Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher 5000 kupuvam грунда tesoro Coil deus голден Майнлаб prodavam врътка пират nexus lorenz miladinka wave VANQUISH Spectrum TEKNETICS нишани маск nokta mask GOLD Simplex Minelab
 

 Металотърсач Minelab Equinox

Go down 
+32
iliev
Ancient Hunter
S56
kronos555
vasilio
petconi
peneff72
xp fan
N@SKO
boby_24
Рис
Haher4eto
odins-
iemo__
Avrelian
Aurelius
denzel1
deultum
joro_76
batned
lomidol
OMD Detectors
Nexus metal detectors
vanbg
SPVS
dobrevmi
snaiperista
Golden Mask
adminn
pechkata
colin96
mdetectors.bg
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyПон Фев 19, 2018 6:55 pm

colin96 написа:
Най накрая.... cheers
http://www.img-share.eu/f/images/490/IMG_20180219_134831zx0lqAh9pUSoEqGFaV1p1519044663_sredna.jpg
Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 IMG_20180219_140519yGCGxcqlLdJlNZNvKJbl1519045592_sredna

Честито, кажи какъв е плана? Кога и къде са тестовете!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 4:06 am

Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 10:45 am

Aurelius написа:

Не ми харесва само дето тествача е с шапка на Minelab - вижте 7-00 минута
Знам, че това е най-важната битка за Minelab, но все пак ...


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
odins-
Новобранец
Новобранец




Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 11:37 am

Поредния провал на Майлаб,след Е-трака нищо свястно не са произвели.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 11:40 am

https://www.youtube.com/watch?v=HOTxxxv5178- На това видео от Октомври 2017( преди да получи Equinox 800)човекът е със същата шапка нa Minelab, която очевидно му е любимата такава и работи с Garrett AT PRO. Не мисля,че прави реклама на Minelab, а е просто голям ентусиаст-проверете и другите му филмчета в YouTube и ще видите тази рядко срещана енергия и любов към хобито в него. Cheers!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 11:44 am

Не, определено Equinox 800 изглежда не като провал нa Minelab, а даже напротив, но за това ще оставим фактите да говорят. А ако все пак се окаже вярно, ще го оповестим без съмнение!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 3:41 pm

Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Img_2031

Много благодаря на Колегата още с влизането си в България мина през магазина и направихме много бърз тест макар, че все още не сме добре с настройките.
Апарата показва добри резултати, но тепърва предстоят тестове. Очаквайте довечера тук във форма на българските търсачи и видеото от теста успех.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 4:32 pm



Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 5:39 pm

Много бърз тест на металотърсач Minelab Equinox 800 със силно минерализирана скала.
Пишете как да организираме публични тестове.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Haher4eto
Новобранец
Новобранец




Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 6:48 pm

Здравейте колеги, мисля да си сменям животинката, но се колебая измежду 5-6 модела 😂 та този е един от тях, ще се радвам да присъствам ако се правят някакви тестове тези дни.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 7:45 pm

Да колеги, както видяхте вече екинокса е в България. Идеята беше тази събота или неделя да се съберем на Куклен  но от това, което разбрах е че ни очаква много лошо време. Така че ще мислим варианти. Благодаря на всички и дано да е кадемлийка. Това е най важното. Благодарности за специалния подарък.... беше ми обещан... Basketball и си го чаках като наследство.. Laughing  Иначе ако някой има желание, няма да откажа на никой да се срещнем...
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 7:50 pm

Haher4eto написа:
Здравейте колеги, мисля да си сменям животинката, но се колебая измежду 5-6 модела 😂 та този е един от тях, ще се радвам да присъствам ако се правят някакви тестове тези дни.


Много ще се чудиш докато трябва да избираш между 5 модела , свали ги до 3 .
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 7:55 pm

И аз благодаря на колегата че след толкова много път е намерил време да ни покаже дългоочакваният модел на Маинлаб.
Cool
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 8:05 pm

colin96 написа:
Да колеги, както видяхте вече екинокса е в България. Идеята беше тази събота или неделя да се съберем на Куклен  но от това, което разбрах е че ни очаква много лошо време. Така че ще мислим варианти. Благодаря на всички и дано да е кадемлийка. Това е най важното. Благодарности за специалния подарък.... беше ми обещан... Basketball и си го чаках като наследство.. Laughing  Иначе ако някой има желание, няма да откажа на никой да се срещнем...
За нас лудите лошо време няма Very Happy Laughing
Върнете се в началото Go down
Haher4eto
Новобранец
Новобранец




Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 8:08 pm

Като цяло най-вероятно ще е един от: Deus или makro multi kruizer, но e-trac, equinox и at max също ме изкушават и искам направя малко наблюдения на терен 😀 имайте ме предвид, аз съм на линия без значение от времето
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 8:14 pm

Haher4eto написа:
Като цяло най-вероятно ще е един от: Deus или makro multi kruizer, но e-trac, equinox и at max също ме изкушават и искам направя малко наблюдения на терен 😀 имайте ме предвид, аз съм на линия без значение от времето
Ако ще влизаш и във водата си вземи Екинокс- а иначе най-важното е зад апаратното устройство да работиVery Happy -ако не работи то и 5 Екинокса не могат да помогнат
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 8:47 pm

colin96 написа:
Най накрая.... cheers
http://www.img-share.eu/f/images/490/IMG_20180219_134831zx0lqAh9pUSoEqGFaV1p1519044663_sredna.jpg
Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 IMG_20180219_140519yGCGxcqlLdJlNZNvKJbl1519045592_sredna

Честита нова машинка колега, да си я ползваш с здраве и да те радва много Cool
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 9:03 pm

Haher4eto написа:
Като цяло най-вероятно ще е един от: Deus или makro multi kruizer, но e-trac, equinox и at max също ме изкушават и искам направя малко наблюдения на терен 😀 имайте ме предвид, аз съм на линия без значение от времето

Според мен Makro Multi Kruizer или Еquinox и трети вариант , но чак трети е XP Deus.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyВто Фев 20, 2018 9:15 pm

vanbg написа:
Haher4eto написа:
Като цяло най-вероятно ще е един от: Deus или makro multi kruizer, но e-trac, equinox и at max също ме изкушават и искам направя малко наблюдения на терен 😀 имайте ме предвид, аз съм на линия без значение от времето

Според мен Makro Multi Kruizer или Еquinox и трети вариант , но чак трети е XP Deus.

Тестовете показват точно обратното, но с радост ще ти направя по-казно при следващия тест. Нека да се договорим става дума за каквито и да е машини които са с 28 сантиметрови сонди, тест при програми за дискриминация и тест при ALL елметал. Погледни тази програмка всеки може да си я направи в къщи, който има XP DEUS и да отиде на тестове. Преди да излезе софтуер 4 и съответно 4 1, тоест преди да има възможност да се настройва отрицателна дискриминация, подобна програмка беше доста неудобна и не толкова ефективна. Сега обаче нещата са много различни.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Haher4eto
Новобранец
Новобранец




Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyСря Фев 21, 2018 12:12 am

Уоу тази програма трябва да се тества в земята, изглежда доста обещаваща, въпроса е доколко ще отсича сигнала когато е в реални условия, на въздушен тест е с много добро представяне, ще се радвам да сравним някои модели, когато се излиза за тест на equinox-а 😊
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyСря Фев 21, 2018 11:27 am

colin96 написа:
Най накрая.... cheers
http://www.img-share.eu/f/images/490/IMG_20180219_134831zx0lqAh9pUSoEqGFaV1p1519044663_sredna.jpg
Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 IMG_20180219_140519yGCGxcqlLdJlNZNvKJbl1519045592_sredna

Честито колега!
Много успехи с машинката.
Ще се радвам и аз да присъствам на тестовете на Екуинокса.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyСря Фев 21, 2018 12:49 pm

Колега от Перник, от планината от която вземаме най-минерализираните камъни, с които правим тестове, ми каза, че Garrett ACE 400i също пробива въпросния Вискярски камък. Това доста ме очуди, защото обикновенно металотърсачи с автоматичен грунд не успават дори да се грундират, а камоли да пробиват камъка, че даже и с дискриминация.
Ето, че направих тест, който ме порази ... Garett ACE 400i е наистина добра машина. Не че камъка е по-слабо минерализиран, а дори и металотърсачите от ниския клас, стига да са по-съвременни и с ДД търсеща сонда, са СТАНАЛИ ДОСТА ДОБРИ.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyСря Фев 21, 2018 1:51 pm

Колеги, днес първи излет и първи тестове. Въпреки лошото време изкарах 2 часа навън. Може да се каже, че разучавах основно настройките. Работи добре! Направих и един два клипа. Не претендирам, че съм се справил добре, но беше по скоро спонтанно и без да се старая. Единият е долу на линк. Ще има много още!
https://youtu.be/F_L0Iwa1dUg
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyСря Фев 21, 2018 2:25 pm

colin96 написа:
Колеги, днес първи излет и първи тестове. Въпреки логото време изкарах 2 часа навън. Може да се каже, че разучавах основно настройките. Работи добре! Направих и един два клипа. Не претендирам, че съм се справил добре, но беше по скоро спонтанно и без да се старая. Единият е долу на линк. Ще има много още!
https://youtu.be/F_L0Iwa1dUg
Неправилни настройки на Деуса- апарата чува синджирите а с новата антена бялата няма изобщо проблеми
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   Металотърсач Minelab Equinox - Page 7 EmptyСря Фев 21, 2018 2:38 pm

Деус и златни синджири

Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Minelab Equinox
Върнете се в началото 
Страница 7 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Minelab Equinox 800 Видеоръководство за работа Част 1 от 4
» Нов софтуер 2.0 за Minelab Equinox 800
» Minelab Manticore или Equinox 800?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: