Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО ЦЕНИ НА ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ НА КРЕДИТ

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 499 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
tejon маск deus kupuvam lorenz врътка minelab miladinka GOLD металотърсач Coil Майнлаб prodavam mask нишани Fisher tesoro голден Spectrum грунда продавам TEKNETICS nexus wave пират golden
Share | 

Въпрос за електроника на Golden Mask

Go down 
АвторСъобщение
iwanov992
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Въпрос за електроника на Golden Mask   Сря Ное 11, 2015 10:57 pm

Здравейте колеги искам да попитам от коя версия на Golden Mask е електрониката от снимката http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=opt1446674664t.jpg
Човека от който я закупих каза ,че била между 1 и 2 също искам да попитам от какво може да има повишена консумация на батерията всичко работи напълно нормално но когато е на автоматичен грунд или с включено турбо батерията пада за 15 минути.Сложил съм чисто нов акумулатор 12v 1.3A.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за електроника на Golden Mask   Нед Ное 15, 2015 9:02 am

Батерията трябва да е най малко 2,5 ампера за да работи в норма с турбото...
Платката е за Голден маск 3 ...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за електроника на Golden Mask   Пон Ное 16, 2015 4:51 am

Печка сигурен ли си в това което си написал ?
iwanov992
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Въпрос за електроника на Golden Mask   Сря Ное 18, 2015 12:14 am

Благодаря за отговора!emoxristov какво имате предвид за батерията или за платката?
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за електроника на Golden Mask   Сря Ное 18, 2015 12:20 pm

Фиксираният грунд не дига консумацията на детектора,при режим ПБ се дига .Може много лесно с прост мултицет да замериш колко и дали има консумация при изключен апарат и също да видиш при другите два режима каква е консумацията.Ако не знаеш как се мери това ще ти ПБ сня подробно,след като ми напишеш къде и колко консумира ще ти кажа има ли проблем и какъв е .Стандарно Маска3 с ПБ е с батерия 1000mah мисля че такава беше ,не е нормално да работи 15 мин. дори на ПБ.
iwanov992
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Въпрос за електроника на Golden Mask   Сря Ное 18, 2015 11:09 pm

Измерих консумацията и резултатите са следните:При изключен уред няма консумация,при изключен ПБ консумацията е 20mA,при включен ПБ 40mA това с фиксирания грунд явно съм се заблудил и стигам до извода ,че май ми е дефектно акумулаторчето.
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за електроника на Golden Mask   Чет Ное 19, 2015 9:11 pm

Тази маска не е с Powerbox,а е с Powerchip!При Powerbox консумацията мисля е по голяма.
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за електроника на Golden Mask   Нед Ное 22, 2015 6:01 pm

N@SKO написа:
Тази маска не е с Powerbox,а е с Powerchip!При Powerbox консумацията мисля е по голяма.
И на двете крайни стъпала консумацията не е малка - спрямо стандартния генератор ...
И за протокола 2.5 ампера е равно на 2500 мили ампера...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
iwanov992
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Въпрос за електроника на Golden Mask   Чет Ное 26, 2015 7:45 am

И все пак искам да попитам дали посочените стойности от мен са нормална консумация.
jickata
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за електроника на Golden Mask   Нед Ное 29, 2015 5:15 pm

Апарата ти не е добре прати го на профилактика при производителя.

Въпрос за електроника на Golden Mask
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся мнения
» Golden Mask Deep Hunter Pro
» minelab e trak vs golden mask 3 +
» Металотърсач Golden Mask 5+ е готов

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: