Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask lorenz prodavam tesoro грунда нишани deus kupuvam miladinka nexus Minelab GOLD Fisher маск 5000 голден Spectrum Simplex VANQUISH wave TEKNETICS Coil врътка Майнлаб nokta пират
 

 XP Deus окомплектовка

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
dr_pavlov
Новобранец
Новобранец




XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyПон Авг 27, 2018 10:30 am

Здравейте,
Решил съм да си купя металотърсач и след дълго четене се спрях на XP Deus. Ще обикалям предимно Северозападна България.
Но започна едно чудене с какво да е окомплектован, и по-конкретно необходими ли са слушалките и заслужава ли си да даде човек 450 лв отгоре за тях?
Комплектът без слушалки е 2400 лв:
https://www.shop.imperio.bg/xp_deus_remotemega_metalotarsach?zenid=ffclefcst4hr2q78at0fok5s21
а този със слушалки е 2850 лв:
https://www.shop.imperio.bg/xp_deus_mega_metalotarsach?zenid=ffclefcst4hr2q78at0fok5s21

Та, заслужава ли си?

И другото ми чудене е дали да купувам пинпойнтер и ако да, какъв да е - MI4 или MI6?
Каква е ползата от безжичното свързване с дистанционното?

Благодаря предварително за отговорите!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyПон Авг 27, 2018 11:09 am

dr_pavlov написа:
Здравейте,
Решил съм да си купя металотърсач и след дълго четене се спрях на XP Deus. Ще обикалям предимно Северозападна България.
Но започна едно чудене с какво да е окомплектован, и по-конкретно необходими ли са слушалките и заслужава ли си да даде човек 450 лв отгоре за тях?
Комплектът без слушалки е 2400 лв:
https://www.shop.imperio.bg/xp_deus_remotemega_metalotarsach?zenid=ffclefcst4hr2q78at0fok5s21
а този със слушалки е 2850 лв:
https://www.shop.imperio.bg/xp_deus_mega_metalotarsach?zenid=ffclefcst4hr2q78at0fok5s21

Та, заслужава ли си?

И другото ми чудене е дали да купувам пинпойнтер и ако да, какъв да е - MI4 или MI6?
Каква е ползата от безжичното свързване с дистанционното?

Благодаря предварително за отговорите!

Здрасти колега системата е следната:
Ако купуваш пълния най-голям комплект практическия ще имаш 2 металотърсачът, тоест ако сте двама души ще имате по един металотърсач. Ако купуваш комплекта, който е с дистанционното и слушалките ще платиш малко повече пари за безжичните слушалки, тоест това са пари за допълнителен лукс.
Съветът ми е, че ако не ти трябва двойна окомплектовка по-добре да си вземеш само с дистанционното и сонда.
Относно: пойнтера при положение, че имаш дистанционно устройство на XP DEUS по-добрия вариант е да имаш пинпойнтер MI6 той ще бъде на по-ниска цена отколкото е виждаш в магазина, защото купуваш и самия металотърсач.
Голямото предимство на безжичното свързване е, че ползваш дистанционното и оттам практически става най дълбокия пинпойнтер на пазара?

https://www.shop.imperio.bg/xp_deus_28-rc-metalotarsach


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyПон Авг 27, 2018 3:58 pm

dr_pavlov написа:
Здравейте,
Решил съм да си купя металотърсач и след дълго четене се спрях на XP Deus. Ще обикалям предимно Северозападна България.
Но започна едно чудене с какво да е окомплектован, и по-конкретно необходими ли са слушалките и заслужава ли си да даде човек 450 лв отгоре за тях?
Комплектът без слушалки е 2400 лв:
https://www.shop.imperio.bg/xp_deus_remotemega_metalotarsach?zenid=ffclefcst4hr2q78at0fok5s21
а този със слушалки е 2850 лв:
https://www.shop.imperio.bg/xp_deus_mega_metalotarsach?zenid=ffclefcst4hr2q78at0fok5s21

Та, заслужава ли си?

И другото ми чудене е дали да купувам пинпойнтер и ако да, какъв да е - MI4 или MI6?
Каква е ползата от безжичното свързване с дистанционното?

Благодаря предварително за отговорите!


Колега вземи си и пинпоинтер ще видиш колко много помага при по-бързото и точно локализиране на обектите.
Върнете се в началото Go down
dr_pavlov
Новобранец
Новобранец




XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyПон Авг 27, 2018 6:13 pm

За пинпойнтера горе-долу се навих, особено ако няма да купувам слушалки.
Но за слушалките, въпросът ми беше по-скоро от гледна точка на работата с тях - необходими ли са, дават ли някакво предимство или са просто глезотия?
Аз по принцим мразя всякакви слушалки, дори не слушам музика и не говоря по телефона през слушалки. Просто не обичам да съм изолиран от околния свят...
И някак си не мога да си представя, че ще обикалям нивите със слушалки без да чувам приближаващия зад мен трактор или комбайн Laughing
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyПон Авг 27, 2018 7:56 pm

То ако е трактор или комбаин - добре, но може да е всеки и всичко което не очакваш.Може и някой със сопа.
Ако нямаш навици да търпиш слушалки няма да го бъде , но ако ти се наложи да търсиш в безшумен режим ще ти трябват и слушалки. Имаш и опция ако се наложи можеш да включиш обикновенни - жични слушалки в пулта на Деуса.
Върнете се в началото Go down
dr_pavlov
Новобранец
Новобранец




XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyПон Авг 27, 2018 8:51 pm

vanbg написа:
То ако е трактор или комбаин - добре, но може да е всеки и всичко което не очакваш.Може и някой със сопа.
Явно това хоби не е като разходка в парка...
Сега ще трябва и да се въоръжавам Laughing

vanbg написа:
но ако ти се наложи да търсиш в безшумен режим ще ти трябват и слушалки. Имаш и опция ако се наложи можеш да включиш обикновенни - жични слушалки в пулта на Деуса.
Ето затова чаках мнения от потребители с полеви опит.
Кога може да ми се наложи да търся в безшумен режим?
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyПон Авг 27, 2018 9:31 pm

dr_pavlov написа:
vanbg написа:
То ако е трактор или комбаин - добре, но може да е всеки и всичко което не очакваш.Може и някой със сопа.
Явно това хоби не е като разходка в парка...
Сега ще трябва и да се въоръжавам  Laughing

vanbg написа:
но ако ти се наложи да търсиш в безшумен режим ще ти трябват и слушалки. Имаш и опция ако се наложи можеш да включиш обикновенни - жични слушалки в пулта на Деуса.
Ето затова чаках мнения от потребители с полеви опит.
Кога може да ми се наложи да търся в безшумен режим?

Слушалки се използват когато не искаш да те чуват други , когато сте с още някой и да не си пречите със звуците от детекторите , а и Фишерите Gold Bug примерно дразнят стършелите и може да има екшън със сигурност има и още причини за които не се сещам.
Върнете се в началото Go down
satir
Легионер
Легионер
satir



XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyВто Авг 28, 2018 7:30 am

Аз също не обичам слушалки,особено големите които покриват плътно ухото.Когато се налага да ползвам избирам по-малки и ги слагам на слепоочията.Звука е отличен и се приема чрез костната система без да се изолираш от околната среда.
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyВто Авг 28, 2018 10:39 am

Колега, моето мнение е, че слушалките са хубаво нещо. Аз ги използвам постоянно, а имам и пулт и слушалки WS4. Някой дълбок и тих сигнал при силен вятър има вероятност да не го чуеш. Със слушалките чуваш нюансите. WS4 не ти спират напълно другите околни звуци, докато WS5 са по-затворен тип и до голяма степен те изолират от околния свят.
Върнете се в началото Go down
dr_pavlov
Новобранец
Новобранец




XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyВто Авг 28, 2018 12:08 pm

Да поясня, че това ще ми е първия досег до металотърсач и "металотърсене" като цяло. Дори не съм въждал металотърсач на живо Laughing
Та с дълбоките и тихи сигнали вероятно ще се боря по нататък, като натрупам малко опит.
Върнете се в началото Go down
dr_pavlov
Новобранец
Новобранец




XP Deus окомплектовка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus окомплектовка   XP Deus окомплектовка EmptyСря Сеп 26, 2018 8:42 pm

Преди 2-3 седмици го взех Деуса и се започна копаенето Very Happy
Изрових 2 моненти:
https://ibb.co/jF6fK9
https://ibb.co/nbaMsU
Първата е ясна, втората ще ходи в някой музей да видим дали ще я познаят каква е.

Има и половин кофа клинци, подкови, болтове, гайки... Laughing

П.П.: MI6 е много приятен за работа като е свързан с детектора cheers

П.П.2: Като сложа линковете като снимки не се появяват. Като ги сложа като линкове се появяват scratch
Върнете се в началото Go down
 
XP Deus окомплектовка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Запитване XP Deus
» Металотърсач XP Deus срещу металотърсач XP Deus на 30khz
» XP DEUS

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: