Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини

Go down 
+8
Avrelian
Nexus metal detectors
diony
OMD Detectors
RelicHuntingVT
pechkata
vanbg
Рис
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Nexus metal detectors
Консул
Консул




 - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини    - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 EmptyСъб Май 27, 2017 10:09 am

Потемата за локаторите може да се каже само едно - НЕ РАБОТЯТ или поне не работят както на орицата им се ще.
А който е убеден в противното моля да посети страницата на линка по-долу. Карл Мореланд от First Texas Products e предложил 25000 щатски долара награда за производител или индивид, който може да докаже, че тия дрънкулки работят. Наградата е обявена от 15 години и повече и до сега никой не я е взел. Четете по-долу;

http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reward.dat
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини    - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 EmptyСъб Май 27, 2017 12:08 pm

И аз подкрепям твоето мнение.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини    - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 EmptyСъб Май 27, 2017 2:16 pm

pechkata написа:


Обърнете внимание на 10/11-та минута под корена нямаше пръст а на 13-та минута със пръст под корена...
Всеки който е вадил истинско гърне моментално ще разбере че клипа е нагласация.
Гърне стояло дълго в земята изобщо не изглежда така, а също и не се отделя толкова лесно, както го извадиха от пръстта. Личи си че е закопано наскоро и е престояло най-много няколко месеца Wink
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




 - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ,,Благогаря за въпроса, минете към следващият въпрос... "    - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 EmptyСъб Май 27, 2017 8:16 pm

Вие всичките сте ПРАВИ , вашите мнения са АБСОЛЮТНО ВЕРНИ-всеки едим от вас е абсолютно убеден в своето правило и верно мнение !Те точно това е вашето отношение към света и всичко в него- това е вашето ,,правене " на нещата и събитията , както е обяснено в книгите на Карлос Кастанеда. Който не разбира смисъла на казаното в неговите книги си е негов проблем.Аз също не разбирам всичко от Кастанеда-не съм преминал 13-годишното му чиракуване при Дон Хуан.
Бадива ви давам линкове да четете! Четете бре хора, четете и мислете ! Досега, както и очаквах , само лаете неподготвени !
Ще ви го кажа по друг начин- дайте в ръцете на един карък , който на всичкото отгоре е и абсолютен неверник , обаче непоколебимо убеден в правотата си ( като вас например- пишете много убедително ! ) най-добрият детектор на света, изпитан от експерти и търсачи в реални условия , месеци наред.Каръка , разбира се е , и дедо Господ не може да го убеди , че това НАИСТИНА е каймака на технологиите, според каръка детектора е пълен боклук !Какъв мислите, че ще е резултата ?
Старите търсачи го знаят от практиката- има хора, които имат НЕОБЯСНИМО ОТ НАУЧНА ГЛЕДНА ТОЧКА висок добив на монети , находки и т.н. ( теорията на вероятностите не е валидна за тях ! ).Не детектора намира , а комбинацията търсач + детектор.
Не случайно в инструкциите на Minelab- GPX -4500 може да се прочете следното : ,, вярвайте , че всеки момент ще засечете златен нагет ! " -ВЯРВАЙТЕ !
Те , ако не ми вярвате ( което е АБСОЛЮТНАТА И НЕОПРОВЕРЖИМА истина :mdr97: )- отново прочетете тази тема от самото начало- кво съм написал , кво ми е отговорено...
Те точно затова България е ТОЧНО ТОВА , КОЕТО е ...Я СЕГА , УМНИЦИ , погледнете ситуацията в руските форуми- хората си помагат един-другиму, няма го това тотално оплюване и отричане на другият !Вижте и в другите форуми- къде може да се види нещо подобно на българските форуми ?-НИКЪДЕ !
Клипове измамни по интернет-с лопата да ги ринеш...Но ИСТИНАТА е някъде там-между измеренията...( има много мате
Сега е 21 век.Вместо човечеството да става по-духовно извисено- ставаме все по-тъпи и убедени в правотата си НЕВЕРНИЦИ!
Вие , със своите постове отричате и Светото писание... яяяяяяяд
Ваша си работа...
И докато имате ТЕ ТОЧНО ТАКОВА отношение към света , дотогава България ще е Те ТОЧНО ТОВА ,което е - :mdr97: :mdr97: :mdr97:
Какво прави цял свят по отношение на нас ?- :mdr97: :mdr97: :mdr97:
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




 - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: недовършено изречение     - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 EmptyСъб Май 27, 2017 8:27 pm

има много математически модели на многомерни светове. Научните експерименти доказват , че живеем в те тчно такъв свят.Всеки живее в свой собствен свят ...В многомерните математически модели ВСИЧКО, АМА АБСОЛЮТНО ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО ! Е , ама вие плюете на това и сте абсолютно ПРАВИ !
Ми да- прави сте ! :mdr97: :mdr97: :mdr97:
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




 - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Анонимно     - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 EmptyСъб Май 27, 2017 8:30 pm

АНОНИМНО се обаждам- Сенека май го е казал- ,, аз знам, че нищо не знам , ама вие и това не знаете ! "
:mdr97:
Върнете се в началото Go down
doncholito
Новобранец
Новобранец




 - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини    - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 EmptyСъб Май 27, 2017 8:54 pm

RelicHuntingVT написа:
Ей това е машина ...стреля гърнетата

https://www.youtube.com/watch?v=5FyItsm29o8

Стреля, ама по балъци. Аз също познавам хора, които си купиха подобни ветропоказатели и изкопаха много дълбоки дупки... А да се появи нещо, ама не се появява.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



 - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини    - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 EmptyСъб Май 27, 2017 10:04 pm

Още две мнения на Carl Moreland , всеки да прецени какво представляват така наречените локатори...... Laughing
http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reports/vr800/index.dat

http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reports/raven/index.dat

А съвета ми към механичните часовници в дигиталната ни ера е да прочетат повече тех.литература а не научна фантастика.
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



 - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини    - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 EmptyНед Май 28, 2017 8:05 am

С тези локатори най добрия вариант е да се направи един хубав и качествен тест за здравина по главата на производителя-измамник .
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




 - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Когато фактите говорят , и боговете ( като снайпериста например ), мълчат    - Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини - Page 2 EmptyПет Юни 02, 2017 6:54 pm

С тези локатори най добрия вариант е да се направи един хубав и качествен тест за здравина по главата на производителя-измамник . :mdr97:
Вчера излизам с омнитрон , произведен миналата година ( което значи, че всичко по тази бройка съм забравил завинаги- аз много бързо забравям :mdr97: ) .Слагам батерията в усилвателя , свързан с багетите. Обаче забелязвам , че тогава съм пропуснал да сложа надпис ,, вкючено-изключено , съответно ON- OFF " на ключето , което включва батерията към въпросния усилвател ...Почвам да обикалям излъчвателя , както е по канон...При едното положение на ключето имам реакция на багетите, а при другото положение-нямам... Тогава ЗДРАВО надрасках кутията на усилвателя срещу работещата позиция на ключето !Прибирам се дома , меря с мултицета- измерването показа ,че когато се е подавал ток към усилвателя , ТЕ ТОЧНО ТОГАВА ТЕ ! -СЪМ ИМАЛ РЕАКЦИЯ ! :mdr97: бабо
Върнете се в началото Go down
 
Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Продавам омнитрон и уред за търсене на пещери и кухини , ремонти
» продавам геофизичен уред за кухини, тунели
» продавам професионален геофизичен уред за кухини ,пещери

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: