Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam Spectrum грунда голден GOLD врътка нишани deus Coil prodavam nokta пират lorenz nexus Simplex Minelab miladinka Fisher Майнлаб маск tesoro mask TEKNETICS VANQUISH wave 5000
 

 Детектор на Мохарем

Go down 
+83
emilio
B.K.
Hadjiev
atina
бобо
alibaba.razboynika
sdsds
qnus123
lizimaxy
mironimo
Симпличио
vanko853
jorodi
pirat1944
rahan
Mark Antoni
Kolev
neron66
adventurer
salkata
Mladencho
buntar.1971
don
ivanasen
solid
pavli_q
Jack911
ivo13
Stradivarius
Селския
deso
imperio
borisov
мерцедес G клас
www
wave
mateus
Mythbusters
vanhalen
naskokz
apolon
mdetectors.bg
kopa4
iskren1974
VIKING
joroaik
Чумата
pantera
ztdmp
magnetron!
N@SKO
кирката
zlatko
obekt117
роки
Satan Claus
saiganica
muhlio21
gog
wallb2
SAGITTARIUS
Golden Mask
pgd
maksim12
dobo67
adminn
trakieca
хаймана
Petronii
FILIP2
nasko75
ztec
kokolino
maximus_kn
mitko
pechkata
deadman_
makedonski
maslinata
laki
gordianus
PlovdivTrakiq
kuprqnov
87 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
АвторСъобщение
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyПет Юни 17, 2011 10:13 pm

deadman_ написа:
maximus_kn написа:
Mythbusters Защо ми приличаш на един мой "любимец" с нежен глас и очилца Laughing

И аз така мисля Basketball

Da osтавим сега заяжданията колеги че имал очила и женски глас кво от товаи какво ни интересува глассаму////на мен ми прави впечатлениие като се разпени как обижда и се хвали ,да се хвали ма да не обижда така .гледам че другите производителли не правят так а ,нчма право да обижда.ма сигурно дава пари б този форум та затова но е дразнещо!!!!!!!!!!не може че е производител така да прави.
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyПет Юни 17, 2011 11:10 pm

apolon написа:
aparata na moharem si go biva licno go testvah super21

И аз имах честта да пробвам последната разработка на Мохарем.С двата режима на работа,има 5 потенциометъра и едно цк.Направих един бърз тест и резултата беше,че е стабилен и категоричен апарат.До два дни ще кача и снимки.Като имам повече наблюдения,ще ви информирам.Не ме питайте за орудено,защото не разбирам от почви. Very Happy Ако някой друг има наблюдения от този модел,нека сподели.
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyПет Юни 17, 2011 11:15 pm

VIKING написа:
deadman_ написа:
maximus_kn написа:
Mythbusters Защо ми приличаш на един мой "любимец" с нежен глас и очилца Laughing

И аз така мисля Basketball

Da osтавим сега заяжданията колеги че имал очила и женски глас кво от товаи какво ни интересува глассаму////на мен ми прави впечатлениие като се разпени как обижда и се хвали ,да се хвали ма да не обижда така .гледам че другите производителли не правят так а ,нчма право да обижда.ма сигурно дава пари б този форум та затова но е дразнещо!!!!!!!!!!не може че е производител така да прави.

VIKING Твоите коментари винаги са заслужавали положителен вот !
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyПет Юни 17, 2011 11:16 pm

Чакаме със нетърпение да видим и чуем как се държи новичката придобивка!!!! честито super21


Един грам опит е повече от сто кила приказки?!
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyПет Юни 17, 2011 11:21 pm

хаймана написа:
Чакаме със нетърпение да видим и чуем как се държи новичката придобивка!!!! честито super21

Направо ще кача снимки с находките,каквито и да са Smile
Върнете се в началото Go down
apolon
Про-Консул
Про-Консул
apolon



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyПет Юни 17, 2011 11:27 pm

късмет и щастие
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСъб Юни 18, 2011 12:17 am

maximus_kn написа:
VIKING написа:
deadman_ написа:
maximus_kn написа:
Mythbusters Защо ми приличаш на един мой "любимец" с нежен глас и очилца Laughing

И аз така мисля Basketball

Da osтавим сега заяжданията колеги че имал очила и женски глас кво от товаи какво ни интересува глассаму////на мен ми прави впечатлениие като се разпени как обижда и се хвали ,да се хвали ма да не обижда така .гледам че другите производителли не правят так а ,нчма право да обижда.ма сигурно дава пари б този форум та затова но е дразнещо!!!!!!!!!!не може че е производител така да прави.

VIKING Твоите коментари винаги са заслужавали положителен вот !

Колега maxsimus аз изказвам само моито мнение и не ме интересъватт вашите вотове,пишете си каквото за мене това. е колкото искате минуси и плюсове ве товае даже искам да си дам мойте плюсовете на някои от вас ,на мен не ми тряват.може да не пиша много точно докато го пиша е така както го мисля.да сте живи и здрави колеги.и пробплема не там че аз немога даа пиша правино а че администраторите

не дават да пишем както си мислимДа сте живи и здрави всички колеги.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСъб Юни 18, 2011 1:14 am

VIKING написа:

Колега maxsimus аз изказвам само моито мнение и не ме интересъватт вашите вотове,пишете си каквото за мене това. е колкото искате минуси и плюсове ве товае даже искам да си дам мойте плюсовете на някои от вас ,на мен не ми тряват.може да не пиша много точно докато го пиша е така както го мисля.да сте живи и здрави колеги.и пробплема не там че аз немога даа пиша правино а че администраторите

не дават да пишем както си мислимДа сте живи и здрави всички колеги.

Айде стига и вие двамата сте се напрягали , много ясно е че сте страна , единия роднина , другития продава уредите . Още двама рекламни агенти ,дето постоянно хвалят и величаят стоката идват в повече.
Както каза един колега по-преди , нека бъдем обективни и да спазваме добрия тон.

bounce
Върнете се в началото Go down
mateus
Легионер
Легионер
mateus



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСъб Юни 18, 2011 2:53 am

Petronii написа:
VIKING написа:

Колега maxsimus аз изказвам само моито мнение и не ме интересъватт вашите вотове,пишете си каквото за мене това. е колкото искате минуси и плюсове ве товае даже искам да си дам мойте плюсовете на някои от вас ,на мен не ми тряват.може да не пиша много точно докато го пиша е така както го мисля.да сте живи и здрави колеги.и пробплема не там че аз немога даа пиша правино а че администраторите

не дават да пишем както си мислимДа сте живи и здрави всички колеги.

Айде стига и вие двамата сте се напрягали , много ясно е че сте страна , единия роднина , другития продава уредите . Още двама рекламни агенти ,дето постоянно хвалят и величаят стоката идват в повече.
Както каза един колега по-преди , нека бъдем обективни и да спазваме добрия тон.

bounce
Кои се напряга колега петроний,с кого съм роднина???аиде стига глупости ,не искам да си имам рода с никого и моля те не ме замесвай в глупости ако искаш да ми кажеш нещо директно...давай
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСъб Юни 18, 2011 7:12 am

mateus написа:
Petronii написа:
VIKING написа:

Колега maxsimus аз изказвам само моито мнение и не ме интересъватт вашите вотове,пишете си каквото за мене това. е колкото искате минуси и плюсове ве товае даже искам да си дам мойте плюсовете на някои от вас ,на мен не ми тряват.може да не пиша много точно докато го пиша е така както го мисля.да сте живи и здрави колеги.и пробплема не там че аз немога даа пиша правино а че администраторите

не дават да пишем както си мислимДа сте живи и здрави всички колеги.

Айде стига и вие двамата сте се напрягали , много ясно е че сте страна , единия роднина , другития продава уредите . Още двама рекламни агенти ,дето постоянно хвалят и величаят стоката идват в повече.
Както каза един колега по-преди , нека бъдем обективни и да спазваме добрия тон.

bounce
Кои се напряга колега петроний,с кого съм роднина???аиде стига глупости ,не искам да си имам рода с никого и моля те не ме замесвай в глупости ако искаш да ми кажеш нещо директно...давай

Някъде да си виждаш името ?
Или забрави да си смениш профила, не знам , ама човек да има сто регистрации , само по себе си говори що за стока е и какво може да се очаква , само лъжа и измама.


bounce
Върнете се в началото Go down
mateus
Легионер
Легионер
mateus



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСъб Юни 18, 2011 11:52 am

Petronii написа:
mateus написа:
Petronii написа:
VIKING написа:

Колега maxsimus аз изказвам само моито мнение и не ме интересъватт вашите вотове,пишете си каквото за мене това. е колкото искате минуси и плюсове ве товае даже искам да си дам мойте плюсовете на някои от вас ,на мен не ми тряват.може да не пиша много точно докато го пиша е така както го мисля.да сте живи и здрави колеги.и пробплема не там че аз немога даа пиша правино а че администраторите

не дават да пишем както си мислимДа сте живи и здрави всички колеги.

Айде стига и вие двамата сте се напрягали , много ясно е че сте страна , единия роднина , другития продава уредите . Още двама рекламни агенти ,дето постоянно хвалят и величаят стоката идват в повече.
Както каза един колега по-преди , нека бъдем обективни и да спазваме добрия тон.

bounce
Кои се напряга колега петроний,с кого съм роднина???аиде стига глупости ,не искам да си имам рода с никого и моля те не ме замесвай в глупости ако искаш да ми кажеш нещо директно...давай

Някъде да си виждаш името ?
Или забрави да си смениш профила, не знам , ама човек да има сто регистрации , само по себе си говори що за стока е и какво може да се очаква , само лъжа и измама.


bounce
Да може би коментара ми не е съвсем на място но преглеждайки форума останах с впечатление че ме замесват в неща с които нямам нищо общо за което се извинявам.Какъв профил да сменя и за каква измама се касае?
И ако говорим за много регистрации,преди време една жена разказа за доста неща в които беше замесено и твоето име,кой кого лъже и каква стока е се вижда.
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСъб Юни 18, 2011 2:49 pm

Голяма работа че ми изтрихте поста. Пак ще кажа. Не хвалете нещо което е съвсем посредственно. Аз нямах честта , но имах възможността да го видя тоя прехвален уред и не е нищо особено. Работи като повечето самоделки. Хайде много здраве .
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyНед Юни 19, 2011 8:37 am

Хубавата реклама се прави на полето в реални условия на различни терени.Има места кадето един апарат може да работи перфектно спрямо други а на друго място да се държи като пълен боклук.Затова бих казал да не спорите толкова много ,просто защото няма смисъл и само спамите форума.Очевидно е ,че тук има хора които пишат с няколко ника с цел ........ знаете каква. Но те не са виновни ,за целта има адмнинистратор /и/ ,които трябва да следят за това.

P.S. И колеги моля Ви не превръщайте форума в обществена тоалетна. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: мохаремка   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyНед Юни 19, 2011 10:35 am

колеги някой работил ли е с мохаремка край бургас-да сподели как се държи на силно орудено]
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyПон Юни 20, 2011 1:45 pm

нямам преки наблюдения и не съм пробвал уреда на живо-но като гледах видеото...
и че клипа е сниман пред толкова много хора.. и важното е ,че не е манипулиран този тест
бих казал голяма излагация за производителя-на всичките тея хвалби и реклами и преувеличени хвалебства на края се оказа пълна боза
аз,честно да си кажа по-мненията на колегите във форума очаквах съвсем друго да видя от уреда..ама scratch
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyВто Юни 21, 2011 1:15 pm

ianmaklaud написа:
колеги някой работил ли е с мохаремка край бургас-да сподели как се държи на силно орудено]
Здравей колега все се каня да те питам за Голден маск1+ 18 кНz как работи по вашия край, как се държи...?
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyВто Юни 21, 2011 7:10 pm

Абе ПЕЧКА , тамън се бях замислил дали все още е жива циганката дето хвали маските и ти се обади. Сега остава и бояджията да се яви с куп тестове , само че тук темата е за други уреди , така че мерси.
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyВто Юни 21, 2011 10:52 pm

vanhalen написа:
Абе ПЕЧКА , тамън се бях замислил дали все още е жива циганката дето хвали маските и ти се обади. Сега остава и бояджията да се яви с куп тестове , само че тук темата е за други уреди , така че мерси.

опппааааа,печката май иска да ходи да шета по-други местностииии
ванхален не усещаш ли,че печката действа тънко и деликатно,изтарве ли се някои без да иска-гърнето скача веднага в торбата,човека трупа манги,
скоро кат си вземе и БИ СЕКС ТУРБО ши видиш за кво става въпрос.ОКМ ряпа да ядат :animaux15:
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyВто Юни 21, 2011 11:25 pm

www написа:
vanhalen написа:
Абе ПЕЧКА , тамън се бях замислил дали все още е жива циганката дето хвали маските и ти се обади. Сега остава и бояджията да се яви с куп тестове , само че тук темата е за други уреди , така че мерси.

опппааааа,печката май иска да ходи да шета по-други местностииии
ванхален не усещаш ли,че печката действа тънко и деликатно,изтарве ли се някои без да иска-гърнето скача веднага в торбата,човека трупа манги,
скоро кат си вземе и БИ СЕКС ТУРБО ши видиш за кво става въпрос.ОКМ ряпа да ядат :animaux15:
печката ,колегата да си оди девсе си иска.он си пише адекватни мнения де то не трябва да се пишат тука у тоа форум -това е.
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСря Юни 22, 2011 8:08 am

Беше ми интересно Печката и Павлинчо да бяха написали една сериозна рецензия относно представянето на техния любим уред на събора , ама нейсе.
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСря Юни 22, 2011 8:10 am

Като чета постовете то тук обменяте мнение не повече от 5-6 човека ,въпреки че никовете са доста повече.Много интересни хора сме.С единия ник пише какво си направил ,сменяш ника и се хвалиш какъв извънземен апарат си си купил с много добри характеристики.После пък казвш какво си намерил на супер уродена почва,много дребен предмет на много голяма дълбочина съответно с 3-ти ник.Опонентите правят същото ,пак с няколко ника. и като краен резултат Спам Спамене Това по другите форуми го няма.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСря Юни 22, 2011 9:32 am

Когато на ден имаме стотици постове е нормално да го има и това, а по другите форуми просто не се пише Razz
В интерес на истината след събора с най-голям успех излезе Мохаремчо - просто така стана.
ИП адресите не са толкова еднакви, така, че не подценявайте малкия.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
мерцедес G клас
Легионер
Легионер




Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСря Юни 22, 2011 10:01 am

adminn написа:
Когато на ден имаме стотици постове е нормално да го има и това, а по другите форуми просто не се пише Razz
В интерес на истината след събора с най-голям успех излезе Мохаремчо - просто така стана.
ИП адресите не са толкова еднакви, така, че не подценявайте малкия.
Точен одговор колега нали знаете поговорката кучето си лае а карвана си върви напред а колколкото до Мохарем защто на всеки във този форум е ката трън във очите на кой е направил лошо момчето просто си гледа работата и не плюе като някой пройзводители тук във форума няма да споменавм имена пък на който не им харесват уредите на Мохарем да не си купуват ама не и да го оплюват и обсъждат тук всеки сам си преценя със какъв уред да работи и със какъв не Лоша работа е завистта ейййй Тя простотията не ходи по дърветат а по хората за туй сме на това дередже във БГ успех на всички колеги пожелавам при търсенето пък не е важен чак толкова апарат
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСря Юни 22, 2011 10:05 am

голден маск 1 на 18 килохерца не работи край бургас-на чисти почви е екстра
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Детектор на Мохарем - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 10 EmptyСря Юни 22, 2011 5:05 pm

vanhalen написа:
Беше ми интересно Печката и Павлинчо да бяха написали една сериозна рецензия относно представянето на техния любим уред на събора , ама нейсе.



Не знам защо се пънете като глис на камък единствено което се вижда клипа че Тежона работи перфектно другите чуваха пирона и ефекта от дупката...

Върнете се в началото Go down
 
Детектор на Мохарем
Върнете се в началото 
Страница 10 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» търся уред
» REX метал детектор
» NOS метал детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: