Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда nexus lorenz TEKNETICS 5000 маск kupuvam пират нишани Майнлаб miladinka tesoro врътка mask голден VANQUISH Fisher prodavam deus wave Coil Simplex nokta Minelab GOLD Spectrum
 

 Нов металотърсач T2+ или...

Go down 
+2
iliev
adminn
6 posters
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyВто Ное 07, 2017 9:25 pm

Производителите на технетикс в Тексас за пореден път пускат новина че се очаква в близко бъдеще металотърсач T 2 + ...
Тъй като знаем как през последните години от един модел, те сътвориха по няколко и по този начин едва ли някой в момента знае колко модела металотърсачи Фишер и Текнетикс, има имам в предвид всичките им модификации със сонди с плюсове и минуси....
Засега е налична само тази снимка. Основният въпрос е въпросният плюс дали ще се състои в това, че има статичен режим на работа или има подсветка.Последното го казвам с ирония.
 - Нов металотърсач T2+ или... Fb_img10


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyВто Ное 07, 2017 10:28 pm

'


Последната промяна е направена от iliev на Пет Дек 08, 2017 5:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyСря Ное 08, 2017 10:05 am

Знам за плановете на Фърст Тексас за пускане на нови модели металотърсачи на базата на T2 и F75 и знам че те просто ще бъдат подводни до 3 м., дори знам и имената им и те не са тези. Споредн мен T2+ и F75+ са междинки или нещо от сорта.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyСря Ное 08, 2017 8:28 pm

И двата модела Ф75 и Т2 са много добри машини, да не кажа че са едни от най добрите. И единственото, което според мен трябваше да направят, от доста време, бе да се съобразят с мнението и препоръките на търсачите. Да са водоустойчиви, подсветка, безжични слушалки, една две честоти още да вкарат, и още няколко дребни неща, които не бяха трудно изпълними. Но те до последно чакаха и последният анонимен производител да ги въведе, и чак сега се стреснаха. Да видим какво ще предложат. Бъдещето не е толкова далече..
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyЧет Ное 09, 2017 9:23 pm

colin96 написа:
И двата модела Ф75 и Т2 са много добри машини, да не кажа че са едни от най добрите. И единственото, което според мен трябваше да направят, от доста време, бе да се съобразят с мнението и препоръките на търсачите. Да са водоустойчиви, подсветка, безжични слушалки, една две честоти още да вкарат, и още няколко дребни неща, които не бяха трудно изпълними. Но те до последно чакаха и последният анонимен производител да ги въведе, и чак сега се стреснаха. Да видим какво ще предложат. Бъдещето не е толкова далече..
тук съм съгласен колега. също така да вземат да направят. Хубав здрав лесно сгъваем в малка раница стик. И да вземат да подобрът. Ожелезяването в дълбочина на прага на детекция.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyЧет Ное 09, 2017 9:49 pm

iliev написа:
colin96 написа:
И двата модела Ф75 и Т2 са много добри машини, да не кажа че са едни от най добрите. И единственото, което според мен трябваше да направят, от доста време, бе да се съобразят с мнението и препоръките на търсачите. Да са водоустойчиви, подсветка, безжични слушалки, една две честоти още да вкарат, и още няколко дребни неща, които не бяха трудно изпълними. Но те до последно чакаха и последният анонимен производител да ги въведе, и чак сега се стреснаха. Да видим какво ще предложат. Бъдещето не е толкова далече..
тук съм съгласен колега. също така да вземат да направят. Хубав здрав лесно сгъваем в малка раница стик. И да вземат да подобрът. Ожелезяването в дълбочина на прага на детекция.
От тях се иска много малко, да намалят дискриминацията за да се чуват дълбоките метали цвят.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyЧет Ное 09, 2017 10:24 pm

Да, и това също.Но тези сигнали точно и затова ги очерня, щото са дълбоки,и другите даже не ги чуват. Както и да е, писано е много по темата. По важното е да вкарат по модерни неща, които станаха почти стандарт за днешно време. Компактни, безжични,защитени, с възможност за ъпдейт на софтуера и т. н. Но и по тази тема е писано много. То е ясно че няма вече кой да предложи двойна дълбочина....
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyЧет Ное 16, 2017 10:08 pm

'


Последната промяна е направена от iliev на Пет Дек 08, 2017 5:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyВто Ное 28, 2017 8:19 am

Някой всъщност наясно ли е какво анонсираха  Технетикс и Фишер в последно време като нов детектор. Тоя + след ф75/т2 май само означава че към детекторите ще има добавена лопатка и пинпойнтър.Е това наистина е несериозно...
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=929734973848375&id=111854762303071&set=a.191413257680554.1073741825.111854762303071&source=54&locale2=bg_BG&refid=13&__tn__=%2B>
:mdr97:
Върнете се в началото Go down
djafo82
Новобранец
Новобранец
djafo82



 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyВто Ное 28, 2017 1:37 pm

Колеги вижте аз на какво попаднах.

 - Нов металотърсач T2+ или... Fisher10
 - Нов металотърсач T2+ или... Fisher10
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyВто Ное 28, 2017 7:15 pm

'


Последната промяна е направена от iliev на Пет Дек 08, 2017 5:37 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyВто Ное 28, 2017 8:46 pm

Аз доколкото разбирам нищо не са добавили. Единствено са добавили пинпойнтър и лопатка...И оттам идва и големия плююююс... Всичко си е абсолютно същото. ф75 си е ф75, а ф75лтд си е лимитирана версия с бууст и кеш програмите. Може би включването и изключването на dst сега може да са го направили по лесно от менюто. Преди май беше няква комбинация от копчета.. Вече съм забравил.. Аааа.. и серийния номер бил запаметен в електрониката.... Голям ъпдейт, няма що..
п. с. да се поправя :сега погледнах какво е било до момента. Та значи съм абсолютно прав. Единствената разлика е, че сега върви с пинпойнтър и лопатка, и оттам идва плюса. Другите неща дето се съмнявах, си ги е имало и преди.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyВто Ное 28, 2017 9:18 pm

Тия комплекти отдавна ги има и ги водят археологически комплекти.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyЧет Ное 30, 2017 8:57 am

lol!


Последната промяна е направена от colin96 на Чет Ное 30, 2017 9:03 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyЧет Ное 30, 2017 9:00 am

mdetectors.bg написа:
Знам за плановете на Фърст Тексас за пускане на нови модели металотърсачи на базата на T2 и F75 и знам че те просто ще бъдат подводни до 3 м., дори знам и имената им и те не са тези. Споредн мен T2+ и F75+ са междинки или нещо от сорта.
Може би наистина в скоро време трябва да очакваме голям анонс на нов модел и изненада от Фишер. Представянето на ф75+/т2+ като събитие, всъщност може да се окаже като димка за момента. Наистина ако се замисли човек, с намаляване на цената, плюс добавяне на пинпойнтър и лопатка, може би се опитват да се отърват от наличните бройки до момента, и да разчистят място за нова машина. Ако искаха да развиват линията, можеше дори едни козметични промени да направят. А сега дори и не предлагат малката сонда в комплекта, както беше преди. Даже четох някъде,и Фишер са го потвърдили, че са наели инженера, създателят на Манта метал детектор, който наскоро коментирахме тук във форума, и доразвиват именно тази технология. Така че в тази връзка, много вероятно е да очакваме пулс индукция, с добра дискриминация, и един хубав ергономичен дизайн, предназначен и за под вода.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Нов металотърсач T2+ или... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов металотърсач T2+ или...    - Нов металотърсач T2+ или... EmptyСъб Апр 07, 2018 7:52 pm

Важна разлика между Teknetics T2 + и Teknetics T2 limited за разлика от сравнението между Fisher F75 плюс и Fisher F75 LIMITED,  които практически нямат РАЗЛИКА.
Тук обаче липсва една дълбочинна програма CL и е оставена само програмата за дълбоко търсене на монети Boost Power гледайте филмчето


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
 
Нов металотърсач T2+ или...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Teknetics-Eurotek PRO
» Металотърсач
» металотърсач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Teknetics Металдетектори-
Идете на: