Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex нишани TEKNETICS пират голден Майнлаб Minelab VANQUISH kupuvam nexus prodavam wave врътка miladinka nokta mask грунда 5000 Spectrum маск deus lorenz Fisher tesoro Coil GOLD
 

 откриване на метали с кучета

Go down 
+17
PAPA BEN XVI
Petronii
vvurbanov
nqmamnervi
QNUS
Pukanka
Virosss
vezir
cynology
vende
apti
топи
sitalk
PlovdivTrakiq
djasko
yaponetsa
rado
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Гост
Гост




откриване на метали с кучета - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: откриване на метали с кучета   откриване на метали с кучета - Page 3 EmptyСъб Авг 04, 2012 12:05 pm

stan960 написа:
vvurbanov написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Колега , ако не е тайна къде изкупуват трюфели по 60лв. Коя е фирмата ? То , ако е така както го казваш си е чисто подигравка с вас. What a Face
-Има фирма в Мътница това е до Шумен.С брат ми като сме говорили казва че трябва да се пазариш и някои фирми леко вдигат цената.Ако не ги продадеш трябва да ги хвърлиш.То не е и нещо да се наяде човек.Последния път брата ми остави десетина гъби тъй мухлясаха в хладилника.Та ги дадох на един приятел да си учи кучето.Днеска като направиш 3 кг. пак си е надник.Жалко че не е всеки ден,отдавна няма дъжд.Чувал съм че се прави работа с белите трюфели.Но не се знае къде са,освен че се намират някъде покрай Дунав.
http://www.truffles-bg.com/
-Тоя същият италианец до Шумен де ги купува продава и обучени кучета таман както некой тук написа по 2000 евро.Малко ми намирисва целата история на тая пак жабарска врътка с прословутите охлювени ферми дето изгоре бая народ и то на едро.Сал дето балъците силно намалеа по простата причина че българинът обедне тотално и 2000 евра при възвращаемост "мижи да та лажем" вече му идват в повече...................................... Laughing Laughing Laughing

Тук stan960 си прав за охльовените ферми доста хора изгоряха. Познавам поне двама чавека , които заради тях си продадоха и къщите сега от тях нищо нестава. Освен да пият друго нищо неправят. Съвета ми е : не се хвърляйте към всичко , което рекламират , че носи добри доходи. Почти 100% е ще се окаже измама. То има и ферми за буби/коприна/ и това било доходно, освен ,че изрязаха черниците друго нищо не спечелиха хората. Друг познат направи ферма за зайци по европрограма.Първите 2 години добре , докато му бутаха субсидии , след това фалира. В България за молкият бизнес , вече няма живот. Всичко фалира.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




откриване на метали с кучета - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: откриване на метали с кучета   откриване на метали с кучета - Page 3 EmptyСъб Авг 04, 2012 12:08 pm

Pukanka написа:
Аз по Дискавъри или някаква подобна телевизия бях гледала филм за трюфелите, как ги намират, цени и т.н. Беше италиански филма.Там говореха че кучетата струват 2000 евро. Тука ако се обучават такива би трябвало да са по-евтини предвид стандарта ни. Погледнах и сайта по-горе. Цените които дават тука са много ниски в сравнение с цените които изреждаха в този документалния филм за трюфелите.

Здравей, Pukanka! Как мина излета?
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



откриване на метали с кучета - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: откриване на метали с кучета   откриване на метали с кучета - Page 3 EmptyСъб Авг 04, 2012 12:27 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Pukanka написа:
Аз по Дискавъри или някаква подобна телевизия бях гледала филм за трюфелите, как ги намират, цени и т.н. Беше италиански филма.Там говореха че кучетата струват 2000 евро. Тука ако се обучават такива би трябвало да са по-евтини предвид стандарта ни. Погледнах и сайта по-горе. Цените които дават тука са много ниски в сравнение с цените които изреждаха в този документалния филм за трюфелите.

Здравей, Pukanka! Как мина излета?

Добре. Към Вторник мисля плажа да обиколя.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



откриване на метали с кучета - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: откриване на метали с кучета   откриване на метали с кучета - Page 3 EmptyСъб Авг 04, 2012 12:29 pm

Прасни го на 19кХц така ще лови по дребните неща и монетите на диг. Smile
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



откриване на метали с кучета - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: откриване на метали с кучета   откриване на метали с кучета - Page 3 EmptyСъб Авг 04, 2012 1:51 pm

vvurbanov написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Колега , ако не е тайна къде изкупуват трюфели по 60лв. Коя е фирмата ? То , ако е така както го казваш си е чисто подигравка с вас. What a Face
-Има фирма в Мътница това е до Шумен.С брат ми като сме говорили казва че трябва да се пазариш и някои фирми леко вдигат цената.Ако не ги продадеш трябва да ги хвърлиш.То не е и нещо да се наяде човек.Последния път брата ми остави десетина гъби тъй мухлясаха в хладилника.Та ги дадох на един приятел да си учи кучето.Днеска като направиш 3 кг. пак си е надник.Жалко че не е всеки ден,отдавна няма дъжд.Чувал съм че се прави работа с белите трюфели.Но не се знае къде са,освен че се намират някъде покрай Дунав.
http://www.truffles-bg.com/
Колега, как ще ги хвърляте?! Има начини за съхранение. то, може и да ги знаете, но....Ако не се продават всеки ден, съхраняват се за кратко в ориз в хладилника и в затворен съд - например пластмасова кутия. Така запазват свежестта си поне за десеттина дни. После ориза може да се ползва за готвене, има аромат на трюфел. Не се мият, а само се почистват от пръстта. Ако искате за по-дълго - в буркан с олио, още по-добре със зехтин - пак в хладилника, изтрайват със сигурност повече от половин година като не губят качествата си. Чувала съм, че се и замразяват и някои от търговците после купуват и замразени, но там вече нямам опит.
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



откриване на метали с кучета - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: откриване на метали с кучета   откриване на метали с кучета - Page 3 EmptyСъб Авг 04, 2012 6:28 pm

Точно така ги бях съхранил в хладилника,всеки трюфел неизмит,увит в салфетка и всичките в кутия.Имахме надежда че ще ги продадем,но само 4бр.успяхме, другите през това време се развалиха.По се търсят свежи и нямаше за кога да ги замразявам.Преди няколко дни помолих брат ми и той ми изпрати няколко замразени гъби.Толкова бързо дойдоха с еконта че не бяха се отпуснали.Ще ги нарежа в зехтин,който ще ползвам за салата.Салатата за какво ще ползвам няма нужда да казвам.Дребни и едри трюфели в момента изкупуват по 110лева,само едри по 150лв.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




откриване на метали с кучета - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: откриване на метали с кучета   откриване на метали с кучета - Page 3 EmptyСъб Авг 04, 2012 6:43 pm

За всички които се интересуват от трюфели и всичко свързано с тях:

http://trufflesbg.eu/
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



откриване на метали с кучета - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: (Без заглавие)   откриване на метали с кучета - Page 3 EmptyСъб Авг 04, 2012 7:55 pm

дали в хасковска област виреят тия гъби интересно ми е по колко вървят
Върнете се в началото Go down
milko
Новобранец
Новобранец




откриване на метали с кучета - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: е от това по голема глупост    откриване на метали с кучета - Page 3 EmptyПон Окт 15, 2012 5:37 pm

е от това по голема глупост не бех никаде чувал търсене на метал с кучета
Върнете се в началото Go down
 
откриване на метали с кучета
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Откриване на монети с....врани
» Анализи на съдържание на метали в самородка-5,7гр.
» Откриване на сезон 2018

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Техники на търсене-
Идете на: