Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus tesoro VANQUISH Minelab Simplex wave Spectrum врътка prodavam miladinka kupuvam Майнлаб nokta голден маск Coil Fisher пират грунда нишани 5000 lorenz TEKNETICS deus GOLD mask
 

 Коментари на резултатите от избори 2017

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



Коментари на резултатите от избори 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари на резултатите от избори 2017   Коментари на резултатите от избори 2017 EmptyНед Мар 26, 2017 4:52 pm

Както знаете винаги пускаме преди избори една тема за да се направи общ преглед, затова търсачите кои политически партии подкрепят. Това касае металдетектинга единствено от гледна точка на това, че ако очакваме да се промени нещо в закона, в по-добра посока свързано с металдетектинга, трябва да бъде направено от политическа партия, а не от арменския поп.
Сега решихме да пуснем тема, в която да коментирате резултатите от изборите през 2017 година и пак подчертавам това е във връзка с евентуални промени на закона. коя партия смятате, че може да направи това?
Моля коментарите да започнат след 20 часа А през това време да помислите по-трезво по темата.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Коментари на резултатите от избори 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на резултатите от избори 2017   Коментари на резултатите от избори 2017 EmptyНед Мар 26, 2017 5:52 pm

Без да нарушаваме закона ви даваме един линк на който да виждате предварителните резултати
http://m.24chasa.bg


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Коментари на резултатите от избори 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на резултатите от избори 2017   Коментари на резултатите от избори 2017 EmptyНед Мар 26, 2017 5:57 pm

Кат гледам пак ще духаме супата...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Коментари на резултатите от избори 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на резултатите от избори 2017   Коментари на резултатите от избори 2017 EmptyНед Мар 26, 2017 8:11 pm

Гледам че почти нищо май не се е променило. Марешки е новото което не знаем накъде ще тръгне. Хората които се занимават с футбол много бързо ще ме разберат какво имам в предвид.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
satir
Легионер
Легионер
satir



Коментари на резултатите от избори 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на резултатите от избори 2017   Коментари на резултатите от избори 2017 EmptyНед Мар 26, 2017 9:50 pm

Колеги,преди да коментирате резултатите от изборите и възможностите които предстоят пред металдетектинга в България-ПОМИСЛЕТЕ.
Какво е металдетектинга за вас-хоби или средство за препитание?
За мен металдетектинга е ХОБИ /пиша го с голями букви защото е любимото ми/.
Но никога няма да направя компромис с политическите си убеждения заради него.
Като хоби щом съм решил да го практикувам ще го правя дори да го забранят със закон.Не забравяйте,че металдетектинга не може да се практикува повсеместно и на всяка цена.Все пак то има и морална страна,по- силна от личното обогатяване.
Не хранете напразни илюзии,че едва ли не определена партия ще ви разреши да въртите металотърсача като башибузук ятагана.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Коментари на резултатите от избори 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на резултатите от избори 2017   Коментари на резултатите от избори 2017 EmptyНед Мар 26, 2017 10:55 pm

satir написа:
Колеги,преди да коментирате резултатите от изборите и възможностите които предстоят пред металдетектинга в България-ПОМИСЛЕТЕ.
Какво е металдетектинга за вас-хоби или средство за препитание?
За мен металдетектинга е ХОБИ /пиша го с голями букви защото е любимото ми/.
Но никога няма да направя компромис с политическите си убеждения заради него.
Като хоби щом съм решил да го практикувам ще го правя дори да го забранят със закон.Не забравяйте,че металдетектинга не може да се практикува повсеместно и на всяка цена.Все пак то има и морална страна,по- силна от личното обогатяване.
Не хранете напразни илюзии,че едва ли не определена партия ще ви разреши да въртите металотърсача като башибузук ятагана.

Страшно си прав колега! Всяка дума която си написала е стопроцентова истина, но кажи какво трябва да се направи, когато властите тормозит хора , които практикуват хобито си, а не са престъпници. Не може да стоим и да ни тормозят просто така, трябва да се вземат някакви мерки, нещо трябва да се промени.
Едно от нещата които искаме да промениме е общественото мнение и за това правиме все по-големи и по-големи събори, но явно това не е достатъчно.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Коментари на резултатите от избори 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на резултатите от избори 2017   Коментари на резултатите от избори 2017 EmptyНед Мар 26, 2017 11:11 pm

Докато манталитета на хората, не се промени докато хората си мислят, че металдетектинга е престапление нашето ХОБИ ще бъде незаконно ... Днес съм патувал 40 мили за да гласувам и съм чакал 2 часа на опашка и ми е много болно като гледам че хората пак са избрали старите измамници. на БЪЛГАРИЯ И ТРЯБВА КОРЕННА ПРОМЯНА....... СЪС СТАРИ КУРВИ НОВ БАРДАК НЕ СТАВА ТВА Е !!! ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА НЕЦЕНЗУРНИТЕ ДУМИ
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Коментари на резултатите от избори 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на резултатите от избори 2017   Коментари на резултатите от избори 2017 EmptyПон Мар 27, 2017 3:55 pm

Rolingash написа:
Докато манталитета на хората, не се промени докато хората си мислят, че металдетектинга е престапление нашето ХОБИ ще бъде незаконно ... Днес съм патувал 40 мили за да гласувам и съм чакал 2 часа на опашка и ми е много болно като гледам че хората пак са избрали старите измамници. на БЪЛГАРИЯ И ТРЯБВА КОРЕННА ПРОМЯНА.......  СЪС СТАРИ КУРВИ НОВ БАРДАК НЕ СТАВА ТВА Е !!! ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА НЕЦЕНЗУРНИТЕ ДУМИ

Много си прав и няма защо да се извиняваш , дори много меко го каза . Много хора живеят в заблуда и се оставят да бъдат манипулирани , затова сме в това състояние .
Но ще дойде Видовден !!!
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Коментари на резултатите от избори 2017 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на резултатите от избори 2017   Коментари на резултатите от избори 2017 EmptyВто Мар 28, 2017 2:06 am

Тази вечер в програмата на bTV е настъпила промяна - вместо планирания за излъчване епизод от "Шоуто на Слави", излъчва се повторение. За това съобщава пресофисът на медийната група в съобщение до медиите, разпратено преди малко тази вечер.

Ето и целият текст на информацията:

"bTV прави промяна в програмата си за вечерта. В 22.30 ч. ще бъде излъчено повторение на епизод от „Шоуто на Слави”. Първоначално планираният за днес епизод няма да бъде излъчен, поради несъответствие със стандартите за телевизионно съдържание на неутрална и обективна телевизия като bTV, която не толерира едностранно представяне в програмите си.

bTV и „Седем осми” имат сключен договор за създаване на предаване с развлекателно-информативен характер. Уважаваме професионализма на екипа на „Седем Осми” и опита им в създаване на развлекателни програми. Същевременно bTV Media Group не проявява отношение към политически пристрастия на своите водещи, стига те да не влияят и да не се отразяват на работата им за bTV. "

* * * * * * *

Водещият на "Шоуто на Слави" дава пресконференция заедно с екипа си утре - вторник, 28 март, в 13 ч. Мястото ще бъде уточнено допълнително, съобщават от офиса на самото предаване.

* * * * * * *

Днес шоуменът Слави Трифонов поднови своя ултиматум към новия парламент, който направи в отворено писмо на 30 януари тази година.

Ето оригиналният текст на писмото:

"Толкова много красиви неща имаме като народ - музиката, природата, историята, таланта, децата... Излишно е да ги изброявам. Но има две неща, които си нямаме - справедливост и достойни личности, които да управляват държавата. Много тъжно, нали?!

Такава енергия покрай този референдум! Дали съм очаквал да е така? Не. Много мразя изненади, но тази беше толкова хубава. Три милиона и половина гласували. Изумително! И отсреща – цялата политическа класа. Избрани от хората и най-нагло застанали срещу тях. Нагли. Самозабравили се. Самодоволни. Отвратителни. Направих всичко, което предполагат и дават като възможност законът и моралът. Не като някакъв с поредните политически амбиции, а като един от многото. И между другото така се и чувствам. Един от многото.
Въпросната политическа клика, с различните си представители, заедно със слугинските им медии, в хор пееха, че това е мой политически проект. А сега в хор си траят, смятайки, че този референдум ще бъде забравен.
Е, няма как да стане. Защото е ужасно несправедливо, непочтено, долно и аз не мога да приема, че една шепа комплексирани некадърници ще се чувстват победители над собствения си народ.

И тъй като аз не мога да си позволя да бъда различен от това, което съм, като един от многото, с много гняв ще ви кажа следното:

Дами и господа политици,
вие не можете да пренебрегнете решението на собствения си суверен. Колкото и да сте безсрамни. Единственият ангажимент и задължение на следващия парламент е безусловно да приеме волята на народа, изразена на референдума:
- мажоритарен избор в два тура
- намаляване на партийната субсидия на един лев
- задължително гласуване на избори и референдуми.
След приемането на тези закони новото Народно събрание е длъжно да се разпусне, за да може народът да избере своите представители така, както пожела.

Затова ще направя следното:

Първо.
Давам на новия парламент две седмици от свикването му да започне конкретна работа по приемането на решенията на народа от референдума. Ако за две седмици вие не започнете работа по този въпрос, в началото на третата седмица аз ще дойда пред сградата на Народното събрание, за да си потърся гражданските права.

Второ.
Ако постъпите правилно и в този двуседмичен срок започнете работа по промяната на законите, съобразно решенията на референдума, след това ви давам два месеца да приемете новите закони. Два месеца е достатъчно време да прецизирате и приемете конкретните законодателни решения.
Ако след този срок, вие не сте ги приели и не сте ги превърнали в закон, а само сте симулирали работа, отново ще дойда пред сградата на Народното събрание, за да отвоювам гражданските си права.

Това ще направя сам.
Какво ще направят другите два милиона и половина, които мислят като мен, не знам.
Но знам, че “Съединението прави силата.”
За мен обратното броене вече започна.

Слави Трифонов – един от многото"

КОЛЕГИ НЕЗНАМ КАКВА ЦЕНЗУРА СТЕ ИМАЛИ ПО ВРЕМЕТО НА КОМУНИЗМА НЕЗНАМ КАКВО, НЕ СА ВИ ДАВАЛИ ДА ПРАВИТЕ И КАКВО СА ВИ ДАВАЛИ АМА АЗ НА ТОВА КАЗВАМ ЦЕНЗУРА ..... АКО СМЕ НОРМАЛНА И БЯЛА ДЪРЖАВА УТРЕ СУТРИНТА ЩЕШЕ ДА ИМА 100 ХИЛЯДИ ДУШИ ПРЕД ПАРЛАМЕНТА И КУПЕНАТА ТЕЛЕВИЗИЯ БТВ .....
Върнете се в началото Go down
 
Коментари на резултатите от избори 2017
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честита 2017 година.
» Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"
» Тестове на металдетектори 08-2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: