка тук
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия хоби   Англия хоби EmptyСъб Окт 03, 2015 8:14 pm

"англия хоби" не е за този раздел !!! а до това какви схеми има сте далеко от истинната , по скоро се изнася и се казва че са намерени там . там монетите са останали по малко от тук , хората от години работят с техника която ние чак сега виждаме а да не говорим за археолозите такива скенери за по 30-40 хиляди евро даже в Гърция ги викат да им помагат......
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия хоби   Англия хоби EmptyВто Окт 06, 2015 6:04 pm

Колега, защо не потърсиш тези Колеги в Лондон:
South East London M.D.C
Contact Person: Clive Sinclair
email: clive.sinclairc5@btopenworld.com
Phone: 02083-011-214

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Англия хоби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия хоби   Англия хоби EmptyВто Окт 06, 2015 10:10 pm

vandur написа:
В България много хора си мислят, че в Англия е свободия и всеки копа как му падне, но уви, това не изобщо така. Сключват се договори със собствениците на земите, които понякога предвиждат търсача да вземе само 30-40% от парите. След това дохода се облага с тежките данъци в Англия и накрая излиза, че ако намериш 100 костака за тебе ще останат законно 25 Very Happy
Дори в България да има либерален закон едва ли някой колега ще се навие на тази схема.
тъ да си дойдем на думата, защо колегите в Англия казват, че са намерили нещата до Темза... защото не искат да споделят печалбата си със собственика на земята, на която е намерил сигналите. Не съм спец, но така ми казаха двама колеги, които работят в Англия.




Много си прав колега! Тук в Англия хората си имат закони и се спазват стриктно, затова са си и толкова добре! За няколко години тук, съм виждал само един от тукашните колега да препуска по полето с детектора! Аз лично доста съм се замислял дали да не си взема един детектор от тук и да видя за какво става въпрос но времето не ми стига за това а и отделно може и беля на главата да си докарам! И като казах " спазват стриктно" си спазват стриктно законите! Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
 
Англия хоби
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ХОБИ-Златотърсачи тарашат плажа за съкровища.-ХОБИ
» Кои ли ще са следващите "хоби" търсачи...
» Инструмента за нашето хоби

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: