Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб нишани TEKNETICS wave lorenz грунда 5000 пират Spectrum голден miladinka nokta Coil врътка GOLD маск prodavam Minelab deus tesoro Simplex nexus VANQUISH mask Fisher kupuvam
 

 Продавам металотърсач Detech

Go down 
АвторСъобщение
Mario Nedyalkov
Новобранец
Новобранец




Продавам металотърсач Detech Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам металотърсач Detech   Продавам металотърсач Detech EmptyНед Сеп 25, 2016 11:04 pm

Продавам си метало търсача Detech модела е Evolution защото започнах друг бизнес пак свързан с гората но с кучета.Купувал съм я нова машината за 1200лв напишете в google Detech imperio bg и вижте сами и я продавам за 800лв,напишете Test new Detech EDS Winner metaldetector и вижте немеца във видеото и на какво е способна машината. Ако някой има някакви съмнения за некачественост или нещо такова звънните на 0897885353 правим среща правим тест и даже ако искате носете друга машина защото аз давам гаранция че машината е читава.


Надявам се да има сериозни и да звъннят защото не ми е приятно да стой вкъщи след като знам че има някой дето му е тръпка и  може да си вади петте лева с нея дет има една дума така че звъннете без притеснения.

Поздрави!

Пишете ми ако искате снимки
Върнете се в началото Go down
 
Продавам металотърсач Detech
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Металотърсач ДЕТЕЧ www.detech.mdetectors.com
» Продавам DETECH CHASER 14KH
» Продавам метал-детектор RELIC STRIKER DETECH

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Foreign Users :: Buy/Sell-
Идете на: