Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH Coil GOLD kupuvam маск Simplex Fisher 5000 пират Spectrum tesoro mask грунда lorenz miladinka врътка Майнлаб deus нишани prodavam Minelab голден nokta nexus wave TEKNETICS
 

 Купуване на първи детектор

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
webnice
Новобранец
Новобранец




Купуване на първи детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Купуване на първи детектор   Купуване на първи детектор EmptyСъб Фев 27, 2016 1:25 pm

Здравейте на всички !!
Нов съм в форума и мисля да започна да се занимавам с металдетектинг като хоби като гледам е доста любопитно и забавно Smile
Все още нямам детектор, а и не съм имал Smile

Искам да си купя но не разбирам нищо все още от тези неща така, че моля Ви да ми помогнете в избора.
Като цяло до колкото гледах из магазините и т.н. попаднах на 3 модела които да речем са ме впечатлили:

Golden Mask 5

Teknetics Omega 8000 PRO MEGA ULTIMATE

Fisher F19

От детектора очаквам добра дълбочина и да е подходящ за повечето бг почви.

Бюджета ми е около 1400-1500 лв.

Благодаря Ви. Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Купуване на първи детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купуване на първи детектор   Купуване на първи детектор EmptyСъб Фев 27, 2016 6:39 pm

webnice написа:
Здравейте на всички !!
Нов съм в форума и мисля да започна да се занимавам с металдетектинг като хоби като гледам е доста любопитно и забавно Smile
Все още нямам детектор, а и не съм имал Smile

Искам да си купя но не разбирам нищо все още от тези неща така, че моля Ви да ми помогнете в избора.
Като цяло до колкото гледах из магазините и т.н. попаднах на 3 модела които да речем са ме впечатлили:

Golden Mask 5

Teknetics Omega 8000 PRO MEGA ULTIMATE

Fisher F19

От детектора очаквам добра дълбочина и да е подходящ за повечето бг почви.

Бюджета ми е около 1400-1500 лв.

Благодаря Ви. Smile


fisher 75 обикновения с 11" антена - 1550лв


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Купуване на първи детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купуване на първи детектор   Купуване на първи детектор EmptyСъб Фев 27, 2016 7:10 pm

Аз бих ти препоръчал и версията на fisher f19 без камуфлажно оцветяване с две сонди на много изгодна цена

http://www.shop.imperio.bg/fisher-f19-kmegau-metalotarsach


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
webnice
Новобранец
Новобранец




Купуване на първи детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Първи детектор   Купуване на първи детектор EmptyСъб Фев 27, 2016 10:34 pm

Като дълбочина F19 на Fisher по-добър ли е от Golden Mask 5 ?
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Купуване на първи детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купуване на първи детектор   Купуване на първи детектор EmptyНед Фев 28, 2016 8:48 am

f19 на Fisher е много добър избор според мен. А и на тази цена мисля че е най оптималният вариант за започване. Аз бих взел него.
Върнете се в началото Go down
webnice
Новобранец
Новобранец




Купуване на първи детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Първи детектор   Купуване на първи детектор EmptyНед Фев 28, 2016 11:48 am

Можеби ще ви послушам макар, че чувам за фишерите, че са много плитки детектори но пък може да си имат и силни страни ще се спра на F19 Smile
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Купуване на първи детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купуване на първи детектор   Купуване на първи детектор EmptyНед Фев 28, 2016 12:14 pm

Напротив Fisher са дълбоки металотърсачи, но въпреки това новия вариант на голден маск 5 без безжичните слушалки и с новата SEF 30 на 25 см. сонда е по- дълбок

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_50&products_id=441


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Купуване на първи детектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купуване на първи детектор   Купуване на първи детектор EmptyНед Фев 28, 2016 2:46 pm

Не само дълбочината е определяща като фактор за един детектор. Има и много други неща които са важни и ф19 като комплексни качества е може би най добрия избор. А за плиткото не е хич плитък.
Върнете се в началото Go down
 
Купуване на първи детектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нов детектор
» търся уред
» Избор на детектор .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: