Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират маск deus kupuvam голден TEKNETICS GOLD Майнлаб VANQUISH nexus Simplex Minelab tesoro Coil врътка 5000 Fisher wave Spectrum nokta mask lorenz miladinka prodavam нишани грунда
 

 Работите ли с багети?

Go down 
+45
maradji1
RelicHuntingVT
chiko
inranxan
TyT
Preparator
mateus
maksim12
vasko_87
jagler
ROKI83
Petronii
sitalk
gudjola
ton69
stran
ztdmp
индиана джоунс
magnetron!
koko bg
pechkata
www
бушон
4орта
Radislav
deultum
Aemilivs
PlovdivTrakiq
yaponetsa
kodokan
stan960
K7650
snowbur
pavlinbass
Primus Pilus
slavitoooo
BEKS
aiko
FOX
NERON
djasko
gaqco64
Avrelian
топи
paco
49 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
АвторСъобщение
koko bg
Новобранец
Новобранец




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyСъб Ное 14, 2009 11:34 pm

А ето и още играчки. http://gprsystem.pl/home.html
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyСъб Ное 14, 2009 11:38 pm

Radislav написа:
http://www.fliorir.com/fulltext/24_Biolocasiata.htm

Prochetoh go cyaloto no i taka ne namerih na "kakyv princip se osnovava rabotata im ..??? i az sym sklonen da povyarvam che rabotyat ..no ne sym syglasen s teoriite koito mi predlagat za dokazatelstvo...
v nachaloto na temata byah pisal che edin kolega na smaya vsichki kato nameri zlaten prysten na dva pyty v serviza.... no kato izlyazohme na polyanata se provali totalno Very Happy :d ..mnogo se yadosa che go zanimavame s gluposti :d mislya poveche nyama da uspeem da go probvame Very Happy Very Happy Laughing
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyНед Ное 15, 2009 12:03 am

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 9:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyНед Ное 15, 2009 10:23 am

Върнете се в началото Go down
paco
Легионер
Легионер




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyНед Ное 15, 2009 4:27 pm

yaponetsa написа:
отделно ми е чудно как ше се изкопае на ръка тоя 80-120м геран след като на такава дълбочина кислорода ше е малко - в 30 метров кибритена клечка гасне почти веднага.

Колега има много дълбоки кладенци в Добруджа.Като хвърлиш камък пада 7 сек. а пък въздуха при копането влиза с кофата която се спуща за пръста.За това подаването и трябва да бъде равномерно.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyНед Ное 15, 2009 5:12 pm

Хора, стига сте говорили глупости, че ми иде да се застрелям!!!

Н кл. = (9.8*t^2)/2 = (9,8*7^2)/2= 240 метра дълбочина !!!!!

, където t е времето на падане. В случая, при падащ камък, въздушното съпротивление е почти пренебрежимо и затова не го смятам.

Въздухът се свалял с кофите Shocked Shocked Shocked . А стига бе !!!

Да се смее ли, да плаче ли човек?! Да не би хората да са спрели да ходят на училище без да съм разбрал?
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyНед Ное 15, 2009 10:51 pm

.


"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"


Последната промяна е направена от Radislav на Сря Ное 18, 2009 10:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyНед Ное 15, 2009 11:43 pm

И какво викаш, като биеш сонда в балкана и водата извира сама така ли Shocked
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 1:19 am

aiko написа:
Хора, стига сте говорили глупости, че ми иде да се застрелям!!!

Н кл. = (9.8*t^2)/2 = (9,8*7^2)/2= 240 метра дълбочина !!!!!

, където t е времето на падане. В случая, при падащ камък, въздушното съпротивление е почти пренебрежимо и затова не го смятам.

Въздухът се свалял с кофите Shocked Shocked Shocked . А стига бе !!!

Да се смее ли, да плаче ли човек?! Да не би хората да са спрели да ходят на училище без да съм разбрал?

cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 9:36 am

.


"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"


Последната промяна е направена от Radislav на Сря Ное 18, 2009 10:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 10:06 am

абе,темата е относно багетите,кой какво му е мнението,а вие го обьрнахте на сондажи,вододобив,кладенци,залози;поне пуснете нова тема и се джафкайте на воля
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 12:23 pm

Radislav написа:
aiko написа:
И какво викаш, като биеш сонда в балкана и водата извира сама така ли Shocked
Ako е в ниско място (както са правени чешмите и стублите ДА ,защото се използва естествения водонапор на водната жила.Всичко зависи от това дали си "под нивото" на водния поток.Ако имаш склон,баир дълъ примерно 30-50 метра с наклон на градуса 25-45 и в горния му край има водна жила,която е примерно на 4м ,а в долния край тя е на 2-6м то какво ще се получи ?Дори и сонда да пуснеш няма ли да "бликне".Някой ме беше питал дали съм чувал за скачени съдове .И за изравняване на налягания.Сега разбирам защо Kommander ,който коментираше GPX моделите на Мinelab и работата с тях спря да изразява мненията си... Mad

Попрочел си нещичко Laughing ... като те хванах на тясно, че пишеш откровени глупости, а се пишеш специалист в търсенето на вода Laughing

Нека си припомним някои от тях:

Цитат :
При сондажа НЕ се използват помпи Водата извира вследствие на налягането или разликата в наляганията ...Пропускливоста на почвата не играе никаква роля ,защото водата вече си е проправила "водно легло" в което ти забиваш тръбите на сондата.

В дунавската равнина има герани по 80-120 метра е там водата със помпи ли са я вадили като са ги правили преди 200 години ?
... не с помпи с кофи Laughing

... дето и малко дете ако питаш ще ти каже, че водата не извира от кладенеца сама Laughing

И знаеш ли каква е разликата, между тебе и Командер - човека се пише разбирач, понеже има опит и се е скъсал да търси с GPX-a, a ти се правиш на просветен, а ще се учудя, ако изобщо си присъствал някога на биене на сонда, щото тогава нямаше да пишеш такива глупости, та и малките деца да ти се смеят.

Нямам нищо против неуките и скромни хора, но неук да се пише експерт вече ми идва в повечко ...

Хайде, вземи си поука от това, че се изложи тук и друг път не го вади голям без да си на ясно с нещата.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 4:23 pm

Кво направи бе колега удари го в земята човечеца и край...умря темата ... а колко нови работи научавхме.. някой от които стигаха да си оправя настроението за цял ден Laughing Very Happy
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 4:51 pm

PHOENIX написа:
Кво направи бе колега удари го в земята човечеца и край...умря темата ... а колко нови работи научавхме.. някой от които стигаха да си оправя настроението за цял ден Laughing Very Happy

Ми тогава да заключим темата, щом е умряла.
Не разбирам от сонди,подпочвени води, па не знам и някой от вас да е голям спец, но Радислав специално за радиестезията написа доста смислени и хубави неща.Заставам твърдо зад него и аз повече няма да пиша.Както той ме посъветва - излишно губене на енергия.
Който се интересува повече за радиестезията да си вземе книжки и да си чете.Нищо лично към никой.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 5:16 pm

kodokan написа:
PHOENIX написа:
Кво направи бе колега удари го в земята човечеца и край...умря темата ... а колко нови работи научавхме.. някой от които стигаха да си оправя настроението за цял ден Laughing Very Happy

Ми тогава да заключим темата, щом е умряла.
Не разбирам от сонди,подпочвени води, па не знам и някой от вас да е голям спец, но Радислав специално за радиестезията написа доста смислени и хубави неща.Заставам твърдо зад него и аз повече няма да пиша.Както той ме посъветва - излишно губене на енергия.
Който се интересува повече за радиестезията да си вземе книжки и да си чете.Нищо лично към никой.

Ее сега Да заключим темата , не исках това да кажа просто се получи едно мълчание и затва така каза ..нищо не е умряло .. Smile
както казах и аз се пробвам понякога ама нещо не става при мен Sad
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 5:22 pm

PHOENIX написа:
kodokan написа:
PHOENIX написа:
Кво направи бе колега удари го в земята човечеца и край...умря темата ... а колко нови работи научавхме.. някой от които стигаха да си оправя настроението за цял ден Laughing Very Happy

Ми тогава да заключим темата, щом е умряла.
Не разбирам от сонди,подпочвени води, па не знам и някой от вас да е голям спец, но Радислав специално за радиестезията написа доста смислени и хубави неща.Заставам твърдо зад него и аз повече няма да пиша.Както той ме посъветва - излишно губене на енергия.
Който се интересува повече за радиестезията да си вземе книжки и да си чете.Нищо лично към никой.

Ее сега Да заключим темата , не исках това да кажа просто се получи едно мълчание и затва така каза ..нищо не е умряло .. Smile
както казах и аз се пробвам понякога ама нещо не става при мен Sad

Ми добре колега,явно не си се изразил добре.
Разбирам те напълно.
И при мен става така, с колко народ така съм се скарал.
Искам някаква шегичка да пусна,па ме разберат погрешно и ...
Все пак похвално е ,че наливаш по малко масло в огъня.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 5:25 pm

PHOENIX написа:
kodokan написа:
PHOENIX написа:
Кво направи бе колега удари го в земята човечеца и край...умря темата ... а колко нови работи научавхме.. някой от които стигаха да си оправя настроението за цял ден Laughing Very Happy

Ми тогава да заключим темата, щом е умряла.
Не разбирам от сонди,подпочвени води, па не знам и някой от вас да е голям спец, но Радислав специално за радиестезията написа доста смислени и хубави неща.Заставам твърдо зад него и аз повече няма да пиша.Както той ме посъветва - излишно губене на енергия.
Който се интересува повече за радиестезията да си вземе книжки и да си чете.Нищо лично към никой.

Ее сега Да заключим темата , не исках това да кажа просто се получи едно мълчание и затва така каза ..нищо не е умряло .. Smile
както казах и аз се пробвам понякога ама нещо не става при мен Sad

С багети ли ? Намери си "Радиестезия за начинаещи" от Ричард Уебстър.
Ако не може да я намерите като имам по малко време ще взема да преписвам по малко по важните неща от книгата.Ако искате де ...
Върнете се в началото Go down
koko bg
Новобранец
Новобранец




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 5:29 pm

kodokan, недей с лошо, темата е интересна и много книги са написани, но не всичко може да се напише. Затова една дискусия от опита на някои колеги, определено щее от полза на интересуващите се. Малко се измести от центъра, но няма лошо. Човек се учи докато е жив.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 5:51 pm

koko bg написа:
kodokan, недей с лошо, темата е интересна и много книги са написани, но не всичко може да се напише. Затова една дискусия от опита на някои колеги, определено щее от полза на интересуващите се. Малко се измести от центъра, но няма лошо. Човек се учи докато е жив.

Няма проблеми.Но аз пиша за радистезията спрямо моето виждане за живота и света.Помогнаха ми колеги като Радислав,но се оплетоха с Алко в някакъв спор.Не го вземайте на подбив,специално за мен Радислав написа хубави работи.Мисли абсолютно еднакво като мен,но явно по лесно се пали.
Алко също е двигател на цялата тази тема и чуствам ,че дълбоко в себе той иска това което пишем да е вярно.
Искам да изровим работещ Омнитрон и да направим опити.
Тия бастуни (знаете кои) не са се сетили да ги забраняват .Споменават МД-та.Както едно време в Азия,на селяните е било забранено да имат оръжие и те си изполвали нунчаку.Използвали го да си бият ориза с него,ма във вещи ръце то става и страшно оръжие.Както по тъпите реклами казват 2 в 1 ....
Върнете се в началото Go down
koko bg
Новобранец
Новобранец




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 7:16 pm

ДС22ХГ1HYGЪХ123-'
+.,00ННБГЖЦЦЬЗАСДФГХ12ЯВЕРТЪ456*
ЩЮ
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 9:29 pm

това някакъв код ли е Laughing
Върнете се в началото Go down
koko bg
Новобранец
Новобранец




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 10:16 pm

Приемете мойте извинения за този код. Не съм го писал, аз а внука ми, ( на 3г. е пръдльото ) предполагам, че е искал да вземе отношение по темата, докато аз съм липсвал, но го е кодирал. Не иска да ми каже какво е писал. Но разпита продължава. А хлапето е кораво, не казва.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 10:35 pm

koko bg написа:
Приемете мойте извинения за този код. Не съм го писал, аз а внука ми, ( на 3г. е пръдльото ) предполагам, че е искал да вземе отношение по темата, докато аз съм липсвал, но го е кодирал. Не иска да ми каже какво е писал. Но разпита продължава. А хлапето е кораво, не казва.

Laughing Laughing Laughing да ти е жив и здрав!
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 10:40 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 9:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
koko bg
Новобранец
Новобранец




Работите ли с багети? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 11 EmptyПон Ное 16, 2009 10:44 pm

yaponetsa, aiko, - Благодаря ви, сигурно сее метнал на некой. Пожелавам ви и на вас такива бандити да си имате.
Върнете се в началото Go down
 
Работите ли с багети?
Върнете се в началото 
Страница 11 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Golden Mask 3 + с какви настройки работите
» Багети
» Електронни багети

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: