Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH wave 5000 lorenz deus Spectrum Minelab miladinka tesoro пират prodavam Fisher Simplex грунда nokta нишани mask TEKNETICS nexus маск kupuvam Coil голден GOLD врътка Майнлаб
 

 Помощ за избор на металотърсач

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Иван Иванов
Новобранец
Новобранец




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyЧет Авг 03, 2023 11:45 am

Здравейте на всички. Абсолютно нов съм във всичко свързано с металдетекторите и имам нужда от вашата помощ. Какъв металотърсач бихте ми препоръчали за много орудена почва, но по възможност да не е много сложно за работа с него, тъй като такова нещо никога до сега не съм докосвал. Като бих се радвал да е нещо по бюджетно! Знам, че винаги когато някой пита нещо подобно, го питате от кой район е, е аз съм от Златоград, между Кърджали и Смолян, на границата с Гърция.
Благодаря предварително на всички които ще вземат отношение!!!
Върнете се в началото Go down
bogo
Новобранец
Новобранец




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyПет Авг 04, 2023 2:13 pm

мохаремка за тешка поцва.
Върнете се в началото Go down
Иван Иванов
Новобранец
Новобранец




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyПон Авг 07, 2023 2:05 pm

Кой модел, или няма значение
Върнете се в началото Go down
bogo
Новобранец
Новобранец




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyПон Авг 07, 2023 8:51 pm

ще обесниш на Мухарем каква ти е пошвата и тои знае каква машинка да ти направи.
Върнете се в началото Go down
Иван Иванов
Новобранец
Новобранец




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyПон Авг 07, 2023 8:52 pm

Благодаря
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyВто Авг 08, 2023 2:29 pm

Вземи един деус и не се занимавай с Тея мохаремки и други подобни бг измишльотини. Като искаш да е по евтино вземи си слушалки и една антена за деус. Някой с дистанционно ще ти направи няколко читави програми и ще забравиш за други детектори.
Върнете се в началото Go down
Иван Иванов
Новобранец
Новобранец




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyВто Авг 08, 2023 2:32 pm

Благодаря, имаш ли представа от къде може да се купи такава антена, и най вече, кой би могъл да и направи настройки
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyВто Авг 08, 2023 4:23 pm

Светослав Петков. Той влиза тук във форума. Ами трябва да намериш някой покрай теб който има дистанционно да ти направи. Аз съм си направил две програми една за замърсено и една за по чисто и си карам на тях и в зависимост от терена до настройвам уреда.
Върнете се в началото Go down
Иван Иванов
Новобранец
Новобранец




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyВто Авг 08, 2023 4:26 pm

Добре, благодаря
Върнете се в началото Go down
bogo
Новобранец
Новобранец




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyВто Авг 08, 2023 7:13 pm

Деуса ще мозели да работи на тешка поцва?
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Помощ за избор на металотърсач  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор на металотърсач    Помощ за избор на металотърсач  EmptyВто Авг 08, 2023 10:13 pm

Със сигурност ще работи повече от мухатемката.
Върнете се в началото Go down
 
Помощ за избор на металотърсач
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Помощ за избор на металотърсач
» помощ при избор
» Помощ при избор на детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: