Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда miladinka wave prodavam маск Minelab Fisher mask nokta VANQUISH TEKNETICS Spectrum врътка пират tesoro kupuvam GOLD нишани Simplex lorenz 5000 Coil nexus голден Майнлаб deus
 

 Разрешителен режим за металотърсачи

Go down 
+12
N@SKO
Nexus metal detectors
toprac
drujba6
fides
peneff72
adminn
topones
vasilio
mdetectors.bg
vanbg
colin96
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 07, 2016 6:37 pm

toprac написа:
Каква федерация ви гони нали са групичка от 15 хейтъра които ръсят л..на по всички форуми как мислите ще застанат тези хора с имената и присъдите си да защитават хобито ?

В грешка си, хейтърите са 4-5 човека, но с по 5 ник-а във форум !

Що е това хейтър :
http://www.dw.com/bg/%D1%85%D0%B5%D0%B9%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8/a-15319153
Хейтърите: комплексирани нещастници
"Хейтъри" - така ги наричат в интернет. Става дума за потребителите, които оставят след себе си дълбока, кална бразда от омраза. Техните фалцетни крясъци свидетелстват за две неща: комплексарщина и необразованост.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 07, 2016 6:53 pm

Аз съм обеден, че част от тях ще се чатнат, че неможе да се излагат заради един човек, който в същото време преди ги плюеше ..., но нали знаете, че шило в торба не стои.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 07, 2016 7:29 pm

Golden Mask написа:
toprac написа:
Каква федерация ви гони нали са групичка от 15 хейтъра които ръсят л..на по всички форуми как мислите ще застанат тези хора с имената и присъдите си да защитават хобито ?

В грешка си, хейтърите са 4-5 човека, но с по 5 ник-а във форум !

Що е това хейтър :
http://www.dw.com/bg/%D1%85%D0%B5%D0%B9%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8/a-15319153
Хейтърите: комплексирани нещастници
"Хейтъри" - така ги наричат в интернет. Става дума за потребителите, които оставят след себе си дълбока, кална бразда от омраза. Техните фалцетни крясъци свидетелстват за две неща: комплексарщина и необразованост.


Тези пет човека каквото и нареди хореографа това правят....... Shocked Laughing Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyНед Окт 09, 2016 7:01 pm

Ето тази експедиция е едно начало на диалог с институциите за уреждане на статута на търсачите в България.

https://www.imperio.biz/t10339-topic#117937


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПон Окт 10, 2016 10:50 am

Тези пет човека лаят и прюят от години, а нещата не стават с плюене, а с говорене и обсъждане.
Те нека си плюят, а като променят закона без да има представител на търсачите ще хлъцнат.
Има една подробност обаче, тези не са тъсачи отдавна, а са само търговци на всичко ...


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
toprac
Новобранец
Новобранец




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПон Окт 10, 2016 9:46 pm

Известните на нас VIP "търсачи" излезе че са продавачи
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 9:57 pm

Ние се караме помежду си, а в това време се обсъжда промени в закона. Имаме метакдетектинг гражданска федерация, която я няма в това обсъждане. Да не стане мяууу ... и хората да питат след това ама защо ...


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
toprac
Новобранец
Новобранец




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 10:41 pm

От април 2016 г.федерацията по металдетектинг не предприема никакви стъпки по въпроса макар и неадекватни и тъкива няма.В момента са важни клипове и полигони закона ще ги изчака. Търсачите трябва да и поискат сметка за това бездействие .Маи вече е късно за каквото и да е.
Върнете се в началото Go down
satir
Легионер
Легионер
satir



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 11:13 pm

Боже,боже...на къде отива металдетектинга в България,боже?
Който ме познава ще потвърди,че бях първия който помисли за обединение на всички които практикуват това хоби.Много преди да се появи федерацията.
Уви, още тогава когато организирах първата сбирка в Пазарджик останах разочарован.
Всички бяха под страх и чакаха какво ще стане....нищо не стана.Събрахме се една шепа народ.
След време се регистрира федерацията.Зарадвах се защото идеята ми намери своето решение.Станах член и винаги съм я защитавал докато в един момент ръководството не реши водено от лични облаги да вкарва хобистите в политиката.Това ми дойде в повече и напуснах редиците й.
След това дойде новото летоброене когато се учреди бургаския клуб.Тъй като там се оказа,че всички са ,,ние можещите,водени от незнаещите"с времето изместиха и извзеха ръководството на федерацията и всичко се обезличи.Започна да тече една помия по форумите където вече не искам нито да пиша нито да давам съвети.Само се чудя как можаха пък точно в Бургас да се пръкнат толкова можещи?Всички други са мишки, невежи и всеки апарат трябва да бъде пречупен през призмата на бургаската почва.
В момента се всява конфронтация на всички нива между колегите.Започвам да се замислям,че всички подстрекатели са интегрирани куки.Защо е нужно това разцепление точно сега когато имаме най-голяма нужда от обединение федерацията е тази която започна да се самоизолира и капсулира.
Омръзна ми да пиша.Аз определено вече съм единак.На всички колеги желая много здраве и късмет.Всичко друго следва тези две неща.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 11:30 pm

Много си прав колега "satir" , и аз съм им писал за вредите от разединението , но ме оплюха и то Бургаската група.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 11:38 pm

satir написа:
Боже,боже...на къде отива металдетектинга в България,боже?
Който ме познава ще потвърди,че бях първия който помисли за обединение на всички които практикуват това хоби.Много преди да се появи федерацията.
Уви, още тогава когато организирах първата сбирка в Пазарджик останах разочарован.
Всички бяха под страх и чакаха какво ще стане....нищо не стана.Събрахме се една шепа народ.
След време се регистрира федерацията.Зарадвах се защото идеята ми намери своето решение.Станах член и винаги съм я защитавал докато в един момент ръководството не реши водено от лични облаги да вкарва хобистите в политиката.Това ми дойде в повече и напуснах редиците й.
След това дойде новото летоброене когато се учреди бургаския клуб.Тъй като там се оказа,че всички са ,,ние можещите,водени от незнаещите"с времето изместиха и извзеха ръководството на федерацията и всичко се обезличи.Започна да тече една помия по форумите където вече не искам нито да пиша нито да давам съвети.Само се чудя как можаха пък точно в Бургас да се пръкнат толкова можещи?Всички други са мишки, невежи и всеки апарат трябва да бъде пречупен през призмата на бургаската почва.
В момента се всява конфронтация на всички нива между колегите.Започвам да се замислям,че всички подстрекатели са интегрирани куки.Защо е нужно това разцепление точно сега когато имаме най-голяма нужда от обединение федерацията е тази която започна да се самоизолира и капсулира.
Омръзна ми да пиша.Аз определено вече съм единак.На всички колеги желая много здраве и късмет.Всичко друго следва тези две неща.

Проблема на Бургазлерията, е че в тяхното примитивно съзнание идеята за бизнес е основана на осиране и оплюване на който и каквото дойде с цел те и техните дрънкулки да блеснат.
Не си дават сметка обаче, че изпражненията плющят на всички посоки и никой не остава на сухо. Цяла България направиха за смях и съжаление.

А народа е казал - Който копае гроб другиму сам пада в него.

Къде си бре дядо Алеко да видиш великия Бай Ганъо потънал в сянка и забвение.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 11:39 pm

vanbg написа:
Много си прав колега "satir" , и аз съм им писал за вредите от разединението , но ме оплюха и то Бургаската група.

Имеет си хас - казват руснаците..... Laughing
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyВто Окт 18, 2016 11:58 pm

Георги Чаушев написа:
vanbg написа:
Много си прав колега "satir" , и аз съм им писал за вредите от разединението , но ме оплюха и то Бургаската група.

Имеет си хас - казват руснаците..... Laughing



Две убав нема - балканска поговорка.
Върнете се в началото Go down
satir
Легионер
Легионер
satir



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 4:38 am

Това е типичен български синдром.Всички в тази държава като индивидуалност сме златни,нокогато трябва да се прави колектив сме на боклука фурдата.Всеки претендира за лидерство,всеки е с претенции за всезнаещ и всеможещ и настъпва разцепление.Вижте колко алтернативни организации се създадоха от политиката та до църквата.Това качество е заложено в чипа ни и няма оправия.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 9:16 am

satir написа:
Това е типичен български синдром.Всички в тази държава като индивидуалност сме златни,нокогато трябва да се прави колектив сме на боклука фурдата.Всеки претендира за лидерство,всеки е с претенции за всезнаещ и всеможещ и настъпва разцепление.Вижте колко алтернативни организации се създадоха от политиката та до църквата.Това  качество е заложено в чипа ни и няма оправия.

Най-лошото, е че накрая хората говорят в множествено число ... защото има поговорка, че когато се бориш със свиня, няма начин да не се изкаляш!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 12:02 pm

adminn написа:
satir написа:
Това е типичен български синдром.Всички в тази държава като индивидуалност сме златни,нокогато трябва да се прави колектив сме на боклука фурдата.Всеки претендира за лидерство,всеки е с претенции за всезнаещ и всеможещ и настъпва разцепление.Вижте колко алтернативни организации се създадоха от политиката та до църквата.Това  качество е заложено в чипа ни и няма оправия.

Най-лошото, е че накрая хората говорят в множествено число ... защото има поговорка, че когато се бориш със свиня, няма начин да не се изкаляш!

Народната мъдрост е изкривена и сега звучи така;

Хората по паспорта посрещат и по Бургас изпращат..... Laughing
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 3:55 pm

Струва ми се в последно време и с последните постове по различни теми, че съм в един друг форум. И който поради причините по долу аз (а и други колеги) ,  почти спряха да посещават.  Имам просто един апел към всички. Нека да пишем по темите, и да спрем да се обсъждаме един с друг, да спрем да се оплюваме, защото  и тук нещата тръгват на недобре. Просто това не води до нищо хубаво. Съжалявам, че в момента и аз не съм по темата.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 5:38 pm

colin96 написа:
Струва ми се в последно време и с последните постове по различни теми, че съм в един друг форум. И който поради причините по долу аз (а и други колеги) ,  почти спряха да посещават.  Имам просто един апел към всички. Нека да пишем по темите, и да спрем да се обсъждаме един с друг, да спрем да се оплюваме, защото  и тук нещата тръгват на недобре. Просто това не води до нищо хубаво.  Съжалявам, че в момента и аз не съм по темата.

Колега пропускаш нещо важно.
Тука не става дума за оплюване, но за факта че другите "колеги" с поведението си може да причинят забрани и ограничения за привържениците на хобито.
Кой държавник ще защити интересите на хора които не разбират какви са им интересите на първо място?
Докато не спрат да хапят и да лаят и вземат, че седнат да разговарят като нормални хора не виждам как управляващите ще ни вземат на сериозно. А и за какво?
Бургазлерията са издигнали собствените си интереси над интересите на всички останали и заслужават всеки укор за това.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 5:43 pm

Че тя тази федерация от години не е на търсачите а на определен кръг хора , те формираха днешното и реноме и я облякоха във тези жалки и смешни дрехи. Все пак постигнаха това че във много западни форуми и фейсбук групи я наричат "Театралната организация" тоест разсмива и забавлява търсачите ,какво сериозно нещо очаквате да излезе от нея ? Със своите действия,бездействия,подигравки и обиди към търсачите,анти реклами и плюене тя сама се самоуби.
Сега от дъното обвиняват всеки и всички за тяхното падение.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 6:19 pm

colin96 написа:
Струва ми се в последно време и с последните постове по различни теми, че съм в един друг форум. И който поради причините по долу аз (а и други колеги) ,  почти спряха да посещават.  Имам просто един апел към всички. Нека да пишем по темите, и да спрем да се обсъждаме един с друг, да спрем да се оплюваме, защото  и тук нещата тръгват на недобре. Просто това не води до нищо хубаво.  Съжалявам, че в момента и аз не съм по темата.

Колега - много си прав и аз също пледирам да не се превръщаме в хейтърски форум.
Нека пишем за металотърсачи, но тази текущата тема е много важна, защото нещата не отиват на добре.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСря Окт 19, 2016 8:23 pm

Абсолютно съм съгласен с всички и повече няма да коментирам по този тема, но след всички снимки на тави, коментари разни и не знам си какво, ясно се вижда, че и в този форум има хора, които се подведоха по техните опити за нападки и провокация и започват да се държат по този начин и те. И това, че сами се били капсулирали и т. н. не е далеч времето да се случи и тук. Значи досега като хвърляха лай. а по нексусите, по пинпоинтерите и по маските, дай сега и ние от тоя форум, да започнем да отвъщаме със същото. Малко по сериозно. Темата наистина е важна за всички, и това лаене няма да доведе до нищо хубаво. Това е всичко и повече няма да отговарям и коментирам. Хубава вечер на всички.
Върнете се в началото Go down
toprac
Новобранец
Новобранец




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 28, 2016 9:38 pm

Много интересна статия има във вестник Черноморски Фар споменава се за им----ри и за трафик на антики също и за списъци с имена на търсачи в полицията откъде ли ги имат тези имена ?
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 28, 2016 10:20 pm

Дай линк.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
toprac
Новобранец
Новобранец




Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyПет Окт 28, 2016 10:38 pm

adminn написа:
Дай линк.
Няма линк виж го във форума на "търсачите" даже пишат че статията е тяхна а темата е Една публикация на  ---- в Черноморски ФАР Жалък напън за малко презтиж ама маи са платили на портиера место на гл.редактор
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разрешителен режим за металотърсачи   Разрешителен режим за металотърсачи - Page 2 EmptyСъб Окт 29, 2016 8:15 am

До като се наиграят ще променят закона и ще изпатиме.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
 
Разрешителен режим за металотърсачи
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Разрешителен режим за металдетектинга в Румъния?
» F75 режим stat
» МЕТАЛОТЪРСАЧИ XP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: