Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб miladinka TEKNETICS mask Coil Minelab wave Fisher nokta нишани Simplex prodavam Spectrum GOLD 5000 голден lorenz грунда deus маск пират nexus tesoro kupuvam врътка VANQUISH
 

 Металотърсач Minelab Equinox

Go down 
+32
iliev
Ancient Hunter
S56
kronos555
vasilio
petconi
peneff72
xp fan
N@SKO
boby_24
Рис
Haher4eto
odins-
iemo__
Avrelian
Aurelius
denzel1
deultum
joro_76
batned
lomidol
OMD Detectors
Nexus metal detectors
vanbg
SPVS
dobrevmi
snaiperista
Golden Mask
adminn
pechkata
colin96
mdetectors.bg
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
АвторСъобщение
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyСъб Сеп 08, 2018 11:43 pm

Аз вече си върнах старата версия, а следващата стъпка е да си продам нокса, с една дума не става работата.
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyНед Сеп 09, 2018 9:37 am

affraid значи не става ми на какво ще минаваме колега . то друго няма .освен на Интроник които също го няма. scratch scratch
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyНед Сеп 09, 2018 12:42 pm

iliev написа:
affraid значи не става ми на какво ще минаваме колега . то друго няма .освен на Интроник които също го няма. scratch scratch

Затова организиране тестове през октомври в Пловдив. Елате и гледайте, за да не се пишат глупости цяла зима. bom


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyНед Сеп 09, 2018 1:07 pm

adminn написа:
iliev написа:
affraid значи не става ми на какво ще минаваме колега . то друго няма .освен на Интроник които също го няма. scratch scratch

Затова организиране тестове през октомври в Пловдив. Елате и гледайте, за да не се пишат глупости цяла зима. bom

Лошото е че полигона със супер тежката почва не е достъпен за масовите коли.
Другия на който почвата не е чак толкова орудена е много близо до Пловдив и може да се отиде с всяка кола.
Трети вариант е ''Перегрузка'', до там в момента стигат само коли 4х4 понеже пътя е много изровен от АТВ-та и др. подобни, вариант е колите да се паркират на язовира и след това 15 мин. пеша.
Силно се надявам на тестовете да има и от легендарните руски машини.
На един от съборите в Сливек бяхме докарали 8 чувала пръст от ''Перегрузка'' и руските сгънаха много яко, хем детектора го държеше главния инженер и тест пилот на АКА.



Монета на повърхноста - няма никой ! В същото време детектора пищи ''Перегрузка'' от време на време
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyНед Сеп 09, 2018 1:32 pm

iliev написа:
affraid значи не става ми на какво ще минаваме колега . то друго няма .освен на Интроник които също го няма. scratch scratch
По принцип е възможно да се накара нокса да отговаря на Българсия Иманярски Стандарт ( БИС ) .Трябва сериозно да го ,,пипнат " , свързано е с излъчването...Те го знаят много добре :mdr97:
но действат като вампири и мнооого кръвчица търсачска ще изпият , докато вие, клиентите си голд
:mdr97:
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyНед Сеп 09, 2018 1:42 pm

Войнов, очаквам да докараш модифицираната Маска за тестовете.
Разходите по пътя и престоя ги поема фирмата, ако победиш Equinox-а ще има и бонус Wink !
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyНед Сеп 09, 2018 1:47 pm

Golden Mask написа:
Войнов, очаквам да докараш модифицираната Маска за тестовете.
Разходите по пътя и престоя ги поема фирмата, ако победиш Equinox-а ще има и бонус Wink !
Благодаря за поканата , ще дойда с удоволствие , само на перегрузката не съм ,, пълнил шортите " :mdr97:
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyНед Сеп 09, 2018 4:01 pm

Нокса на тежка почва няма как да го бие която и да е машина, много добре знаеш защо, единствено може да клекне на солените почви. Сигурен съм че в най скоро време ще пуснат поправка на ъпдейта, защото вече започнаха да реват по чуждите форуми.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyНед Сеп 09, 2018 9:07 pm

kronos555 написа:
Нокса на тежка почва няма как да го бие която и да е машина, много добре знаеш защо, единствено може да клекне на солените почви. Сигурен съм че в най скоро време ще пуснат поправка на ъпдейта, защото вече започнаха да реват по чуждите форуми.

Работих с един колега по плажа с еквинокс и аз съм точно на обратното мнение мнение: хареса ми на плажа, но на силно минерализирана та почва го няма, Прави цветни и черните сигнали.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

siltal likes this post

Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyНед Сеп 09, 2018 11:24 pm

Сега ако питате краварите отвъд голямата вода, ъпдейта е супер за тях. Хваща си някакъв сребърен долар и на ръб, ама за мен това няма никакво значение. А и за цяла Европа мисля. И в най скоро време и аз очаквам нова поправка на софтуера. Но дори и преди ъпдейта си остава най доброто за момента. На плаж, на дълбоко просто няма конкуренция.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyПон Сеп 10, 2018 8:51 am

colin96 написа:
Сега ако питате краварите отвъд голямата вода, ъпдейта е супер за тях. Хваща си някакъв сребърен долар и на ръб, ама за мен това няма никакво значение. А и за цяла Европа мисля. И в най скоро време и аз очаквам нова поправка на софтуера. Но дори и преди ъпдейта си остава най доброто за момента. На плаж, на дълбоко просто няма конкуренция.

За плажа - да, ама за орудено не си познал. Има две причини-- или не е достатъчно минерализирана, или човека с другия апарат го няма. Както казах и преди Еквинокса е първокласен маталотърсач за начинаещи.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyПон Сеп 10, 2018 2:35 pm

Golden Mask написа:
adminn написа:
iliev написа:
affraid значи не става ми на какво ще минаваме колега . то друго няма .освен на Интроник които също го няма. scratch scratch

Затова организиране тестове през октомври в Пловдив. Елате и гледайте, за да не се пишат глупости цяла зима. bom

Лошото е че полигона със супер тежката почва не е достъпен за масовите коли.
Другия на който почвата не е чак толкова орудена е много близо до Пловдив и може да се отиде с всяка кола.
Трети вариант е ''Перегрузка'', до там в момента стигат само коли 4х4 понеже пътя е много изровен от АТВ-та и др. подобни, вариант е колите да се паркират на язовира и след това 15 мин. пеша.
Силно се надявам на тестовете да има и от легендарните руски машини.
На един от съборите в Сливек бяхме докарали 8 чувала пръст от ''Перегрузка'' и руските сгънаха много яко, хем детектора го държеше главния инженер и тест пилот на АКА.



Монета на повърхноста - няма никой ! В същото време детектора пищи ''Перегрузка'' от време на време
Само перегрузката стена .Там е и орудено, и високопроводима почва.Колегите от АКА не е зле да получат официална покана, все пак са нещо като кръстници на тоз омагьосан полигон... Cool
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyПон Сеп 10, 2018 7:43 pm

Нямам за сега опит с моя Equinox 800 на полето, или в гората, но на плажа( в езерата, или Черно Mоре) е наи-добрия и ефективен металотърсач, които някога съм ползвал. Този детектор се изплати само с два пръстена, че и остана.... Ъпдеитът наистина не ми хареса, та и аз върнах старата версия. Е, става и за начинаещи, защото дори и на фирменните настроики си работи така, че резултатите са такива, като на сериозни търсачи с опит...Е, всекиму своето...
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyПон Сеп 10, 2018 7:57 pm

super21
Абсолютно си прав. Който и да го хване, почва да вади с него. То и няма много опции за настройки, и точно това му е предимството. Както и Светльо каза- най добрият металотърсач за начинаещи. Аз само ще допълня.... който бие всички металотърсачи за професионалисти.
:mdr97:
Върнете се в началото Go down
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyПон Сеп 10, 2018 10:38 pm

На колегите , които пишат против еквинокса , само много поздрави , и да продължават така да пишат...приказката за лисицата и гроздето всички я знаем. Имал съм топ моделите на почти всички производители ... и какво от това като има още десетки сигнали по обектите през които сме минавали не веднъж и два пъти... Вие ми кажете защо. С колегата colin96 сме имали възможността да си сравняваме машините и да ги тестваме в реално време на терен , Fisher f 75 , Fisher f75 ltd, XP GMpower, Tesoro Tejon, F 19 р след което пробвах Whites Spectra W3I , Aka Sorex Pro -машината не беше никак лоша ,просто не видях никакво развитие в фирмата,само някакви обещания за нов много добър детектор и нищо повече, вече не знам колко години... Та за еквинокса ... не обичам да правя реклами, ама по-добър е и то в пъти от всичко , което съм пробвал. Мое мнение ! Поздрави !
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyПон Сеп 10, 2018 10:39 pm

Сигнали които нокса чува на скорост 4 с чист ясен сигнал, други апарата все професионални в това число и деус, мълчат като партизани на разпит, или в най добрия случай дават черен сигнал. Единствено ака сигнум, настроен както трябва ги чува добре, това е на доста солена проводима почва смесена с малко магнетит, машини с големи антени, на тази почва, въобще не могат да направят грунд баланс. Говоря нали за профи машините...
Върнете се в началото Go down
xp fan
Легионер
Легионер
xp fan



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyВто Сеп 11, 2018 2:07 pm

kronos555 написа:
Аз вече си върнах старата версия, а следващата стъпка е да си продам нокса, с една дума не става работата.

Колега кронос като е толкова добър екуинокса спрямо други топ модели които си имал ,защо искаш да го продаваш
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyВто Сеп 11, 2018 6:25 pm

Колега Xp tan хвалят го защото,отнякъде идва премия......
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyВто Сеп 11, 2018 7:34 pm

xp fan написа:
kronos555 написа:
Аз вече си върнах старата версия, а следващата стъпка е да си продам нокса, с една дума не става работата.

Колега кронос като е толкова добър екуинокса спрямо други топ модели които си имал ,защо искаш да го продаваш
Наистина бях разочарован след ъпдейта, но благодарение на един руснак който ми подсказа какво трябва задължително да се направи след цялата процедура, и машината да заработи коренно различно.
п.с колега denzel, никога от никой не съм получавал каквито и да е премии, просто споделям мнение.
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyВто Сеп 11, 2018 8:14 pm

Golden Mask написа:

Колеги на този полигон който тествате, апаратите какви цифри отчитат земята, примерно на Хп Деус или на Фишер какви са цифрите на земята ?
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyВто Сеп 11, 2018 10:51 pm

Колега Kronos,ми сподели на нас незнающите,какво ти прошепна Братушката,нали си споделяме знание,чалъми и ред други хитринки.....нищо лично брато..
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyСря Сеп 12, 2018 9:19 pm

Шашо 2



Последната промяна е направена от snaiperista на Сря Сеп 12, 2018 11:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyСря Сеп 12, 2018 10:08 pm

Молба към администратора на “форума”, искам профила ми както и всички мои мнения да бъдат премахнати. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
satir
Легионер
Легионер
satir



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyСря Сеп 12, 2018 10:47 pm

Golden Mask написа:
Войнов, очаквам да докараш модифицираната Маска за тестовете.
Разходите по пътя и престоя ги поема фирмата, ако победиш Equinox-а ще има и бонус Wink !

Е,те това,няма да го пропусна
Върнете се в началото Go down
satir
Легионер
Легионер
satir



 - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox    - Металотърсач Minelab Equinox - Page 18 EmptyСря Сеп 12, 2018 10:51 pm

Рис написа:
Golden Mask написа:
Войнов, очаквам да докараш модифицираната Маска за тестовете.
Разходите по пътя и престоя ги поема фирмата, ако победиш Equinox-а ще има и бонус Wink !

Благодаря за поканата , ще дойда с удоволствие , само на перегрузката не съм ,, пълнил шортите " :mdr97:

Е,те това,не бих пропуснал за нищо на света. Cool
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Minelab Equinox
Върнете се в началото 
Страница 18 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Minelab Equinox 800 Видеоръководство за работа Част 1 от 4
» Нов софтуер 2.0 за Minelab Equinox 800
» Minelab Manticore или Equinox 800?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: