Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Металотърсач Golden Mask 5+ е готов

Go down 
+6
Gandalf
titpulo
RelicHuntingVT
Avrelian
Golden Mask
adminn
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyЧет Мар 09, 2017 7:19 pm

[quote="Golden Mask"]
Avrelian написа:
pechkata написа:
Spider coil 12'' (30 см) - питай каквото те интересува...
Това от каквото се интересува всеки един от нас, как се представя на бити обекти? На един от клиповете на дълбоко заровена монета сигнала е мазен, тих, знаеш за какво говоря. На реален обект така ли е? Поздрави.

Много е важно какви са настройките, за ''мазен'' сигнал гейна трябва да е = 0,
Настроен да работи на праг се чува друг тон, не основния, това е направено за да чуе оператора разликата между прага и звука на дълбок сигнал.
Чакам в петък да ми върнат един тестови, мога да ти го изпратя да чуеш как е на реално търсене ?[/quote Ще бъде удоволствие да го пробваме с моя приятел.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyВто Мар 14, 2017 9:22 pm

Ето и презентация на металотърсач Golden Mask 5+

https://hobby-detecting.com/the-golden-mask-5-detector-my-first-impressions-a-review-of-the-new-product-for-2017/#
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyВто Мар 14, 2017 9:53 pm

Wink
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyЧет Мар 16, 2017 8:09 pm

Днес след работа я пробвах на полигона, почвата е червена глина. Първи впечатления исключителна пробивност. Поздрави за Владо и неговия екип.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyЧет Мар 16, 2017 8:58 pm

Avrelian написа:
Днес след работа я пробвах на полигона, почвата е червена глина. Първи впечатления исключителна пробивност. Поздрави за Владо и неговия екип.

Дай цифри де. Колко за какво и как е тествано?
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyЧет Мар 16, 2017 9:54 pm

Nexus metal detectors написа:
Avrelian написа:
Днес след работа я пробвах на полигона, почвата е червена глина. Първи впечатления исключителна пробивност. Поздрави за Владо и неговия екип.

Дай цифри де. Колко за какво и как е тествано?
Сигнала е 2 стотинки Живков на 25 сантиметра, Без да претендирам че съм настроил правилно 5+, в режим моно я засича с 5 санти аванс. Този сигнал лежи там от години и мястото никога не хваща трева. Laughing Laughing Laughing Други цифри ще дам другия път. Червената глина има склонност да обръща сигнала, ама маската пее- цвят, цвят, цвят. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyПон Мар 20, 2017 9:03 pm

pechkata написа:
Spider coil 12'' (30 см) - питай каквото те интересува...
Коле сподели кой режим на работа ти допада най много, и деп диск на каква стойност е? При мен е един от тестовите модели на Владо, на мен също ми допада режима ал метал. Понеже имам и 4вд, впечатлението ми е че ако имам избор между 4вд и 5+, категорично бих избрал 5+. Поздрави.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyСря Мар 22, 2017 6:59 pm

8 kHz
ALMETAL
GB 46-avto
GEIN-0
THRESHOLD-25
P.BOX LOV
VOLUME 5\6
SELECT TONE-all-15
DISC DEPTH-8\10  
На 18 kHz показанията на дисплея са др. не съм работил на тази честота и не мога да коментирам в момента...
Ма на 8 kHz  ме изкефи много...
търкане
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyСря Мар 22, 2017 7:52 pm

pechkata написа:
8 kHz
ALMETAL
GB 46-avto
GEIN-0
THRESHOLD-25
P.BOX LOV
VOLUME 5\6
SELECT TONE-all-15
DISC DEPTH-8\10  
На 18 kHz показанията на дисплея са др. не съм работил на тази честота и не мога да коментирам в момента...
Ма на 8 kHz  ме изкефи много...
търкане
Ще ги пробвам, до сега съм работил на 18кх, на леки почви. Перфектна работа. Поздрави.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyЧет Авг 24, 2017 8:52 pm

Ето какво се намира по Естонските и Руски степи.
В интерес на истината човекът който ги намира - известен руски блогър, е намерил и доста други неща, които не са много за интернет но все пак очаквайте още информация. С малката базова търсеща сонда няма конкуренция от други металотърсачи за търсене на малки метални сигнали.
Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Receiv18
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyНед Дек 03, 2017 9:45 am

Намерено в северна държава....
Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Receiv10
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyСря Яну 03, 2018 8:50 pm

Това е намерено от колеги в северна държава
Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Receiv11
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов   Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 EmptyВто Яну 09, 2018 7:17 pm

Металотърсач Golden Mask 5+ е готов - Page 2 Receiv12
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Golden Mask 5+ е готов
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Металотърсач Golden Mask за самородно злато
» Металотърсач Golden Mask ONE - 2018
» Металотърсач Golden Mask 5 - представяне

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: