Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum голден маск грунда GOLD lorenz nexus TEKNETICS VANQUISH kupuvam Simplex Fisher врътка Minelab нишани 5000 miladinka prodavam mask tesoro пират Coil nokta Майнлаб wave deus
 

 Търсене в снега?

Go down 
+29
Kopacha
ivanasen
charon
hubavito
fisher
kelesis_ss
hamido
Petronii
Hades
branib
borisov
AdEoY
jordan_nenov
Avrelian
stan960
pechkata
OFROAD
horo
ivan_a2
yaponetsa
sitalk
wallb2
lomidol
Podlecii.avg
rosen85
pgd
colin96
FILIP2
JOe_
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyЧет Дек 29, 2011 1:37 pm

Podlecii.avg написа:
AdEoY написа:
Дори не си запознат че апарата се държи по добре с алкални батерии.А и незнам дали има акумолаторни по 1,5волта предполагам че са ти по 1,2волта
Магарето, Кон нема стане приятелю! ако ще и на Трабант тока даму вкарам пак нема а тръгне де му е пъКя affraid
Много изчерпателен отговор Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Hades
Новобранец
Новобранец
Hades



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyЧет Дек 29, 2011 4:06 pm

axaxaxaxxaxax
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyЧет Дек 29, 2011 4:26 pm

Зависи дали е качествена главата , ако не е на производителя оригинална със сигурност ще има главоболия. Обаче това не е основния проблем , при темп. под нула и замръзнала почва копача отскача като у бетон , дори 15 см. дупка ще охлади мерака и на най-големия ентусиаст. bom
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyЧет Дек 29, 2011 5:09 pm

Незнам за други но Пиратчето (новия, синия)не прави проблмеи в снега и малко над нулата беше таз сутрин cheers
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyЧет Дек 29, 2011 6:57 pm

Предпочитам замръзнало пред калта днес се върнахме съкаш сме Тримата от запаса.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyЧет Дек 29, 2011 7:23 pm

stan960 написа:
jordan_nenov написа:
Абе виждал съм магаре, ама на мост. На лед не съм виждал. А дали машината работи на -20 още не съм я пробвал. Сега поработи на минус 10 ама за около половин час. МАШИНАТА НЯМАШЕ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ, ЗА РАЗЛИКА ОТ МЕН !!!! Като гледам лопатата няма да издържи, докато фишеро бачка. Ще почакам още некой ден да паднат температурите и пак съм на полето. Ама сериозно облечен. И КИРКА - задължително. Засега е това. Отивам да лягам, пък дано се сгрея поне малко....ае.
-Де ги виде тез -10 тая година бе друже -Да не си некой мазохист та да одиш да детектиш баш у най-студените 2 часа преди изгрев слънце...................... Smile

Ами май към 1.30 или 2 сутринта ходих да пробвам фишерот. иначе през деня температурите са към -2, -3 и немога да изопна фишера... Пък и нали знаете: Кой нема в главата има в краката...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyПет Дек 30, 2011 12:45 pm

AdEoY написа:
Дори не си запознат че апарата се държи по добре с алкални батерии.А и незнам дали има акумолаторни по 1,5волта предполагам че са ти по 1,2волта
междодругото одавна време се съмнявах в скапаните батерий!!! но като се замисля може и даси прав!! 4 броя батерий по 0,3 волта по-малко от нОрмалното се получава 1,2 волта под нормалното!!!!!!!! и като прибавим студено време.......ПРОБЛЕМ!!! честно казано несъм очаквал че е възможно от това да е!!! но все пак нека да не бързам с изводите! ще пробвам в най- скоро време с по-стабилни алкални батерий и тогаз ще ви кажа!!!
Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyПет Дек 30, 2011 12:58 pm

Podlecii.avg написа:
AdEoY написа:
Дори не си запознат че апарата се държи по добре с алкални батерии.А и незнам дали има акумолаторни по 1,5волта предполагам че са ти по 1,2волта
междодругото одавна време се съмнявах в скапаните батерий!!! но като се замисля може и даси прав!! 4 броя батерий по 0,3 волта по-малко от нОрмалното се получава 1,2 волта под нормалното!!!!!!!! и като прибавим студено време.......ПРОБЛЕМ!!! честно казано несъм очаквал че е възможно от това да е!!! но все пак нека да не бързам с изводите! ще пробвам в най- скоро време с по-стабилни алкални батерий и тогаз ще ви кажа!!!
Cool Cool Cool

Ще кажеш пак, че все много знаеме.... ама накрая вземи му сложи едни хубави алкални/неакумолаторни батерии - Дурасел и виж какво ще излезе.... предполагам, че и ти ще разбереш, че Фишер Ф75 работи и в студено!!! ама го напиши с големи червени букви Laughing
Cool
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyПет Дек 30, 2011 1:05 pm

wallb2 написа:
Ще кажеш пак, че все много знаеме.... ама накрая вземи му сложи едни хубави алкални/неакумолаторни батерии - Дурасел и виж какво ще излезе.... предполагам, че и ти ще разбереш, че Фишер Ф75 работи и в студено!!! ама го напиши с големи червени букви Laughing
Cool
кое те кара даси мислиш че си мразя апарата НЕЗНАМ!!! само казвам с кви проблеми се сблъсквам!! иначе ще пробвам с алкални батерий! щот и днес останах в къщи, аверчето ми замина даси чеше крастата, а аз !!!!! scratch
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyПет Дек 30, 2011 1:29 pm

Podlecii.avg написа:
wallb2 написа:
Ще кажеш пак, че все много знаеме.... ама накрая вземи му сложи едни хубави алкални/неакумолаторни батерии - Дурасел и виж какво ще излезе.... предполагам, че и ти ще разбереш, че Фишер Ф75 работи и в студено!!! ама го напиши с големи червени букви Laughing
Търсене в снега? - Page 3 287236
кое те кара даси мислиш че си мразя апарата НЕЗНАМ!!! само казвам с кви проблеми се сблъсквам!! иначе ще пробвам с алкални батерий! щот и днес останах в къщи, аверчето ми замина даси чеше крастата, а аз !!!!! scratch



Вземай Дюраселки докато имаш време, колега ! Вземай и на полето ! Ще се стъмни чак след 5 часа, така че имаш време да извадиш някоя и друга Република. Наслука !
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyПет Дек 30, 2011 8:59 pm

Сега се сетих...Колега Adeoy, ти имаш познати в Сибир и необятната руска земя. Обикновено там температурите през този сезон са значително по-ниски от нашите. Я запитай свойте приятели в Русия ДАЛИ ИЗПОЛЗВАТ ФИШЕР Ф-75 или не? Много ми е интересно какво ще отговорят?????????

Весело изкарване на Новата година на всички колеги и безболезнено изтрезняване в дните след новата година...НАЗДРАВЕ !!!
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyПет Дек 30, 2011 9:57 pm

jordan_nenov написа:
Сега се сетих...Колега Adeoy, ти имаш познати в Сибир и необятната руска земя. Обикновено там температурите през този сезон са значително по-ниски от нашите. Я запитай свойте приятели в Русия ДАЛИ ИЗПОЛЗВАТ ФИШЕР Ф-75 или не? Много ми е интересно какво ще отговорят?????????

Весело изкарване на Новата година на всички колеги и безболезнено изтрезняване в дните след новата година...НАЗДРАВЕ !!!
Ето малко инфо някой беше споменал че телевизорите не работят в студа http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=61663&hl=
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyПет Дек 30, 2011 10:08 pm

Podlecii.avg написа:
AdEoY написа:
Дори не си запознат че апарата се държи по добре с алкални батерии.А и незнам дали има акумолаторни по 1,5волта предполагам че са ти по 1,2волта
междодругото одавна време се съмнявах в скапаните батерий!!! но като се замисля може и даси прав!! 4 броя батерий по 0,3 волта по-малко от нОрмалното се получава 1,2 волта под нормалното!!!!!!!! и като прибавим студено време.......ПРОБЛЕМ!!! честно казано несъм очаквал че е възможно от това да е!!! но все пак нека да не бързам с изводите! ще пробвам в най- скоро време с по-стабилни алкални батерий и тогаз ще ви кажа!!!
Cool Cool Cool
четери батерии по 1,2волта правят 4,8 а ти трябва на 6 да работиш пробвай четери по 1,5 алкални
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyСъб Дек 31, 2011 11:24 am

Явно щом не ние оплюл още е сложил алкални и сега оре по баирите Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyСъб Дек 31, 2011 11:32 am

wallb2 написа:
Явно щом не ние оплюл още е сложил алкални и сега оре по баирите Laughing Laughing Laughing
ха ха ха ха все още несъм ги купил алкалните Cool Cool Cool нема пари даго еба jocolor
Върнете се в началото Go down
kelesis_ss
Преторий
Преторий




Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyСъб Дек 31, 2011 5:01 pm

Podlecii,обясни на хората,че работната част на сондата са бобини от мед,алуминии ит.тн,значи метал а метала при ссмяна на температурата се свива и разширява което води до разбалансиране на сондата от там и на работата на уреда,показанията на дисплея са продукт от показанията на тая проклета сонда и от там нататък на теб ти е ясно защото знаеш какво да търсиш от уреда а кйто не му трябва максимума нама проблеми.Весело изпращане и посрещане..
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyСъб Дек 31, 2011 5:06 pm

kelesis_ss написа:
Podlecii,обясни на хората,че работната част на сондата са бобини от мед,алуминии ит.тн,значи метал а метала при ссмяна на температурата се свива и разширява което води до разбалансиране на сондата от там и на работата на уреда,показанията на дисплея са продукт от показанията на тая проклета сонда и от там нататък на теб ти е ясно защото знаеш какво да търсиш от уреда а кйто не му трябва максимума нама проблеми.Весело изпращане и посрещане..
OK.Няма се разправям повече сядам на масата аперативче скара до година до амина http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=61663&hl=
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyВто Яну 03, 2012 5:52 pm

Колега Podlecii, какво стана с алкалните батерии? Живо ме интересува дали твоята бангия вече работи както трябва. Смятам, че новата година ти е донесла поне един чифт Дюрасел Power Turbo за има няма 5-6 лева...Или от 1.1.12 все още си по полето и неможеш да се нарадваш на вече работещия Ф75?????
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyЧет Яну 05, 2012 3:59 pm

jordan_nenov написа:
Колега Podlecii, какво стана с алкалните батерии? Живо ме интересува дали твоята бангия вече работи както трябва. Смятам, че новата година ти е донесла поне един чифт Дюрасел Power Turbo за има няма 5-6 лева...Или от 1.1.12 все още си по полето и неможеш да се нарадваш на вече работещия Ф75?????
ЧНГ. колега Ненов, на теб и цялото ти семейство , и на всички тук в този форум! пожелавам ви много здраве и късмет и преследвайте мечтите си до край така както аз!!!
Иначе правилно си се досетил че новата година ми е донесла чифт Дюрасел Power Turbo!!!
но е бензин с два вала 16V - 76 kw.h

http://prikachi.com/images.php?images/881/4227881J.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/882/4227882P.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/234/4231234m.jpg
Cool Cool Cool


Последната промяна е направена от Podlecii.avg на Пет Яну 06, 2012 10:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyЧет Яну 05, 2012 6:06 pm

Да ти е честита новата придобивка г-н Подлеции имп. Никога и при никакви обстоятелства да те оставя на пътя. Със здраве да си я караш. Пък някога като се видим, ще почерпиш по едно питие. Наздраве !
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyЧет Яну 05, 2012 6:31 pm

благодаря за пожеланията колега!!! живи и здрави да сме, пък дано се видиме някой ден, имаш я черпнята Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyНед Яну 08, 2012 7:26 pm

Колеги, ясно ми е всичко за търсене над и в снега, а я кажете как да действам сега и да търся под снега???

П.С. Смятам че снега при нас не е повече от 45 см...

Търсене в снега? - Page 3 698606
Върнете се в началото Go down
fisher
Легионер
Легионер




Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyНед Яну 08, 2012 10:17 pm

Трактора Данчо-трактора! Друг вариант- чакам те Very Happy
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyПон Яну 09, 2012 10:59 am

Тъй като трактора ми е без кабина г-н Fisher, тракториста отказва да работи в снега. А както знаеш тракториста съм аз.... Приемам поканата и ще дойда в твоите ловни полета, за да покопаме. Само дано батко ти не ме изпрати в обратната посока, както има честта да прави, когато знае че ще се срещна с теб !
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




Търсене в снега? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене в снега?   Търсене в снега? - Page 3 EmptyЧет Окт 18, 2012 7:16 pm

Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Търсене в снега?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ТЪРСЕНЕ ПОД СЛЪНЦЕТО
» Нощно търсене??
» Търсене на трюфели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Техники на търсене-
Идете на: