Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб Coil 5000 Fisher mask Minelab kupuvam prodavam nexus VANQUISH Simplex TEKNETICS GOLD deus врътка маск голден wave нишани пират lorenz Spectrum nokta грунда miladinka tesoro
 

 моля за отговор с призм 3

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyНед Авг 30, 2009 7:56 pm

искам да попитам за ПРИЗМ 3 дали звука може да се намаля и ако не слу6алките колко струват, има ли усветление на дисплея,и нормално ли е днес по време на работа стрелката която показва какав метал из4езна после хварлих една монета и като минах отгоре се появи нормално ли ..... Question
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyНед Авг 30, 2009 9:28 pm

Курсура за дискриминация не стои винаги включен. Когато засечеш метал се показва и остава за определен период в дадено показание. А иначе тройката няма подсветка на дисплея и промяна на силата на звука. Има хубави слушалки с потенциометър, намери си от някъде. За препоръчване е да намериш качествени такива, със здрав кабел, е не някоя измишльотина за 5 лева.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyНед Авг 30, 2009 10:24 pm

imperio написа:
Курсура за дискриминация не стои винаги включен. Когато засечеш метал се показва и остава за определен период в дадено показание. А иначе тройката няма подсветка на дисплея и промяна на силата на звука. Има хубави слушалки с потенциометър, намери си от някъде. За препоръчване е да намериш качествени такива, със здрав кабел, е не някоя измишльотина за 5 лева.
Напълно съм съгласен със теб,бих допълнил даже ако си намериш слушалки без кабел си вземи най добре.Поздрави. Smile
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyСъб Фев 13, 2010 12:56 pm

Kiril62 написа:
imperio написа:
Курсура за дискриминация не стои винаги включен. Когато засечеш метал се показва и остава за определен период в дадено показание. А иначе тройката няма подсветка на дисплея и промяна на силата на звука. Има хубави слушалки с потенциометър, намери си от някъде. За препоръчване е да намериш качествени такива, със здрав кабел, е не някоя измишльотина за 5 лева.
Напълно съм съгласен със теб,бих допълнил даже ако си намериш слушалки без кабел си вземи най добре.Поздрави. Smile
гледам че и ти си с PRIZM-3 С ТАЯ новата пита 30-25 DD SEF как е пробвал ли си я как работи на каква далбочина показва примерно 10 ст.или онази която беше старата 38 санта е по добре....
Върнете се в началото Go down
stil
Легионер
Легионер
stil



моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyСъб Фев 13, 2010 1:29 pm

Колко от колегите имат голямата сонда 30x25cm. DD SEF за Prizm и доволни ли са от нея?
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyСъб Фев 13, 2010 1:48 pm

аз я имам работи много добре
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyСъб Фев 13, 2010 2:27 pm

не просто се интересувам някои може да си е првил тестчета примерно 10 ст. на каква далбочина ги лови че се чудя дали да си взема че доста кинти дали си заслужава че криза не ми се хвралят пари на вятара


Последната промяна е направена от sparta79 на Съб Фев 13, 2010 2:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyСъб Фев 13, 2010 2:41 pm

sparta79 написа:
не просто се интересувам някои може да си е првил тестчета примерно 10 ст. на каква далбочина ги лови
Код:

Колега ето малко тестче с голямата сонда.Параметрите на АСЕ-25 и Призма-3 са еднакви.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyСъб Фев 13, 2010 2:46 pm

ок кире ама тази на аче е 38 по 30 а на призм е 30 по 20 едвали няма да е голяма разликата а аз питам с коя е по добре с краглата пита тази която беше 38 см.или тип пепруда мерси за отговора предварително
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyСъб Фев 13, 2010 3:42 pm

sparta79 написа:
ок кире ама тази на аче е 38 по 30 а на призм е 30 по 20 едвали няма да е голяма разликата а аз питам с коя е по добре с краглата пита тази която беше 38 см.или тип пепруда мерси за отговора предварително
Значи трябва да ти кажа че разликата е голяма с оргиналната и тази която е като пеперуда.Двойното Д.Доста се увеличава дълбочината със нея.Много добри отзиви получавам след като им изпратя от тази сонда.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=169933&df=701670&dflid=3


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



моля за отговор с призм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за отговор с призм 3   моля за отговор с призм 3 EmptyСъб Фев 13, 2010 5:34 pm

доста кинти не че ги нямам ама има и малко зверче за гледане пак и нали знаеш криза е та се чудя доста ако я нямаше тая криза нямаше хич да се чудя и заплатата беше както преди никакви проблеми но сега е малко по трудно иначе голям мерак ми е да я пробвам мерси за отговора надявам се да се чуем скоро за порачка на една такава пита
Върнете се в началото Go down
 
моля за отговор с призм 3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» за призм 4
» колеги за призм 5
» Продавам ПРИЗМ 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: