Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 маск Fisher Coil prodavam mask lorenz tesoro нишани голден GOLD врътка Spectrum miladinka VANQUISH Minelab wave nokta nexus пират deus Simplex kupuvam грунда TEKNETICS Майнлаб
 

 проблем с АСЕ 350

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
oto66
Новобранец
Новобранец




проблем с АСЕ 350 Empty
ПисанеЗаглавие: проблем с АСЕ 350   проблем с АСЕ 350 EmptyПон Ное 16, 2015 10:11 pm

моля помогнете,има проблем със звука,предложете ми майстор във Варна или близо до Варна.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



проблем с АСЕ 350 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с АСЕ 350   проблем с АСЕ 350 EmptyВто Ное 17, 2015 12:03 pm

Колега, я пусни слушалките да видиш дали работи на слушалки.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
oto66
Новобранец
Новобранец




проблем с АСЕ 350 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с АСЕ 350   проблем с АСЕ 350 EmptyСъб Окт 22, 2016 7:48 pm

Здравеите колеги,моля помогнете ми.Имам АСЕ 350,несъм го ползвал от пролетта ,днес му сложих батерии но не се включва,неще да работи.Кажете ми къде да намеря сериозен маистор да я види и оправи.Аз съм от Варна.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



проблем с АСЕ 350 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с АСЕ 350   проблем с АСЕ 350 EmptyСъб Окт 22, 2016 7:51 pm

oto66 написа:
Здравеите колеги,моля помогнете ми.Имам АСЕ 350,несъм го ползвал от пролетта ,днес му сложих батерии но не се включва,неще да работи.Кажете ми къде да намеря сериозен маистор да я види и оправи.Аз съм от Варна.

Пусна ли слушалки да чуеш дали има звук?
Работи ли апарата по принцип?


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
oto66
Новобранец
Новобранец




проблем с АСЕ 350 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с АСЕ 350   проблем с АСЕ 350 EmptyСъб Окт 22, 2016 8:00 pm

слагах му и слуша.ките ,но неюще.последния път като излизах си работеше,прибрах се ,махнах му батериите и го прибрах.нее купуван от бг
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



проблем с АСЕ 350 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с АСЕ 350   проблем с АСЕ 350 EmptyСъб Окт 22, 2016 8:15 pm

oto66 написа:
слагах му и слуша.ките ,но неюще.последния път като излизах си работеше,прибрах се ,махнах му батериите и го прибрах.нее купуван от бг

А работи ли изобщо?


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
 
проблем с АСЕ 350
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» проблем с хлт-то
» има ли проблем ако....
» проблем с пинпойта

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: