Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask Fisher 5000 маск miladinka nexus голден VANQUISH грунда kupuvam lorenz GOLD пират Майнлаб Spectrum tesoro нишани Minelab wave TEKNETICS врътка prodavam deus nokta Simplex Coil
 

 Търсене в снега?

Go down 
+29
Kopacha
ivanasen
charon
hubavito
fisher
kelesis_ss
hamido
Petronii
Hades
branib
borisov
AdEoY
jordan_nenov
Avrelian
stan960
pechkata
OFROAD
horo
ivan_a2
yaponetsa
sitalk
wallb2
lomidol
Podlecii.avg
rosen85
pgd
colin96
FILIP2
JOe_
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyПон Дек 26, 2011 4:59 pm

pechkata написа:
На аналоговите детектори им бият ваксина Терафлу още при сглобката и затова не ги бърка в студеното...А на цифровите няма как да им сложат ваксина защото процесора не носи на хапчета а само инжекция...
да знам го това нещо!! Маските си бачкат безпроблемно и в много по студено време! за мое съжаление при мен нещата не стоят по същия начин като при тях!!! особенно последните дни преди да тръгнем на излет спираме в магазина и се запасявам със солидно количество слънчогледови семки и фъстъци!!! колкото и да невисе вярва това е факт.......
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyПон Дек 26, 2011 7:27 pm

neroni написа:
Отдавна има китайски Ф75-ци.
-Доколкото знам -ТАЙЛАНДСКИ са -Но независимо от къде е сглобката -ДИГИТАЛКИТЕ НА МИНУСОВИ ТЕМПЕРАТУРИ НЕ ВИРЕЯТ -Лично съм гледал как компютърчето просто нече да работи........................ Cool
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 11:14 am

stan960 написа:
neroni написа:
Отдавна има китайски Ф75-ци.
-Доколкото знам -ТАЙЛАНДСКИ са -Но независимо от къде е сглобката -ДИГИТАЛКИТЕ НА МИНУСОВИ ТЕМПЕРАТУРИ НЕ ВИРЕЯТ -Лично съм гледал как компютърчето просто нече да работи........................ Cool
айде сега тези дето най-много се опитваха даме оборят че нещо ОПЕРАТОРА нее бил добре с главата, нека сега да кажат нещУ по въпроса с изказването на колегата Стан960!!!!!!! честно казано започвам дасе съмнявам че господата: дет казват че Ф75 си е бачкал много добре при минусови температури, са държали в ръцете си този апарат!!!!!
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 6:48 pm

Игълите, на уайтс нямаха тези проблеми, при ниските температури. От личен опит.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 8:34 pm

Моята бангия на минус 2 градуса работи като на плюс 25 градуса...Над 3 часа работа и никакви проблеми. Нови батерии Дюрасел. Никакво забавяне или забиване. Ще чакаме по-студени дни, за да видя къде ще се сговняса т.нар. дигиталка...Наслука и през новата година на всички колеги. Весело изкарване на празниците и лесно и безболезнено изтрезняване ! Наздраве !
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 8:57 pm

Avrelian написа:
Игълите, на уайтс нямаха тези проблеми, при ниските температури. От личен опит.
да един стар авер бачкаше с ИГЪЛ едно време , та он си беше душманин на бангийте още от едно време па често пъти си лафиме на тая тема, щот за него знам че и в дъждовно време си мятка здраво без даго е грижа за нищо, та немам спомен да са е оплаквал от подобен проблем!!!
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 10:24 pm

Podlecii.avg написа:
ivan_a2 написа:

Май трябва да си занесеш апарата на ремонтче,защото и моят няма проблеми в студ и сняг.
и до кво становище стигнахме сега??? нов апарат !!! има-нема на 3 месеца е. щесе окаже че а ДЕФЕКТЕН!!!!!! и един на няколко продадени щесе окаже че е евтина имитация на истинските ф75!! но най-интересното е че и ф5-цата има същите симптоми!!!! и той ли да е от същата тази евтина серия??? начи така като ви слушам наистина ще се окаже че съм си купил МЕНТЕ!! и понеже не мисе спори по тази тема! нека който не мусе вярва че и двата апарата ОТКАЗВАТ да бачкат нормално в студено време, и изяви желание да го види нагледно този проблем, дами пише на лични и евентуално дасе срещнем на предварително уговорено място за да види с очите си за кво става дума!!!!!
scratch scratch scratch
Колега аз съм с ф5 а колегата дет бродим заедно е ф 75 и миналата година сме търкали доста при температури под 0 и несе оплакваме,май наистина си е твой проблема
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyВто Дек 27, 2011 11:32 pm

А това го дава производителя:
Operating
Temp Range: 4 to +122 degrees F (-20 to +50 degrees C)
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 12:00 am

jordan_nenov написа:
А това го дава производителя:
Operating
Temp Range: 4 to +122 degrees F (-20 to +50 degrees C)
БРаво cheers
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 1:15 am

Podlecii.avg написа:
sitalk написа:
Аз съм бачкал при всякакво условия,включително и студ и сняг.Проблема е единственно както по-горе спомена един колега ...в оператора.Как ще понася условията.
В 15-ина см сняг също,даже с успехи.Разбира се снега е пресен и сондата се провира под него...студ
може даси бачкал в студено време ! не споря! ама въпроса е къде си бачкал???? под балкона ли??? или в близката ливада, там дет нема един сигнал за цяр!!! но аз лично разбирам тревогите ви кви са: всеки от вас не иска да признае недостатъците на апарата си!!!!! щот тук в Бг. сме свикнали- мойта кола е най-бърза!!! моя апарат бърка най-дълбоко- абе все разни такива глупости ги дрънкате колко дане заспите!! всичко това много лесно може да се провери: оставете апарата си ВКЛЮЧЕН на вън за около 2-ва часа, но не през лятото!! а тази вече или пък утре можеби, нали все пак говорим за студено време!! след това наредете 3-4 без значение черни или цветни предмета, дребни колко 10ст. на растояние 6-7 см. един от друг, направете един замах над всичките предмети и сами ще видите колко звука ще издаде така прехвалените ви апарати!!!!! хахах още от сега щеви кажа- звукът ще бъде само един, а информацията на дисплея ще се чуди кога дасе покаже и кога да изчезне!!!!! с две думи апарата ви ще е заспал ЗИМЕН СЪН jocolor jocolor jocolor

Ти какво искаш сега?
После,си ядосан що съм бил написал еди какво си.
Слушай какво о,Велики познавачо на всичко ,що касае занаята.Ти,добре,че се появи тук,че да ни УЧИШ на занаята.
Ти,Велики майсторе. Ти си бил най-големия тук.Що не отвориш частно у-ще за търсачи на съкровища? Ще изкараш големи пари,да знаеш.Всички ще се запишем при теб,ей!
За кратко време навъртя сумати постове,повечето
скандалджийски,провокативни,грубиянски.Не знам с каква цел го правиш.
Ти ли говориш на мен,че на балкон или в близка ливада бе,ей? Като гледам май само по форума търсиш.
Мислиш,че те лъжа ли? че съм търсил в суда или снега? За к'ъв чеп да лъжа? Има такава тема във Форума и си пиша.Ти от къде разбра,че не е вярно? Това не го казвам с цел да си хваля апарата.Казвам ти истината.К'ва ми е файдата да го хваля,да не съм го изобретил аз?
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 5:14 pm

sitalk написа:
Ти какво искаш сега?
После,си ядосан що съм бил написал еди какво си.
Слушай какво о,Велики познавачо на всичко ,що касае занаята.Ти,добре,че се появи тук,че да ни УЧИШ на занаята.
Ти,Велики майсторе. Ти си бил най-големия тук.Що не отвориш частно у-ще за търсачи на съкровища? Ще изкараш големи пари,да знаеш.Всички ще се запишем при теб,ей!
За кратко време навъртя сумати постове,повечето
скандалджийски,провокативни,грубиянски.Не знам с каква цел го правиш.
Ти ли говориш на мен,че на балкон или в близка ливада бе,ей? Като гледам май само по форума търсиш.
Мислиш,че те лъжа ли? че съм търсил в суда или снега? За к'ъв чеп да лъжа? Има такава тема във Форума и си пиша.Ти от къде разбра,че не е вярно? Това не го казвам с цел да си хваля апарата.Казвам ти истината.К'ва ми е файдата да го хваля,да не съм го изобретил аз?
айде несе напъвай чак толз бе!! невиждаш ли че още един куп колеги потвърдиха това което казвам? що се дърпаш кат магаре на мост? кат неси съгласен с това което съм написъл!!!! там некъде съм казал в по-старите постове, пишете ми на лични и да си уговорим среща зада видите нагледно за кво става въпрос! то е ясно че тук всеки е най- най- най!!!! чей дати кажа и още нещо , щот зе дами ставаш симпатичен: ТОВА ДЕТО ГО ПИШАТ В КНИГИТЕ, НЕСЕ РАЖДА ПО НИВИТЕ!!!!! jocolor
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 8:36 pm

Който невярва да отиде на созопол тия дни където се правят разкопки археологически и да види нагледно фишер ф75 закупен от емдетекторс как работи на миносови температури http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/videos/video/1157765834-Kak_e_rabotila_sozopolskata_mitnitsa_prez_8_vek.html
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 8:40 pm

borisov написа:
Който невярва да отиде на созопол тия дни където се правят разкопки археологически и да види нагледно фишер ф75 закупен от емдетекторс как работи на миносови температури http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/videos/video/1157765834-Kak_e_rabotila_sozopolskata_mitnitsa_prez_8_vek.html

сакън недей, че видиш ли някой се изтъпанчи да прави сравнителни тестове Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 9:14 pm

Неразбирам Подлеций,
двадесет човека му казваме, че нашите фишери нямат проблеми с минусовите температури, ама той си знае неговото...
Как да го убедим, че сме прави?
Колеги помагайте!!!
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 9:46 pm

Колега Подлеций би ли споделил от къде и кога е копуван апарата.
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 10:00 pm

branib написа:
Колега Подлеций би ли споделил от къде и кога е копуван апарата.

и с какви батерии еднократни, или акумулатори го ползва- марка
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyСря Дек 28, 2011 11:34 pm

jordan_nenov написа:
Неразбирам Подлеций,
двадесет човека му казваме, че нашите фишери нямат проблеми с минусовите температури, ама той си знае неговото...
Как да го убедим, че сме прави?
Колеги помагайте!!!
Магаре на лед виждал ли си?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyЧет Дек 29, 2011 12:34 am

AdEoY написа:
jordan_nenov написа:
А това го дава производителя:
Operating
Temp Range: 4 to +122 degrees F (-20 to +50 degrees C)
БРаво cheers
-Баа,ли го и пройзводитела ли ги пише тез или рекламата -Споменавах преди време тук че ходихме да детектим известно време с един шотландец заселил се по нашенско -Беше с Експлорер СЕ Про -Та бехме у един двор да тръсим родово имане -Вътре в стаята го сглобява нашия задава му началните настройки и го изнасяме от вън да го пробаме вече на терено -Нече да откъсне -Температура 0 до -2,3 -Та а вътре а вънка -Дока чиляко си каза че на минусови температури -нема да еде Асан баница -Та такива работи -Е,все пак Експлорера е модел отпреди 3,4 години -сега новите компютърчета може и да работат на минус 20 ка викаш -Ма според мен това -20 е силно в сферата на мъглата.................................... Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyЧет Дек 29, 2011 12:52 am

Абе виждал съм магаре, ама на мост. На лед не съм виждал. А дали машината работи на -20 още не съм я пробвал. Сега поработи на минус 10 ама за около половин час. МАШИНАТА НЯМАШЕ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ, ЗА РАЗЛИКА ОТ МЕН !!!! Като гледам лопатата няма да издържи, докато фишеро бачка. Ще почакам още некой ден да паднат температурите и пак съм на полето. Ама сериозно облечен. И КИРКА - задължително. Засега е това. Отивам да лягам, пък дано се сгрея поне малко....ае.
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyЧет Дек 29, 2011 10:51 am

При продължителни ниски температури машинките дори да работят другата техника отказва...лопатите.като замръзне земята е много неприятно дори и да имаш кирчица. А колегата от Созопол да си беше навил поне кабела на фишера
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyЧет Дек 29, 2011 12:35 pm

отговор на любопитните колеги: апарата е купен преди 3-4 месеца!!! или началото на Септември! бачка с акумолаторни батерий, 4-броя!! зелени на цвят, и редовно ги зареждам!!! макар че с тях спокойно може дасе бачка поне 2-3 дена по цял ден!!! и друго да ви кажа: ГОВОРЕТЕ квото си щете, но със сигурност знам че Ф-75 не работи "НОРМАЛНО" при температури под 4-5 градуса над нулата, и това го знаят поне още 10-тина мой АВЕРИ!!!!! а иначе разбирам опасенията ви: все пак един ден ще се наложи да се оттървете от така прехвалените ви апарати, и това което казвам със сигурност ще окаже влияние върху евентуална продажба придружена с добра цена!!!! ОТГОВОР и на колегата дет спомена че в студеното време ако не апарата то кирката или лопата ще откажат да бачкат заради смръзнатата земя: От личен опит знам че СЕГА е момента за подобен род хоби! от ранна пролет до късна есен съм ангажиран поне 10-12 че даже и често пъти по 15 часов работен ден!!! за разлика от зимния сезон !!! студ
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyЧет Дек 29, 2011 1:10 pm

borisov написа:
Който невярва да отиде на созопол тия дни където се правят разкопки археологически и да види нагледно фишер ф75 закупен от емдетекторс как работи на миносови температури http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/videos/video/1157765834-Kak_e_rabotila_sozopolskata_mitnitsa_prez_8_vek.html
Проблема ти нее никъв !! като искаш утре ше минеме с колегата и ще те вземем с нас и сам ще видиш за кво става въпрос!!! има едно обектче близо е до реката, винаги е течение и много студено! даже он (Карчо) и днес настояваше да излезнем на нейде! ама днес немисе чоплят семки, как да тръгвам? дай боже температури над 5-6 градуса, че ми писна от семки и фъстъци
rendeer
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyЧет Дек 29, 2011 1:13 pm

jordan_nenov написа:
Абе виждал съм магаре, ама на мост. На лед не съм виждал. А дали машината работи на -20 още не съм я пробвал. Сега поработи на минус 10 ама за около половин час. МАШИНАТА НЯМАШЕ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ, ЗА РАЗЛИКА ОТ МЕН !!!! Като гледам лопатата няма да издържи, докато фишеро бачка. Ще почакам още некой ден да паднат температурите и пак съм на полето. Ама сериозно облечен. И КИРКА - задължително. Засега е това. Отивам да лягам, пък дано се сгрея поне малко....ае.
-Де ги виде тез -10 тая година бе друже -Да не си некой мазохист та да одиш да детектиш баш у най-студените 2 часа преди изгрев слънце...................... Smile
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyЧет Дек 29, 2011 1:24 pm

Podlecii.avg написа:
отговор на любопитните колеги: апарата е купен преди 3-4 месеца!!! или началото на Септември! бачка с акумолаторни батерий, 4-броя!! зелени на цвят, и редовно ги зареждам!!! макар че с тях спокойно може дасе бачка поне 2-3 дена по цял ден!!! и друго да ви кажа: ГОВОРЕТЕ квото си щете, но със сигурност знам че Ф-75 не работи "НОРМАЛНО" при температури под 4-5 градуса над нулата, и това го знаят поне още 10-тина мой АВЕРИ!!!!! а иначе разбирам опасенията ви: все пак един ден ще се наложи да се оттървете от така прехвалените ви апарати, и това което казвам със сигурност ще окаже влияние върху евентуална продажба придружена с добра цена!!!! ОТГОВОР и на колегата дет спомена че в студеното време ако не апарата то кирката или лопата ще откажат да бачкат заради смръзнатата земя: От личен опит знам че СЕГА е момента за подобен род хоби! от ранна пролет до късна есен съм ангажиран поне 10-12 че даже и често пъти по 15 часов работен ден!!! за разлика от зимния сезон !!! студ
Дори не си запознат че апарата се държи по добре с алкални батерии.А и незнам дали има акумолаторни по 1,5волта предполагам че са ти по 1,2волта
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 2 EmptyЧет Дек 29, 2011 1:32 pm

AdEoY написа:
Дори не си запознат че апарата се държи по добре с алкални батерии.А и незнам дали има акумолаторни по 1,5волта предполагам че са ти по 1,2волта
Магарето, Кон нема стане приятелю! ако ще и на Трабант тока даму вкарам пак нема а тръгне де му е пъКя affraid
Върнете се в началото Go down
 
Търсене в снега?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ТЪРСЕНЕ ПОД СЛЪНЦЕТО
» Нощно търсене??
» Търсене на трюфели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Техники на търсене-
Идете на: