Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда нишани 5000 Майнлаб Fisher маск пират kupuvam TEKNETICS wave VANQUISH Simplex prodavam miladinka nokta nexus Coil Minelab lorenz tesoro GOLD Spectrum врътка deus mask голден
 

 Детектор на Мохарем

Go down 
+83
emilio
B.K.
Hadjiev
atina
бобо
alibaba.razboynika
sdsds
qnus123
lizimaxy
mironimo
Симпличио
vanko853
jorodi
pirat1944
rahan
Mark Antoni
Kolev
neron66
adventurer
salkata
Mladencho
buntar.1971
don
ivanasen
solid
pavli_q
Jack911
ivo13
Stradivarius
Селския
deso
imperio
borisov
мерцедес G клас
www
wave
mateus
Mythbusters
vanhalen
naskokz
apolon
mdetectors.bg
kopa4
iskren1974
VIKING
joroaik
Чумата
pantera
ztdmp
magnetron!
N@SKO
кирката
zlatko
obekt117
роки
Satan Claus
saiganica
muhlio21
gog
wallb2
SAGITTARIUS
Golden Mask
pgd
maksim12
dobo67
adminn
trakieca
хаймана
Petronii
FILIP2
nasko75
ztec
kokolino
maximus_kn
mitko
pechkata
deadman_
makedonski
maslinata
laki
gordianus
PlovdivTrakiq
kuprqnov
87 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyСря Мар 05, 2014 4:02 pm

бабо Колеги,какво става с тестовете,щом е мокро давайте да мерим нещо друго,май ща спамим темата,например ,,моя,,жезъл е дълъг една педя и 4 кибритени клечки,,,,,да става весалба,то това време ,,дъждовно,,е само за разтягане,,, препиване голд 
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyСря Мар 05, 2014 4:06 pm

А колеги забравих да кажа ,че апаратите на Мохарем са гола вода,и друго аз съм човека когото мохарем излъга,по най долен начин,нито парите ми върна ,и нито апарат прати,,така че за какво говорим,за един БАШИБУЗУГ,,,,,
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyСря Мар 05, 2014 6:21 pm

lizimaxy написа:
А колеги забравих да кажа ,че апаратите на Мохарем са гола вода,и друго аз съм човека когото мохарем излъга,по най долен начин,нито парите ми върна ,и нито апарат прати,,така че за какво говорим,за един БАШИБУЗУГ,,,,,

Помислих те за гей, оказа се п*д*л  cheers и пиши само с един ник по тази тема pirat1944/lizimaxy


който търси намира
Върнете се в началото Go down
qnus123
Новобранец
Новобранец




Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyСря Мар 05, 2014 7:55 pm

бахти нещастника как го хванаха Very Happy 
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyСря Мар 05, 2014 8:24 pm

pirat1944/lizimaxy/PETRONIY ...и да си имал нещо с производителя как мислиш,че ще ти повярва някои след този цирк ,които го правиш?


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
alibaba.razboynika
Новобранец
Новобранец
alibaba.razboynika



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 8:22 am

Нещастници,що хулите човека който казва истината,защо ми го защитавате тоя ******чо,,,мохарем,ами мене колко пъти ме ,,уши,,с едни пари,уж дава гаранции на апаратите си,но като се повреди апарата и си плащаш като поп за ремонта,а ония хора ги познавам,не е един и същ човек,двама различни човека са,и са женени и имат деца,кой е ****** не знам,обаче не са те а май си ти наско,,,със тези хора се виждаме на съборите,и тебе наско те познавам кой си как се казваш и от къде,така че внимавай какво говориш за хора които не ги познаваш извън форума,единя е борец,а за другия няма да ти кажа щото ,,,,ако си мераклия мога да те запозная с тях,а пирата ми звъни,е,,и имал голяма желание да се срешне на някой събор,,,че да си поговорите на 4 очи,,и аз съм навит,и тогава да се разбере кой е ****** и кой не е ,,, внимание 
Върнете се в началото Go down
qnus123
Новобранец
Новобранец




Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 9:43 am

Very Happy 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 11:22 am

alibaba.razboynika написа:
Нещастници,що хулите човека който казва истината,защо ми го защитавате тоя ******чо,,,мохарем,ами мене колко пъти ме ,,уши,,с едни пари,уж дава гаранции на апаратите си,но като се повреди апарата и си плащаш като поп за ремонта,а ония хора ги познавам,не е един и същ човек,двама различни човека са,и са женени и имат деца,кой е ****** не знам,обаче не са те а май си ти наско,,,със тези хора се виждаме на съборите,и тебе наско те познавам кой си как се казваш и от къде,така че внимавай какво говориш за хора които не ги познаваш извън форума,единя е борец,а за другия няма да ти кажа щото ,,,,ако си мераклия мога да те запозная с тях,а пирата ми звъни,е,,и имал голяма желание да се срешне на някой събор,,,че да си поговорите на 4 очи,,и аз съм навит,и тогава да се разбере кой е ****** и кой не е ,,, внимание 
Пич,земи са съпри-и от сто ника да пишеш,правописа ти е такъв,че се познаваш от пръв поглед Razz А иначе за разни мохаремки ,миладинки,милинки,софиянки......се банички....с боза! Razz 
Върнете се в началото Go down
alibaba.razboynika
Новобранец
Новобранец
alibaba.razboynika



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 4:12 pm

така е бобо,лично аз познавам към 5--6 човека които са изгорели от тоя палячо мохарем,а ти ако си мераклия може да пием по една бира на някой събор,и да те запозная с тези хора,съгласен ли си бобо,просто за кеф да те уверя и нямам нищо лично към теб,нали ги виждаш курвите тука,а с тези хора сме в охранителния бизнес, пират Владо се казва,с лизимах Стоян и аз Митко се казвам,така че някои хора да си правят изводите и да не пишат за хора които не ги познават извън форума,и ние 3 та бачкаме като бодигардове на златните
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 5:19 pm

sdsds написа:
pirat1944/lizimaxy/PETRONIY ...и да си имал нещо с производителя как мислиш,че ще ти повярва някои след този цирк ,които го правиш?

Можеш спокойно да добавиш и другия му ник alibaba.razboynika/pirat1944/lizimaxy/PETRONIY
Щом идваш на сбора се обади да се видим кои какъв е там


който търси намира
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 5:32 pm

alibaba.razboynika написа:
така е бобо,лично аз познавам към 5--6 човека които са  изгорели от тоя палячо мохарем,а ти ако си мераклия може да пием по една бира на някой събор,и да те запозная с тези хора,съгласен ли си бобо,просто за кеф да те уверя и нямам нищо лично към теб,нали ги виждаш курвите тука,а с тези хора сме в охранителния бизнес, пират Владо се казва,с лизимах Стоян и аз Митко се казвам,така че някои хора да си правят изводите и да не пишат за хора които не ги познават извън форума,и ние 3 та бачкаме като бодигардове на златните

Колега няма да ти пиша къде и какво работя за сега .В момента не съм във Варна  а съм по границата  ,ако ми кажеш на кой  или къде си бодигард може и да дойда да се видим    Wink


който търси намира
Върнете се в началото Go down
alibaba.razboynika
Новобранец
Новобранец
alibaba.razboynika



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 8:42 pm

ти май се бъзикаш с нас,работното ни място е цялото черноморско крайбрежие,не мога да кажа утре къде ще бъдем,шефа има вериги от хотели по морето,и където стане проблем,ние отиваме и оправяме проблема,а ти вечно няма да се криеш под полата на жена си,все някой ден ще си подадеш главата от там,имам и профил във фейсбук,там имам снимки с цялата бригада,,,,сопаджии,,,че такива като теб са,,,,,,,гола вода,мисля че се изразих правилно,да ни разбереш и без по вече да се заяждаш с нас,културно ти го казваме,щото после шефа може да вземе нещата на лично, внимание 
Върнете се в началото Go down
alibaba.razboynika
Новобранец
Новобранец
alibaba.razboynika



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 8:45 pm

и ползваме служебен компютър,в офиса е,и който иска,или има работа го ползва,така че No 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 8:54 pm

alibaba.razboynika написа:
ти май се бъзикаш с нас,работното ни място е цялото черноморско крайбрежие,не мога да кажа утре къде ще бъдем,шефа има вериги от хотели по морето,и където стане проблем,ние отиваме и оправяме проблема,а ти вечно няма да се криеш под полата на жена си,все някой ден ще си подадеш главата от там,имам и профил във фейсбук,там имам снимки с цялата бригада,,,,сопаджии,,,че такива като теб са,,,,,,,гола вода,мисля че се изразих правилно,да ни разбереш и без по вече да се заяждаш с нас,културно ти го казваме,щото после шефа може да вземе нещата на лично, внимание 

Първо аз не съм женен нещо се бъркаш с някои друг ,второ не мисля да си обсъждам живота тук и с теб
А за кои работиш ако не е тайна щото все пак познаваме и ние някои хора  Cool 


който търси намира
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 9:03 pm

Тука пишките ли си мерите бе .... или споделяте наблюдения от уреди и производители самонаказание 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 9:05 pm

atina написа:
Тука пишките  ли си мерите бе .... или споделяте наблюдения от уреди и производители самонаказание 

Извинявам се за спама колега  Спамене 


който търси намира
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 9:12 pm

https://www.youtube.com/watch?v=v3kFXh7zlbw

мислех,че си се светнал за тези запетаи ..и всичко в едно изречение ,ама явно не си от наи-досетливите  Shocked Явно страдаш от"разчетворение на личността"  Very Happy 


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyЧет Мар 06, 2014 9:36 pm

sdsds написа:
https://www.youtube.com/watch?v=v3kFXh7zlbw

мислех,че си се светнал за тези запетаи ..и всичко в едно изречение ,ама явно не си от наи-досетливите  Shocked Явно страдаш от"разчетворение на личността"   Very Happy 
Виж щото са колеги и пишат от един комп единия ден  единия пише на другия ден другия му отговаря  Laughing  
https://www.imperio.biz/t7746p90-topic#98659
Щото нямат време за по едно кафе да се видят и да си поговорят /напиши му бележка и я залепи на компа  пак става/сега точно е сезона на златните ние от Варна доматите ги ядем с колците а картофите с бомби ги вадим  не знаем как е нали нали  sunny 
стига простотии ,поне аз спирам  знаеш ли кои хотел се намира до почивната базата на полицията на златните колега alibaba.razboynika


който търси намира
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyПет Мар 07, 2014 9:23 pm

alibaba.razboynika написа:
и ползваме служебен компютър,в офиса е,и който иска,или има работа го ползва,така че No 
-Я,кажи за кого работиш в зл. пясъци.??-ей охлюв, като си лепнал някакъв педераски аватар и си мислиш че плашиш някой ли??-я ми кажи ся ти как да се срещнем ..... Idea Idea 
Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyПет Мар 07, 2014 10:28 pm

 Чеверме 
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyПет Мар 07, 2014 11:39 pm

alibaba.razboynika написа:
ти май се бъзикаш с нас,работното ни място е цялото черноморско крайбрежие,не мога да кажа утре къде ще бъдем,шефа има вериги от хотели по морето,и където стане проблем,ние отиваме и оправяме проблема,а ти вечно няма да се криеш под полата на жена си,все някой ден ще си подадеш главата от там,имам и профил във фейсбук,там имам снимки с цялата бригада,,,,сопаджии,,,че такива като теб са,,,,,,,гола вода,мисля че се изразих правилно,да ни разбереш и без по вече да се заяждаш с нас,културно ти го казваме,щото после шефа може да вземе нещата на лично, внимание 



Приятел ,стига ве ,плашиш ме . affraid 
Това дето го пишеш не е много достоверно , но каквато и да е истината това твоето си е помиярска работа .

Аз лично съм бил свидетел на много добра производителност на Мохаремка .
 cheers 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyСъб Мар 08, 2014 10:24 pm

kopa4 написа:
alibaba.razboynika написа:
и ползваме служебен компютър,в офиса е,и който иска,или има работа го ползва,така че No 
          -Я,кажи за кого работиш в зл. пясъци.??-ей охлюв, като си лепнал някакъв педераски аватар и си мислиш че плашиш някой ли??-я ми  кажи ся ти как да се срещнем ..... Idea Idea 

Колега "момчето" е от вашия край но иска да се прави на Варненец   Laughing Very Happy Laughing Cool
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyСря Мар 12, 2014 3:08 pm

Днес направихме една разходка ,но е много кално. Ако времето е с нас,до два дни ще може да се организираме и да направим обещания тест на RELAX DETECTOR .
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyСъб Мар 15, 2014 7:18 pm

[quote="maximus_kn"]Днес направихме една разходка ,но е много кално. Ако времето е с нас,до два дни ще може да се организираме и да направим обещания тест на RELAX DETECTOR .[/quote] днеска е 3ти ден да чакаме ли още,  bounce bounce или сега е много топло Razz Razz 


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



Детектор на Мохарем - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 15 EmptyСъб Мар 15, 2014 11:44 pm

alibaba.razboynika написа:
Нещастници,що хулите човека който казва истината,защо ми го защитавате тоя ******чо,,,мохарем,ами мене колко пъти ме ,,уши,,с едни пари,уж дава гаранции на апаратите си,но като се повреди апарата и си плащаш като поп за ремонта,а ония хора ги познавам,не е един и същ човек,двама различни човека са,и са женени и имат деца,кой е ****** не знам,обаче не са те а май си ти наско,,,със тези хора се виждаме на съборите,и тебе наско те познавам кой си как се казваш и от къде,така че внимавай какво говориш за хора които не ги познаваш извън форума,единя е борец,а за другия няма да ти кажа щото ,,,,ако си мераклия мога да те запозная с тях,а пирата ми звъни,е,,и имал голяма желание да се срешне на някой събор,,,че да си поговорите на 4 очи,,и аз съм навит,и тогава да се разбере кой е ****** и кой не е ,,, внимание 
  Като сте толкова СТРАШНИ защо не отидете при Мохарем лично да се оправяте ами тука  мускули показвате?????
Върнете се в началото Go down
 
Детектор на Мохарем
Върнете се в началото 
Страница 15 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» търся уред
» REX метал детектор
» NOS метал детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: