Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil GOLD wave Simplex deus Fisher Minelab пират lorenz kupuvam TEKNETICS tesoro 5000 грунда голден nexus nokta Майнлаб VANQUISH маск mask нишани Spectrum врътка miladinka prodavam
 

 Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
kelesis_ss
Преторий
Преторий




 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2     - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyНед Юни 19, 2016 2:05 pm

Машинката е купена преди няколко дни.Направен и е тунинг,както е видно от снимките:Електронния блок вече е независим от стика,вече и със осветление на дисплея,което е независимо от това дали е включен уреда или не,леко общо усилване на уреда за по голяма дълбочина.окомплектован с оригинална и СЕФ сонда 36 см.Вградена ЛиПо батерия 2000 мАч с вграден модул за зареждане и,позвляващ зареждане с всяко зарядно за телефон,индикация на дисплея за начало/чрвен/,и край на заряда/син/.За възможностите може да видите доста клипове в нета + малко отгоре.Минала е преглед в МВР след доставката.  - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Im1mqc.Цена 1160.00лв.За контакт 0879131299


Последната промяна е направена от kelesis_ss на Пон Юни 20, 2016 10:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2     - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyНед Юни 19, 2016 4:37 pm

Много интересно напиши малко повече впечатления. Добра ли е машинката ако имаш наблизо teknetics t2 сравни я с него.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
kelesis_ss
Преторий
Преторий




 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Металотърсач,успешно копие на Т2    - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyНед Юни 19, 2016 5:15 pm

Имах намерение днес да я разходя за по дълго,но мнооого кърлеж.Много лека и удобна.Иначе нищо кой знае какво повече от Сорекс,Ат про,Ф5 с които я сравнявахме.На Алл метал ги би,но на дискриминация е с много ма лко отгоре,да не кажа на кантар.Това са първи впечатления.Пуснах я за продажба,защото не можах да я окомплектовам с НЕЛ ка,както си бях решил.По натам ако не се разделя с нея ще пиша.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2     - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyНед Юни 19, 2016 8:02 pm

Колко пари ти излезе всичко с доставката, митото и ддс?


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
kelesis_ss
Преторий
Преторий




 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Металотърсач,успешно копие на Т2    - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyПон Юни 20, 2016 10:50 am

Един ден бягане+283.80$+120.28лв+20.00лв+++=689.00лв+260лв SEF,груба сметка,без таксите по преводите.Най гадно е размотаването в митницата,иначе китайците излязоха точни.За по малко от седмица изпълниха поръчката.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2     - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyПон Юни 20, 2016 11:40 am

kelesis_ss написа:
Един ден бягане+283.80$+120.28лв+20.00лв+++=689.00лв+260лв SEF,груба сметка,без таксите по преводите.Най гадно е размотаването в митницата,иначе китайците излязоха точни.За по малко от седмица изпълниха поръчката.

280$ е много висока цена. Преди година купих от производителя за 120$ същия и за 115$ копие на Gold Bug. Китаеца ме пита дали да бъдат с оригиналните лепенки на Т2 и Gold Bug или с другите . Детекторите пристигнаха с оригинални кутии от Т2 и Gold Bug както и рекламни брошури за Т2 и Gold Bug.
Машините работят по същия начин като Т2 и Gold Bug само антените не стават за нищо, тестовете са правени със SEF . Антените на китайците нямат екран и свирят навсякъде където махнеш . Успях да договоря 100$ цена на детектор без антена ( цена при поръчка на 10 бр.)
Проблема е че могат да ме глобят при внос на такива детектори понеже Fisher имат сериозни адвокати и не си струва риска .

Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2     - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyПон Юни 20, 2016 12:45 pm

А като се има в предвид, е сме им представители ние, по-добре оргиналното Very Happy


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
kelesis_ss
Преторий
Преторий




 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2     - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyПон Юни 20, 2016 7:59 pm

Ми то аз си търсих оригинален втора ръка ама няма,а новия е доста по нагоре.Влади,той и тоя по фактура от там е 140,ама през алиехспрес става на 280 с доставка.За 120 бих си взел пак.Търся му НЕЛ или МАРС антена.Ако Деуса имаше кадърна голяма антена нямаше да се лутам из моделите.Първото изискване е да е възможно лек.Абе краста.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2     - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyПон Юни 20, 2016 8:28 pm

kelesis_ss написа:
Ми то аз си търсих оригинален втора ръка ама няма,а новия е доста по нагоре.Влади,той и тоя по фактура от там е 140,ама през алиехспрес става на 280 с доставка.За 120 бих си взел пак.Търся му НЕЛ или МАРС антена.Ако Деуса имаше кадърна голяма антена нямаше да се лутам из моделите.Първото изискване е да е възможно лек.Абе краста.

34 см. за ХP Deus не е ли достатъчно голяма.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
kelesis_ss
Преторий
Преторий




 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2     - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyПон Юни 20, 2016 8:41 pm

Админ,писах КАДЪРНА голяма.За в гора,а не за тестове.Не че и на тестовете е нещо,ами китайчето със СЕФ ката 38/30 ми се струва по леко.утре ще ги претегля.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2     - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyПон Юни 20, 2016 9:02 pm

Golden Mask написа:

Машините работят по същия начин като Т2 и Gold Bug само антените не стават за нищо, тестовете са правени със SEF . .

Абе чак по същия начин е малко пресилено. Няма нищо общо с оригиналните. Работих с golgbug pro dp, продадох го и после реших отново да си купя същия. Само че случих на такъв от алиекспрес и на първата минута разбрах че е менте. И то по работата. После като започнах да го разглеждам видях разликите с оригинала. Така че не си мислете, че за по малко пари ще получите повече детектор.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2     - Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2  EmptyСря Юни 22, 2016 12:24 am

kelesis_ss написа:
Ми то аз си търсих оригинален втора ръка ама няма,а новия е доста по нагоре.Влади,той и тоя по фактура от там е 140,ама през алиехспрес става на 280 с доставка.За 120 бих си взел пак.Търся му НЕЛ или МАРС антена.Ако Деуса имаше кадърна голяма антена нямаше да се лутам из моделите.Първото изискване е да е възможно лек.Абе краста.

Не говоря за фактурна стойност, толкова съм платил - 120.00 USD за GF(T2) . В Китай имам познат (българин) който върши полезна работа за БГ фирми, намира производители на дадена стока (не търговци), оправя проблеми с недоставена стока, както и при забавяне с изпращането, което е много често срещано явление при работа с китайци. Та същия китайски производител на метал детектори е купил 100% цялата документация (открадната от китайска фирма която прави оригиналните модели) , чертежи, схеми , софтуер и т.н. на T2 и GB.
Само с антените са се наакали , тя си работи но няма хубав екран и детектора става много шумен при работа на терен и не може да работи на максимална чувствителност. Предполагам и твоята е така  ?
Платките ги има на много места в нета и са 1:1  с оригинала, както и работата е 1:1 ( при тестове на детектори с една и съща читава антена) има писано на много места за това.
Не съм имал проблеми на митницата понеже работя с една и съща куриерска фирма и едни и същи митничари, които рядко правят визуален преглед на стоката ми . На кашоните пишеше T2 и Gold Bug , но бяха поставени в други кашони без надписи (както правят и с оригиналните), ако бяха отворили пратката щяха да я конфискуват и да ми праснат някой АКТ.
За това и повече не съм се занимавал с внос на такива детектори.
Върнете се в началото Go down
 
Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» продавам металотърсач
»  ПРОДАВАМ ИМПУЛСЕН МЕТАЛОТЪРСАЧ
» продавам металотърсач енигма

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: