Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz mask врътка Fisher Spectrum TEKNETICS 5000 Майнлаб tesoro nokta GOLD deus Simplex Coil грунда VANQUISH маск prodavam kupuvam nexus Minelab wave miladinka пират нишани голден
 

 Тунинг на пинпоинтер

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
vanbg
Консул
Консул




Тунинг на пинпоинтер Empty
ПисанеЗаглавие: Тунинг на пинпоинтер   Тунинг на пинпоинтер EmptyНед Мар 25, 2018 9:26 pm

Един аматьорски клип :

Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




Тунинг на пинпоинтер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тунинг на пинпоинтер   Тунинг на пинпоинтер EmptyПон Мар 26, 2018 10:37 am

Как е направен тунингът?
Тук има клипче как слагайки близо метал, който почти се засича от пинпойнтера, той става по-чувствителен:

Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Тунинг на пинпоинтер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тунинг на пинпоинтер   Тунинг на пинпоинтер EmptyПон Мар 26, 2018 6:35 pm

Лошото време на вън ме накара да си поиграя малко с пинпоинтера , схемно и с бобините и се получи това .
Но на мен не ми харесва ефекта, защото пинпоинтерите са за точно локализиране на обект и високата чувствителност пречи на бързото и точно откриване .
А и се оказа че малко се завиши консумацията на ток от батерията.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Тунинг на пинпоинтер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тунинг на пинпоинтер   Тунинг на пинпоинтер EmptyПон Мар 26, 2018 7:14 pm

Няма да пиша каква е реакцията ми на такива модове дигащи дълбочината на пинпойнтерите, колега vanbg не визирам точно твойте експерименти, а по принцип.
За мен 3-4 см. за монета е напълно достатъчна детекция, "издут" с мод пинпойнтер не помага а пречи.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Тунинг на пинпоинтер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тунинг на пинпоинтер   Тунинг на пинпоинтер EmptyПон Мар 26, 2018 8:01 pm

OMD Detectors написа:
Няма да пиша каква е реакцията ми на такива модове дигащи дълбочината на пинпойнтерите, колега vanbg не визирам точно твойте експерименти, а по принцип.
За мен 3-4 см. за монета е напълно достатъчна детекция, "издут" с мод пинпойнтер не помага а пречи.

Точно това казвам и аз.
Върнете се в началото Go down
 
Тунинг на пинпоинтер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» тунинг
» ремонт и тунинг на фабрични и бг металдетектори
» Пинпоинтер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: