Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex miladinka Майнлаб пират GOLD nokta VANQUISH prodavam Spectrum врътка маск mask lorenz kupuvam TEKNETICS Fisher Minelab Coil голден 5000 wave tesoro deus nexus нишани грунда
 

 Металотърсач Minelab Equinox

Go down 
+32
iliev
Ancient Hunter
S56
kronos555
vasilio
petconi
peneff72
xp fan
N@SKO
boby_24
Рис
Haher4eto
odins-
iemo__
Avrelian
Aurelius
denzel1
deultum
joro_76
batned
lomidol
OMD Detectors
Nexus metal detectors
vanbg
SPVS
dobrevmi
snaiperista
Golden Mask
adminn
pechkata
colin96
mdetectors.bg
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyПон Фев 05, 2018 10:49 pm

Ако от Майнлаб са целели постигне на маркетингов ефект то са го постигнали на 200%.
Българските производители могат да вземат поука, Как се прави.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyВто Фев 06, 2018 7:54 am

С Коистра ли комуникираш в Холандия? Ако успееш да го донесеш в България преди всички Имаш специална награда.[/quote]
Койстра не са представител на Майнлаб. DJLaan e един от най големите, но техният списък бил много дълъг. Така, че там със сигурност няма да ме огрее. Детектор плаца уден ми е надеждата, от него съм купувал преди време два три уреда
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 11:03 am

На 10.02.2018 Minelab Equinox 800 ще се получи от всички големи дилъри в САЩ. Аз вече купих един и очаквам да го получа към края на другата седмица. Разбира се веднага щом го получа, ще проведа паралелни тестове на плажа с Minelab CTX3030 i XP DEUS,V4, които имам вече. Тестовете ще са само ориентировъчни за мене(и вас, може би...). Предполагам, че ще се наложи да продам CTX3030, а може би и любимия вече ДЕУС...? Sad
p.s.Само да поясня-на плажа, за които става дума пясъкът е премесен с магнетит, така че не е наи-лекия терен за metal detecting с VLF detector....
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 12:47 pm

Aurelius написа:
На 10.02.2018 Minelab Equinox 800 ще се получи от всички големи дилъри в САЩ. Аз вече купих един и очаквам да го получа към края на другата седмица. Разбира се веднага щом го получа, ще проведа паралелни тестове на плажа с Minelab CTX3030 i XP DEUS,V4, които имам вече. Тестовете ще са само ориентировъчни за мене(и вас, може би...). Предполагам, че ще се наложи да продам CTX3030, а може би и любимия вече ДЕУС...? Sad
p.s.Само да поясня-на плажа, за които става дума пясъкът е премесен с магнетит, така че не е наи-лекия терен за metal detecting с VLF detector....


Едно сравнение между трите апарата, които имаш ще е страхотно. Ще е полезно за мен и за много други колеги. Надявам се да напишеш повече като получиш уреда, както и за сравнението. Всяка информация е добре дошла. Все пак в БГ не се знае кога ще дойде... Успех!
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 1:20 pm

Aurelius написа:
На 10.02.2018 Minelab Equinox 800 ще се получи от всички големи дилъри в САЩ. Аз вече купих един и очаквам да го получа към края на другата седмица. Разбира се веднага щом го получа, ще проведа паралелни тестове на плажа с Minelab CTX3030 i XP DEUS,V4, които имам вече. Тестовете ще са само ориентировъчни за мене(и вас, може би...). Предполагам, че ще се наложи да продам CTX3030, а може би и любимия вече ДЕУС...? Sad
p.s.Само да поясня-на плажа, за които става дума пясъкът е премесен с магнетит, така че не е наи-лекия терен за metal detecting с VLF detector....
Пробвай да ли чува златните синджири- с каквито разполагаш разбира се по-тънки или по- дебели каквито там намериш за добре да разберем за какво става на въпрос. За мен лично ще ми е интересно щом апарата смесва две технологии да ли ще издържи този тест
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 7:03 pm

Планирам да тествам с монети от България:1, 2 и 5 ст. от 1974г.(класика....),  1лв/2002г.,2лв/2015г.,сребърни:1лв/1913,тънка 15мм монета и голяма 17гр. монета. Също така и: 1 и 2 Евро. Предмети от бронз: малка камбанка, копче и украшение за дреха. Златни: 4гр.синджирче, 1гр обеца(отворена и затворена), 14гр./18карата пръстен, а също и 0.7гр.късче самородно злато. Резултатите ще обобщя в таблица и ще ги публикувам във форума. Вероятно ще отворя нова тема за резултати от тестове на Equinox 800 и ревюта за него.
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 7:31 pm

Aurelius написа:
Планирам да тествам с монети от България:1, 2 и 5 ст. от 1974г.(класика....),  1лв/2002г.,2лв/2015г.,сребърни:1лв/1913,тънка 15мм монета и голяма 17гр. монета. Също така и: 1 и 2 Евро. Предмети от бронз: малка камбанка, копче и украшение за дреха. Златни: 4гр.синджирче, 1гр обеца(отворена и затворена), 14гр./18карата пръстен, а също и 0.7гр.късче самородно злато. Резултатите ще обобщя в таблица и ще ги публикувам във форума. Вероятно ще отворя нова тема за резултати от тестове на Equinox 800 и ревюта за него.
Ако направиш този тест много неща ще се изяснят
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 7:43 pm

Да,така е. Скоро ще се разбере.
Cheers!
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 7:53 pm

Cool Очакваме отзиви. Благодаря ти от името на много колеги очакващи с нетърпение резултатите от твоя тест.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 8:09 pm

Изключително малко бройки ще бъдат налични при първата доставка. Едва ли не по 1-2 уреда. Преди един час пак говорих с дилъра и беше много скептичен за разлика от предния път, когато ми каза че очаква поне 8-9 бройки . Ако са два .... втория е другата седмица в България..
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 8:58 pm

colin96 написа:
Изключително малко бройки ще бъдат налични при първата доставка. Едва ли не по 1-2 уреда. Преди един час пак говорих с дилъра и беше много скептичен за разлика от предния път, когато ми каза че очаква поне 8-9 бройки . Ако са два .... втория е другата седмица в България..

Очакваме новини. Ти си ни надеждата в България се оформя в следващите три седмици да няма в наличност.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 9:16 pm

В случая с голямото рекламно представяне на Equinox и забавеното пускане на пазара, като голямото начално количество се доставя в САЩ, се замислям дали Империята(Codan) отговаря с добре премерени деиствия на удара откъм ЕС или просто се налага хегемония на американския пазар предимно в определен клас металотърсачи? Утре(Петък) ще го получат дистрибуторите и ще разпределят различни количества за отделните дилъри в страната. Дилърът, от когото купих Equinox800 е директен партньор на Minelab и ще получи ограничено количество утре,или в началото на другата седмица, така че обеща ми да го имам към края на другата седмица. Веднага щом получа Equinox 800 ще го тествам при първа възможност, когато не вали дъжд( сега вали почти всеки Божи ден...).
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 9:29 pm

Ееее.. нали поне е водоустойчив. Трябва да няма проблеми от дъжда .. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 9:39 pm

Така е, а и CTX3030 е такъв, както и ДЕУС може да ползва при дъжд, обаче 2.5-3 часа под дъжда и на силничък вятър ми се вижда множко...
Е, разбира се, че дъжда няма да е основен спиращ фактор. Very Happy Cheers!
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 11:11 pm

Масова психоза направиха. И ако не струва апарата пък са продали милиони бройки?
Малко тръгна от зад напред.
Първо се утвърждава после се продава.
Майлаб или са много уверени в тоя апарат или ще затварят фирмата.
Трето не се сещам
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyЧет Фев 08, 2018 11:16 pm

lomidol написа:
Масова психоза направиха. И ако не струва апарата пък са продали милиони бройки?
Малко тръгна от зад напред.
Първо се утвърждава после се продава.
Майлаб или са много уверени в тоя апарат или ще затварят фирмата.
Трето не се сещам
Както казват руснаците - ще поживеем ще видим- Аз лично изобщо не бързам докато не се убедя че апарата си струва- както се казва в края на краищата да не се окаже много шум за нищо
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyПет Фев 09, 2018 6:03 pm

В момента съм при дилъра, четох имейла, че са пристигнали в Холандия, и се надяват във вторник да са при крайните клиенти. Поздрави
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyПет Фев 09, 2018 7:03 pm

Колега Aurelius всичко това е добре /профисионално/но забравихте най важното, ръждивите пирончета не лъскавите от магазина,да видим аджеба свирили ги мълчи ли ги,щото ръжди много а те спират ли спират......
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyПет Фев 09, 2018 9:43 pm

Съвсем скоро ще имаме отговор на повечето въпроси относно Equinox. Рекламата и забавеното излизане на пазара на този детектор подлуди търсачите на няколко континента. Много е важно да се запази самообладание за сега от търсачите в България. Няколко от членовете на форума ще го тестваме и ще споделим открито резултатите и мнението си с вас,колеги. В края на краищата сега е момента и да го продадем, ако се окаже само рекламно раздута играчка... Ще ми се,обаче, не такъв да е случая!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyСъб Фев 10, 2018 11:44 am

Милене, Минелаб не определя маркетинговата политика, защото се притежава от Codan Corp. Minelab е само част от развоиния отдел( с огромен потенциал, обаче) на Codan .
АкоCodan са решили така да бъде, то така и ще бъде, защото които плаща избира музиката... В случая Codan Corp. води воина за завладяване на американския и руския пазари(основно) и тотално изместване на ДЕУС, Гарретт АТ Max и др....Воината е на живот и смърт.... При тази цена от $899 за Equinox 800 в САЩ, този апарат TAKA подгрятат от рекламата обстановка в момента се продава на залено като топъл хляб! Невероятен рекламен успех!!Предварителните коментари са отлични, но само тези, които имат в момента XP DEUS i CTX3030 едновременно, могат да се убедят в предимствата и недостатъците на този детектор.Аз съм един от тях и го очаквам да се получи, както бях уведомен от моя дилър днес, към средата на Март. Всички,които ще имаме първоначален контакт с него трябва да сме МАКСИМАЛНО честни и обективни, за да не подлъжем хоратa с неправилни, или не-даи си Боже необективни оценки.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyНед Фев 11, 2018 12:20 am




На това видео човекът показва разопаковането на Equinox 800 и бърз тест на двора. Този е един от първите получили апарата в САЩ.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyНед Фев 11, 2018 9:46 am

Това го гледах вчера и ме ядоса начина по който хлапето разхвърля всичко и няма никакво уважение към машинката.
Как хора като тези са от първите получили този металдетектор.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyНед Фев 11, 2018 10:53 am

За съжаление западната култура и начин на живот и възпитание води точно до това. Никакъв респект и уважение към каквото и да било. Просто са едни вещи и нищо друго. Лично аз съм се старал да купувам по различни поводи възможно най скъпи и хубави подаръци, и като видя как ги отварят и след минута хвърлят на земята, ми се къса сърцето. Като знам на мен какво и колко ми е струвало да отделя тези пари, направо побеснявам. Просто животни. Smile
Но така са и във всичко останало. И хранене, и подреждане на стаи, и така нататък..... В скоро време и при нас ще стане същото... Няма да се наложи много да чакаме с тези еврогейски конвенции и правила..
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyНед Фев 11, 2018 11:15 am

colin96 написа:
За съжаление западната култура и начин на живот и възпитание води точно до това. Никакъв респект и уважение към каквото и да било. Просто са едни вещи и нищо друго. Лично аз съм се старал да купувам по различни поводи възможно най скъпи и хубави подаръци,  и като видя как ги отварят и след минута хвърлят на земята, ми се къса сърцето. Като знам на мен какво и колко ми е струвало да отделя тези пари, направо побеснявам. Просто животни. Smile
Но така са и във всичко останало. И хранене, и подреждане на стаи, и така нататък..... В скоро време и при нас ще стане същото... Няма да се наложи много да чакаме с тези еврогейски конвенции и правила..
Това е видимо за всички и го остави ами самия клип е сниман доста нескопосано и имам чувството че човека за пръв път хваща камера не знае къде и какво да снима Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 4 EmptyНед Фев 11, 2018 12:20 pm

vanbg написа:
Това го гледах вчера и ме ядоса начина по който хлапето разхвърля всичко и няма никакво уважение към машинката.
Как хора като тези са от първите получили този металдетектор.

Ух мамка му. Пфу. стена
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Minelab Equinox
Върнете се в началото 
Страница 4 от 21Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Продавам Металотърсач Minelab EQUINOX 600
» Нов софтуер 2.0 за Minelab Equinox 800
» Minelab Manticore или Equinox 800?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: