Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz

Go down 
+8
jickata
divaka
peneff72
adminn
consata
pechkata
vasilio
mdetectors.bg
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyПет Ное 20, 2015 2:19 pm

 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz 2mjjg9

Новия професионален металотърсач на Detech Relic Striker работи на ниска честота 4.8 kHz. за да осигури възможно най-голяма дълбочина на търсене. Подходящ е за търсене на дърбоки по-големи метали. Работи много стабилно за VLF металотърсач в орудени почви.

Всички компоненти на металотърсачът са направени от висококачествени материали. Този металотърсач е микропроцесорен, независимо, че няма дисплей.

Спецификации и характеристики:
• Технология ня търсене: VLF с движение и без движение /Motion и Non Motion/
• Честота на работа: 4.8 kHz
• 2-тонова звукова дискриминация
• Честота на аудио сигнала: 250 Hz Нисък тон, 550 Hz Simple Tone, 1100 Hz Висок тон
• Много стабилен при въздушни електромагнитни смущения
• Настройка на ниво на дискриминация,перфектно засичане
• Автоматично разпознава размера на търсещата сонда за оптимално дълбоко търсене
• Визуална и аудио сигнализация за батерията
• Контрол на Sensitivity-контрол върху дълбочината на търсене
• Deep search performance also adjustable via high and low
• Автоматичен или ръчен грунд баланс
• 1 x водозащинета търсеща сонда SEF 18x15” (38cm x 46cm) с безплатен протектор
• Високоговорител, както и вход за слушалки 3.5 mm жак
• Камофлажен с черен телескоп - съставен от 3 части
• Време за работа с едни батерии 6 x 1.5 V :  30 часа
• Тегло 1,6 Kg

В комплекта са включени:

• Кутията с електрониката и дръжката
• 1 x търсеща сонда SEF 38cm x 46cm
• 1 x протектор за търсещата сонда
• 6 батерии 2200 mAh
• Зарядно за 6 батерии x 2200 mAh

http://www.shop.imperio.bg/detech-relic-striker-metalotarsach
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyПет Дек 25, 2015 12:28 pm

Здравеите Колеги ъ весела коледа ,искам да попитам как е вазмойно Руманците да продават този модел на Детеч на 1755лв което е по ниско от балгарскя предтсавител на тази марkа които в БГ е на цена от 1800лв http://detech-metaldetectors.ro/produs/detector-de-metale-vlf-detech-relic-striker
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyПет Дек 25, 2015 2:07 pm

vasilio написа:
Здравеите  Колеги ъ  весела  коледа ,искам  да  попитам  как  е вазмойно Руманците  да  продават  този  модел  на  Детеч на  1755лв което  е  по  ниско  от  балгарскя  предтсавител  на   тази  марkа които  в  БГ   е  на  цена от 1800лв  

Цената се съгласува с производителя, много благодаря за поста защото променихме цената веднага, нали е Коледа!
Весела Коледа!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyСъб Дек 26, 2015 9:46 am

Е 50 лв. разлика на горе на долу не е фрапиращо...

Cool коледа дядо мраз
Върнете се в началото Go down
consata
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyСъб Дек 26, 2015 9:08 pm

Преди около 15 дена приятел го купи директно от производителя, но тази ниска честота доста копане пада.
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyСъб Дек 26, 2015 11:30 pm

Колега в какав смисал пада доста копане питам защото сам заентересуван от този модел
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyСъб Дек 26, 2015 11:45 pm

Металотърсачът с голямата сонда и ниската честота е много дълбок и затова пада голямо копане.
Хваща дълбоко по големи метали.
Върнете се в началото Go down
consata
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyНед Дек 27, 2015 11:39 am

Дълбок е ама за железа които си ги свири цвят с тази ниска честота и голяма антена монетите направо ги пропуска цял ден работих с него и да ви кажа нищо особено не е всеки друг апарат с голяма антена ще хване тези дълбоки железа само че ще ги дели за разлика от този апарат.

7879 likes this post

Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyНед Дек 27, 2015 5:11 pm

Благодаря колега
Върнете се в началото Go down
peneff72
Легионер
Легионер




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyНед Дек 27, 2015 7:15 pm

consata написа:
Дълбок е ама за железа които си ги свири цвят с тази ниска честота и голяма антена монетите направо ги пропуска цял ден работих с него и да ви кажа нищо особено не е всеки друг апарат с голяма антена ще хване тези дълбоки железа само че ще ги дели за разлика от този апарат.


Охх как ги обичам тия коментари Smile Точно това ще ме накара да се заинтересувам от този модел. Детеч слаб модел нямат.
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyНед Дек 27, 2015 7:37 pm




Колега Пенефф72 защо се дразниш колегада споделя своята гледна точка за апарата в това невийдам нищо лошо
Върнете се в началото Go down
consata
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyНед Дек 27, 2015 7:46 pm

Пенефф с този ник направен преди седмица да не би да ти шушнат в ушето какво да пишеш аман от чираци и рекламни агенти на производителите тва никъде го няма пък после що реват колеги от апаратите ей от такива платени хвалячи.
Върнете се в началото Go down
divaka
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyНед Дек 27, 2015 8:35 pm

vasilio написа:
Колега  в  какав  смисал  пада  доста  копане  питам  защото  сам  заентересуван  от  този  модел
колега имам тая машина от скоро досега работех с майлаб мускетар останах учуден много дълбока машина на истина болтове и гайки от 40 - 50см ги дава цвят обче за сметка на това майлаба не ги чува значи има малко повече копане обаче попаднели на гърне ще го чуе 100 процента а за монети използвам антена ултимейт 13 дд

7879 likes this post

Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyНед Дек 27, 2015 8:54 pm

divaka написа:
vasilio написа:
Колега  в  какав  смисал  пада  доста  копане  питам  защото  сам  заентересуван  от  този  модел
  колега имам тая машина от скоро досега работех  с майлаб мускетар останах учуден много дълбока машина на истина  болтове и гайки от 40 - 50см  ги дава цвят обче за сметка на това майлаба не ги чува значи има малко повече копане обаче попаднели на гърне  ще го чуе 100 процента а за монети използвам антена ултимейт 13 дд
Благодаря ти  колега  за оточнението .то  е  нормално  далбоките черни  даги  оцвитява Кофтито е че  сас  сефката ще  пропуска монетите както ти  казваш  трябва  и  втора  антена
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyЧет Дек 31, 2015 7:13 pm

divaka написа:
vasilio написа:
Колега  в  какав  смисал  пада  доста  копане  питам  защото  сам  заентересуван  от  този  модел
  колега имам тая машина от скоро досега работех  с майлаб мускетар останах учуден много дълбока машина на истина  болтове и гайки от 40 - 50см  ги дава цвят обче за сметка на това майлаба не ги чува значи има малко повече копане обаче попаднели на гърне  ще го чуе 100 процента а за монети използвам антена ултимейт 13 дд
пробнал  ли  си  сас  монета в  земята на колго  я  лови
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyЧет Дек 31, 2015 8:22 pm

Тази голямата сонда не е баш за монета по добре с бронзово парче с диаметър около десетина сантиметра.
Върнете се в началото Go down
divaka
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyСъб Яну 02, 2016 2:44 pm

vasilio написа:
divaka написа:
vasilio написа:
Колега  в  какав  смисал  пада  доста  копане  питам  защото  сам  заентересуван  от  този  модел
  колега имам тая машина от скоро досега работех  с майлаб мускетар останах учуден много дълбока машина на истина  болтове и гайки от 40 - 50см  ги дава цвят обче за сметка на това майлаба не ги чува значи има малко повече копане обаче попаднели на гърне  ще го чуе 100 процента а за монети използвам антена ултимейт 13 дд
пробнал  ли  си  сас  монета в  земята на колго  я  лови
като ми остане време ще го пробвам с ултимейт антената
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyСъб Яну 02, 2016 4:36 pm

divaka написа:
vasilio написа:
divaka написа:
vasilio написа:
Колега  в  какав  смисал  пада  доста  копане  питам  защото  сам  заентересуван  от  този  модел
  колега имам тая машина от скоро досега работех  с майлаб мускетар останах учуден много дълбока машина на истина  болтове и гайки от 40 - 50см  ги дава цвят обче за сметка на това майлаба не ги чува значи има малко повече копане обаче попаднели на гърне  ще го чуе 100 процента а за монети използвам антена ултимейт 13 дд
пробнал  ли  си  сас  монета в  земята на колго  я  лови
 като ми остане време ще го пробвам с ултимейт антената
ок колега и пробваи в страничен
дйоб на колко см ще чува монета
Върнете се в началото Go down
jickata
Новобранец
Новобранец
jickata



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyСъб Яну 02, 2016 5:03 pm

divaka като за трети твои пост във форума дълбоко ловиш Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
divaka
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyСъб Яну 02, 2016 6:31 pm

jickata написа:
divaka като за трети твои пост във форума дълбоко ловиш Very Happy Very Happy Very Happy
наистина е дълбок прибор до сега бях с майлаб толкова дълбоки сигнали  не съм вадил особено релика на ръчен грунт става още по дълбока
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyНед Яну 03, 2016 6:26 pm

Този апарат ми прилича на моя Фишър 1266х.Само че моя е с две дискриминации и ъпгрейван с добавяне на ръчен грунд.Не бих го продал за нищо.
Върнете се в началото Go down
iliqn63
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyПон Яну 04, 2016 4:22 pm

divaka написа:
jickata написа:
divaka като за трети твои пост във форума дълбоко ловиш Very Happy Very Happy Very Happy
наистина е дълбок прибор  до сега бях с майлаб толкова дълбоки сигнали  не съм вадил особено релика на ръчен грунт става още по дълбока

Отскоро имам същия апарат,но нещо не мога да го настроя на ръчен грунд.Ако можеш да ми помогнеш дай телефон за връзка.Не мога да пиша на лични.
Върнете се в началото Go down
iliqn63
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyПон Яну 04, 2016 4:31 pm

iliqn63 написа:
divaka написа:
jickata написа:
divaka като за трети твои пост във форума дълбоко ловиш Very Happy Very Happy Very Happy
наистина е дълбок прибор  до сега бях с майлаб толкова дълбоки сигнали  не съм вадил особено релика на ръчен грунт става още по дълбока

Отскоро имам същия апарат,но нещо не мога да го настроя на ръчен грунд.Ако можеш да ми помогнеш дай телефон за връзка.Не мога да пиша на лични.

До колегата който ми писа пиши ми налични телефона си да ти се обадя и да ти дам пълна информация
Върнете се в началото Go down
iliqn63
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyПон Яну 04, 2016 4:59 pm

iliqn63 написа:
iliqn63 написа:
divaka написа:
jickata написа:
divaka като за трети твои пост във форума дълбоко ловиш Very Happy Very Happy Very Happy
наистина е дълбок прибор  до сега бях с майлаб толкова дълбоки сигнали  не съм вадил особено релика на ръчен грунт става още по дълбока

Отскоро имам същия апарат,но нещо не мога да го настроя на ръчен грунд.Ако можеш да ми помогнеш дай телефон за връзка.Не мога да пиша на лични.

До колегата който ми писа пиши ми налични телефона си да ти се обадя и да ти дам пълна информация

на viber ако не е проблем,да неспамиме в темата
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




 - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz Empty
ПисанеЗаглавие: relic striker    - Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz EmptyПон Яну 04, 2016 8:23 pm

lomidol написа:
Този апарат ми прилича на моя Фишър 1266х.Само че моя е с две дискриминации и ъпгрейван с добавяне на ръчен грунд.Не бих го продал за нищо.
Този апарат изобщо не може да ти прилича на твоя колега , все едно да сравняваш МЕРЦЕДЕС И ВАРБУРГ. Нищо лично ,жив и здрав . Rolling Eyes Cool
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» КУПУВАМ Detech EDS RELIC STRIKER 4.8 Khz
» Detech Relic Striker Няколко въпроса и консултация от колеги !!!
» Металотърсач Nokta Fors Relic

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: DETECH Металотърсачи-
Идете на: