Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Тестове на металотърсачи

НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 600 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Keywords
маск kupuvam нишани prodavam deus minelab POWER miladinka GOLD пират голден tejon golden pirate Spectrum врътка Майнлаб Coil lorenz металотърсач tesoro mask nexus продавам wave грунда
Share | 

Търсене на трюфели

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Вто Яну 17, 2017 9:50 pm

Трябва да има ясни правила за търсенето на трюфели, може би да се разрешава търсенето в определен период от годината. Защото след време няма да има един трюфел.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Вто Яну 31, 2017 8:20 pm

[quote="kopa4"]Много зависи колко са обучени кучетата..

[/quote Колега ,борчи или брюмале вадят ,защото ако е Белият от Алба ,много плитко излиза при вас .
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Нед Фев 26, 2017 6:16 pm

Порасналият Бъстър започва своята търсаческа мисия.... Laughing

OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Пет Мар 24, 2017 9:52 pm

Много колеги ми се обаждат по тази тема и за това как се обучават кучета за трюфели.
Днес в гората едно подивяло куче ме нападна и кокера ми се опита да ме защити и беше разкъсан , Бъстър беше на 5 месеца и направи всичка от себе си за да защити стопанина си .
Подивялото куче беше наказано с ........... но това няма да върне верният и обичащ пазач.Това ви го пиша за да осъзнаете че е възможно едно просто куче да даде живота си за вас , без значение на това какви сте и какво правите за него.
Сега разбирам че : Че най-добрият приятел на човека е кучето.

Последната промяна е направена от OMD Detectors на Нед Апр 02, 2017 9:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Пет Мар 24, 2017 9:59 pm

Добре бе джанъм, защо не го утрепа подивялото куче по-рано?
Каква порода беше подивялото куче?

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Пет Мар 24, 2017 10:35 pm

mdetectors.bg написа:
Добре бе джанъм, защо не го утрепа подивялото куче по-рано?
Каква порода беше подивялото куче?

Тези неща се случват прекалено бързо , има ли звачение ?

Кокер Шпаньла е едно от най- верните и обичащи кучета.

п.п.В момента от Англия лети новият ми пазач и приятел Лео.Няма да е същото но приятелите винаги се подушват...
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Нед Апр 02, 2017 10:01 pm

Ето го Лео,срамежлив но палав и весел. Обича трюфели и те го обичат,като го хвана в акция ще направя и клип.

Редактирах горните постове за да не изпадне в кома някой природозащитник на диви животни.
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Пон Юни 19, 2017 10:42 pm

Да живне малко темата,на Лео новите му приятели..... Laughing

OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Нед Юли 30, 2017 4:55 pm

Днес беше първото стригане на кокера Лео.
За колегите притежаващи кучета бих препоръчал една клиника в Плевен , това е най-добрата ветеринарна клиника в Северна България.
За първи път я посещавам но ми направи много добро впечатление на екипа от доктори , абсолютни професионалисти с огромно внимание към вошият любимец.
За съжаление моят кокер е доста палав и се наложи стригането да мине с упойка,всичко беше на ниво и кучето се чуства и държи отлично.
Малко снимки на клиниката и на постриганият Лео.

Цените на всички процедури са нормални ,дори ми се сториха евтини за това което предлагат .
Ето и сайта на клиниката : http://ida-vet.bg/
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Чет Ное 30, 2017 9:30 pm

OMD Detectors написа:
Много колеги ми се обаждат по тази тема и за това как се обучават кучета за трюфели.
Днес в гората едно подивяло куче ме нападна и кокера ми се опита да ме защити и беше разкъсан , Бъстър беше на 5 месеца и направи всичка от себе си за да защити стопанина си .
Подивялото куче беше наказано с ........... но това няма да върне верният и обичащ пазач.Това ви го пиша за да осъзнаете че е възможно едно просто куче да даде живота си за вас , без значение на това какви сте и какво правите за него.
Сега разбирам че : Че най-добрият приятел на човека е кучето.
Вината е изцяло твоя.Жалко за кокито.
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Пет Дек 01, 2017 8:33 pm

Да, прав си вината е моя, това не беше само едно коки. Преди няколко месеца реших да пратя черният ми кокер на обучение за търсене на трюфели, оказа се че в Ловеч е най-добрият треньор на кучета.... Very Happy
В интернет и дори в някаква Европейска организация CMD се прокламира че този същият е треньор на кучета за търсене на трюфели, направих мое проучване и се оказа че този измамник и цървул има куче от едва ли не една година.Така че внимавайте, всичко по темата ще споделят модераторите в фейсбук страницата : Металдетектинг в България.
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Съб Дек 02, 2017 9:07 pm

OMD Detectors написа:
Да, прав си вината е моя, това не беше само едно коки. Преди няколко месеца реших да пратя черният ми кокер на обучение за търсене на трюфели, оказа се че в Ловеч е най-добрият  треньор на кучета.... Very Happy
В интернет и дори в някаква Европейска организация CMD се прокламира че този същият е треньор на кучета за търсене на трюфели, направих мое проучване и се оказа че този измамник и цървул има куче от едва ли не една година.Така че внимавайте, всичко по темата ще споделят модераторите в фейсбук страницата : Металдетектинг в България.  
Влизам ти в положението .Моето го отровиха преди месец ,още ме боли сърцето.Не е ловец на трюфели но за мен беше много повече от някакво си животно.Чувствам се виновен ,че не го преместих по- навътре в двора.

Търсене на трюфели
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Търсене на трюфели
» продавам апарат за търсене на кухини, пещери
» продавам (давам под наем) апарат за търсене на кухини
» Гръцки свещеник изкопал 2 м дупка под олтар в търсене на съкровище
» Търсене на речно злато на сухи места