Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro маск Майнлаб nexus mask Fisher пират prodavam 5000 wave Coil Spectrum Simplex miladinka lorenz нишани deus VANQUISH голден Minelab nokta врътка TEKNETICS грунда GOLD kupuvam
 

 Работите ли с багети?

Go down 
+45
maradji1
RelicHuntingVT
chiko
inranxan
TyT
Preparator
mateus
maksim12
vasko_87
jagler
ROKI83
Petronii
sitalk
gudjola
ton69
stran
ztdmp
индиана джоунс
magnetron!
koko bg
pechkata
www
бушон
4орта
Radislav
deultum
Aemilivs
PlovdivTrakiq
yaponetsa
kodokan
stan960
K7650
snowbur
pavlinbass
Primus Pilus
slavitoooo
BEKS
aiko
FOX
NERON
djasko
gaqco64
Avrelian
топи
paco
49 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
koko bg
Новобранец
Новобранец




Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyВто Ное 17, 2009 11:09 pm

aiko, С много лека ръка отхвърляш съществуването на някакви там свръх естественни сили. Това, че нее описано в разни трудове и че ние не знаем за техното съществуване, не значи, че ги няма. За феномена баба Вангя е изписано много, но без никаква научна обосновка, значили че този феномен за тебе не съществува. Пирамидите съществуват на пук на всички инженери на тази земя, няма никой реално технически обосновано обяснение за построяването на тези чудеса, докато аз имам.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyВто Ное 17, 2009 11:27 pm

magnetron! написа:
[quote=".Настройваш го по избор на честотата на злато,сребро бронз ,желязо и си готов.

Пич да ти кажа и аз се бях размислил да си правя нещо подобно.А как да налучкам херците.
Бах мааму аз тия херци мога да ги налучкам да ги генерира компютърна програма,на времето си правех такива експерименти,само не знам как да замеря честотата.А не знам ако през усилвател го пусна тоя сигнал кво ще стане?[/quote]

KODOKAN,отвори линка ,който си качил на предната страница за SKANMASTER ,там на лицевия панел са написани честотите за металите.Не ти трябва усилвател ,НЧГ има вграден усилвател .[/quote]

И аз това забелязах и си промених предния пост Embarassed .Идеята ми е с един от тия малките лаптопи да генерирам честотата и да я усиля.Но май по стандартния начин е по добре.Благодаря ти много още един път,съвсем сериозно ще пробвам да си направя Омнитрон.
Върнете се в началото Go down
ztdmp
Легионер
Легионер
ztdmp



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyВто Ное 17, 2009 11:35 pm

Това по темата ли е?
http://detectors.netfreehost.com/viewtopic.php?t=355&mforum=detectors
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyВто Ное 17, 2009 11:39 pm

koko bg написа:
aiko, С много лека ръка отхвърляш съществуването на някакви там свръх естественни сили. Това, че нее описано в разни трудове и че ние не знаем за техното съществуване, не значи, че ги няма. За феномена баба Вангя е изписано много, но без никаква научна обосновка, значили че този феномен за тебе не съществува. Пирамидите съществуват на пук на всички инженери на тази земя, няма никой реално технически обосновано обяснение за построяването на тези чудеса, докато аз имам.

Колега описано е.Днес бях пак в книжарницата и гледах на Луи Тюрен една книга около 500 страници беше.Аз взех една на Бъчваров,че тая другата много скъпа,но на другата заплата и нея ще я купя.
Айко е прагматик,но за някои работи е прав и е много полезен в този форум,
За радиестезията имаме малък напредък - и той се съгласи,че човекът е приемник
Покрай този форум научих страхотни неща от колеги като това как да си направим осцилоскоп от звуковата карта,е сега и за Омнитрона се оказва,че можеш и сам да си направиш и не е толкова сложно колкото МД.
А пирамидите и те за свързани с радиестезията.
Сега ще си лягам,че с този форум се заплесвам и заспивам късно и сутрин на работата съм като зомби,а утре ще продължим темата.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyВто Ное 17, 2009 11:45 pm

ztdmp написа:
Това по темата ли е?
http://detectors.netfreehost.com/viewtopic.php?t=355&mforum=detectors

Да,това е др. апарат - електроскопа.Малейй като видиш схемата нищо,а гледай какви суми им искат.
Върнете се в началото Go down
ztdmp
Легионер
Легионер
ztdmp



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyВто Ное 17, 2009 11:50 pm

Ми те парите ги искат за многото акъл вложен в апарата Laughing , а не за частите.
Върнете се в началото Go down
ztdmp
Легионер
Легионер
ztdmp



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyВто Ное 17, 2009 11:55 pm

Колкото до осцилоскопа през звуковата карта що ми се струва ,че след 3-4 kHz синусоидата ще я дава крива и островърха, а ? Cool
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyВто Ное 17, 2009 11:57 pm

koko bg написа:
aiko, С много лека ръка отхвърляш съществуването на някакви там свръх естественни сили. Това, че нее описано в разни трудове и че ние не знаем за техното съществуване, не значи, че ги няма. За феномена баба Вангя е изписано много, но без никаква научна обосновка, значили че този феномен за тебе не съществува. Пирамидите съществуват на пук на всички инженери на тази земя, няма никой реално технически обосновано обяснение за построяването на тези чудеса, докато аз имам.

Колега, аз разсъждавам така: Ако нещо ми звучи съмнително, забулено е в мистерия и за него искат пари, много пари /визирам "уредите" локатори/, значи 99,9% вероятност това е измама. Пирамидите не съществуват на пук на нещо - те са резултат от колосален масов труд и са коствали живота на стотици хиляди /погребани в близост до самите пирамиди/. Технологията на построяването им е частично известна. Чисто и просто съвременния човек не може да си представи, как 20 000 души, работят 20 години за построяването на една пирамида. Ами какво да кажем за китайската стена? И тя ли е чудо? Като мащаб, надминава стотици, ако не и хиляди пъти най-голямата пирамида.

Освен това тук в тази тема оревах някой да ми докаже, че радиестезията е факт, но не - тези които могат са надмогнали егото си и нямат нужда да доказват на такива като мен - заблудени, невежи Работите ли с багети? - Page 13 Icon_lol
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 12:05 am

kodokan написа:
ztdmp написа:
Това по темата ли е?
http://detectors.netfreehost.com/viewtopic.php?t=355&mforum=detectors

Да,това е др. апарат - електроскопа.Малейй като видиш схемата нищо,а гледай какви суми им искат.

Колега, ей това много ме накефи:

Цитат :
КОЛЕГА УРЕДА СЪС СИГУРНОСТ СИ РАБОТИ НО ИМА НЯКАКЪВ ПРОБЛЕМ ОТ НАЧАЛОТО НА МАРТ МЕСЕЦ ТАЗИ ГОДИНА ВСИЧКИ ВИДОВЕ ДИСТАНЦИОНИ ЛОКАТОРИ И МАШИНИТЕ С БАГЕТИ СА АУТ ОТ ИГРАТА ПОЛУЧАВА СЕ НЯКАКВО СМУЩЕНИЕ И ЗАТОВА НЕ РАБОТЯТ

Това сигурно е търговеца дето ги продава у нас Работите ли с багети? - Page 13 Icon_lol
Върнете се в началото Go down
ztdmp
Легионер
Легионер
ztdmp



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 12:43 am

Друг цитат
Цитат :
Получавате ... смущения в главата всички тия дето работите с такива "уреди" ....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 9:16 am

колега Кокодан.. сега ще изпиша малко ксептична информация и ме е страх че ще ме разбереш пак погрешно и ша са ядосаш... НО да кажа пробвам се и аз с "пръчките" ако бях тотален "еретик" нямаше да си правя такива експерименти... Но... /винаги има едно НО Very Happy


разгледайте внимателно всичко дет ще приложа че е събирано от доста места ..


1'во .. що е то ЛРЛ и има ли почва у нас.

http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=main.dat

погледнете долу в ляво.... човека предлага 25 000$ награда .... от незнам колко години насам ..е как никои не се осмели да ги вземе ... ако има навити може да прочетат условията на теста.. съвсем сносен тест е измислил човека!!!



2'ро Как да си направим багети !

2.1 обикновенни
http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=/projects/lrl1/index.dat

2.2. електрониката - !!!!!!!!!!!!!! така наречения ОМНИТРОН !!!

http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=/projects/mfd1/index.dat

/интегралката бях я намерил само в конрад електроник Варна и струваше околооо 8 лв (2001г.!!!!) , сега незнам може всеки магазин д ая има Smile

3'то относно честотите... Спорна тема, има един куп размишления у него форум и до никаде не стигнаха...


опс,трябва да излизам, ще продължа Sad..
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 9:54 am

PHOENIX написа:
колега Кокодан.. сега ще изпиша малко ксептична информация и ме е страх че ще ме разбереш пак погрешно и ша са ядосаш... НО да кажа пробвам се и аз с "пръчките" ако бях тотален "еретик" нямаше да си правя такива експерименти... Но... /винаги има едно НО Very Happy


разгледайте внимателно всичко дет ще приложа че е събирано от доста места ..


1'во .. що е то ЛРЛ и има ли почва у нас.

http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=main.dat

погледнете долу в ляво.... човека предлага 25 000$ награда .... от незнам колко години насам ..е как никои не се осмели да ги вземе ... ако има навити може да прочетат условията на теста.. съвсем сносен тест е измислил човека!!!



2'ро Как да си направим багети !

2.1 обикновенни
http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=/projects/lrl1/index.dat

2.2. електрониката - !!!!!!!!!!!!!! така наречения ОМНИТРОН !!!

http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=/projects/mfd1/index.dat

/интегралката бях я намерил само в конрад електроник Варна и струваше околооо 8 лв (2001г.!!!!) , сега незнам може всеки магазин д ая има Smile

3'то относно честотите... Спорна тема, има един куп размишления у него форум и до никаде не стигнаха...


опс,трябва да излизам, ще продължа Sad..

Не колега,напротив много ценна и хубава информация даваш.
Няма за какво да се ядосвам,напротив радвам се - всеки дава нещо от себе си тук и научаваме много нови неща,така трябва и да бъде.
За радиестезията съм убеден, че е истина ,за тези апарати за които пишем не съм сигурен и за това искам да направя един Омнитрон и да направим тестове,ще накарам едно приятелче да скрие,зарови сребро,мед,желязо(злато нямам) и ще видим помага ли Омнитрона.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 10:57 am

ztdmp написа:
Колкото до осцилоскопа през звуковата карта що ми се струва ,че след 3-4 kHz синусоидата ще я дава крива и островърха, а ? Cool

Да на всички е ясно ,че не е истински осцилоскоп,но за някои дребни работи става.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 12:03 pm

kodokan написа:
ztdmp написа:
Колкото до осцилоскопа през звуковата карта що ми се струва ,че след 3-4 kHz синусоидата ще я дава крива и островърха, а ? Cool

Да на всички е ясно ,че не е истински осцилоскоп,но за някои дребни работи става.
и имайте в предвид че ако ще мерите напрежението на предавателната бобина е необходимо да си направите делител на напрежение!! .. щот ако вкарате на линеиния вход едни 30Впп .. незнам как ша му додат Laughing най-много да си купите друга Smile ..ама хубавото е че те вече са евтини Smile /звуковите карти/ !!!!!
Върнете се в началото Go down
stran
Легионер
Легионер




Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: багети   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 1:43 pm

Здравейте колеги,темата ви е много интересна и я следя с интерес.
Покрай следенето на темата възникват и някой въпроси относно производителите, продавачите и ползвателите на елекронни багети или както им е там името.Горе посочените производители как ги пробват като ги направят:

-не разполагат с достатъчно биоенергия за да ги пробват и разчитат на осцилоскопи и други подобни

-разполагат с биоенергия за проба на уреда,но казаните със злато ги вадят през уикендите,а през седмицата правят биолокатори с 1000% надценка ей тей да се намират на работа.

Продавачите които са търговци по душа и нрав,разполагат с уред който може да направи клиентите им безумно богати,но предпочитат да го прекарат през 100-200% надценка вместо сами да изровят казаните.

Ползвателите-Кодукан да ми подариш Миладинката като намириш казана Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 2:19 pm

PHOENIX написа:
kodokan написа:
ztdmp написа:
Колкото до осцилоскопа през звуковата карта що ми се струва ,че след 3-4 kHz синусоидата ще я дава крива и островърха, а ? Cool

Да на всички е ясно ,че не е истински осцилоскоп,но за някои дребни работи става.
и имайте в предвид че ако ще мерите напрежението на предавателната бобина е необходимо да си направите делител на напрежение!! .. щот ако вкарате на линеиния вход едни 30Впп .. незнам как ша му додат Laughing най-много да си купите друга Smile ..ама хубавото е че те вече са евтини Smile /звуковите карти/ !!!!!

Аз имам поне 3-4 звукови,по едно време second hand ги накупих по 10лв,правех едни експерименти пак и що звукови карти смених тогава.
За тях няма проблем,вадиш - слагаш другата,опасно е да не избие по дънната платка.Колегата Японеца ме посъветва някакъв диод на входа да се сложи ...
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 2:26 pm

stran написа:
Здравейте колеги,темата ви е много интересна и я следя с интерес.
Покрай следенето на темата възникват и някой въпроси относно производителите, продавачите и ползвателите на елекронни багети или както им е там името.Горе посочените производители как ги пробват като ги направят:

-не разполагат с достатъчно биоенергия за да ги пробват и разчитат на осцилоскопи и други подобни

-разполагат с биоенергия за проба на уреда,но казаните със злато ги вадят през уикендите,а през седмицата правят биолокатори с 1000% надценка ей тей да се намират на работа.

Продавачите които са търговци по душа и нрав,разполагат с уред който може да направи клиентите им безумно богати,но предпочитат да го прекарат през 100-200% надценка вместо сами да изровят казаните.

Ползвателите-Кодукан да ми подариш Миладинката като намириш казана Very Happy Very Happy

Нямаш ядове, ма то не сме казанджии тук ,а сме малко технократи и търсачи.
Па и от казани ме е страх много или се напивам край тях,или са с кълнато злато Smile Smile Smile
Верно е някъде към 1000 % надценката ...И от линковете дето колегата Феникс е дал гледах платката,хората са го направили и тя се побира в една малка кутийка,ма някак си хич не изглежда респектиращо.
Друго си е то в голяма кутия с индикатор за херците,някак си много внушително изглежда,чак на мен ми се приисква да го купя Smile
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: РАДИЕСТЕЗИЧНИТЕ ЯВЛЕНИЯ И ВЪЛНИТЕ   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 3:23 pm

РАДИЕСТЕЗИЧНИТЕ ЯВЛЕНИЯ И ВЪЛНИТЕ
За да бъдат по-лесно разбрани радиестезичните явления и се убедим в съществуването им, трябва да се запознаем със законите за пораждането, разпространението и взаимодействието на различните вълни. Да видим какви видове вълни има, по какво си приличат и се различават. Да се направи сравнение между нашите 5 сетива, като приемници на вълни, и радиоприемника и неговото познато на всички действие. Да се разгледат радиестезичните явления като приемане на вълни и да се сравнят с действието на сетивата и на радиоприемниците.
Така по бързо ще стигнете до заключението, че радиестезичните прояви са аналогични с тези на 5-те сетива и радиоприемането, и че радиестезичния ефект може да се оприличи на онова шесто чуство, което няма свой сетивен орган и се покрива с 5-те сетива.Това пък ще рече ,че ще трябва да се потвърдят следните 7 истини :
1. Всичко видимо и невидимо в природата излъчва и приема вълни.
2. ПРИЕМНИЦИТЕ (за звук и образ),нашите 5 сетива и радиестезичните явления са сходни по устройство и действие.
3.Радиестезичните вълни влизат в общото семейство на вълните и са една тяхна разновидност,каквито са и тези на 5-те ни сетива.
4.Всички видове вълни ,в това число механичните(ударни),зрителни,мирисни,вкусови и др. са вибрации и на елементарни заредени с електричество частици, и следователно са от електромагнитно естество.
5.Всички живи организми от животински и растителен произход , включително и човекът са приемници на всички видове вълни.
6.Багетата и махалото са истински детектори на ради-естезичните вълни.
7.Физикалната и менталната радиестезия ,въпреки че се различават съществено по начина на провждането им,са само 2 разновидни интерпретации на едни и същи явления.,на едни и същи вълни.И двата метода използват едни и същи радиестезични инструменти - багетата и махалото,и дават едни и същи резултати.


..."Радиестезия за всекиго" - Стоян Бъчваров
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 4:15 pm

kodokan написа:
PHOENIX написа:
kodokan написа:
ztdmp написа:
Колкото до осцилоскопа през звуковата карта що ми се струва ,че след 3-4 kHz синусоидата ще я дава крива и островърха, а ? Cool

Да на всички е ясно ,че не е истински осцилоскоп,но за някои дребни работи става.
и имайте в предвид че ако ще мерите напрежението на предавателната бобина е необходимо да си направите делител на напрежение!! .. щот ако вкарате на линеиния вход едни 30Впп .. незнам как ша му додат Laughing най-много да си купите друга Smile ..ама хубавото е че те вече са евтини Smile /звуковите карти/ !!!!!

Аз имам поне 3-4 звукови,по едно време second hand ги накупих по 10лв,правех едни експерименти пак и що звукови карти смених тогава.
За тях няма проблем,вадиш - слагаш другата,опасно е да не избие по дънната платка.Колегата Японеца ме посъветва някакъв диод на входа да се сложи ...

Да с диод на входа предпазваш звуковата карта ама натоварваш генератора ... които най-вероятно няма да тръгне да генерира заради тоз диод ако няма накакъв високоомен резистор преди него !!!

на теб стоиностите на непрежениата не са ти токова кротични.. направи един прост делител от два резистора единия 91к ома другия 10к ома сигнала за звуковата карта го вземаш от джата извода на 10к резистора а на свободния край на 91к и другия край на 10к закачаш сигнала ..
мале колко трудно се обясняма ел.схема Laughing немам време но ако има нужда ще го начертая Smile
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 4:27 pm

PHOENIX написа:
kodokan написа:
PHOENIX написа:
kodokan написа:
ztdmp написа:
Колкото до осцилоскопа през звуковата карта що ми се струва ,че след 3-4 kHz синусоидата ще я дава крива и островърха, а ? Cool

Да на всички е ясно ,че не е истински осцилоскоп,но за някои дребни работи става.
и имайте в предвид че ако ще мерите напрежението на предавателната бобина е необходимо да си направите делител на напрежение!! .. щот ако вкарате на линеиния вход едни 30Впп .. незнам как ша му додат Laughing най-много да си купите друга Smile ..ама хубавото е че те вече са евтини Smile /звуковите карти/ !!!!!

Аз имам поне 3-4 звукови,по едно време second hand ги накупих по 10лв,правех едни експерименти пак и що звукови карти смених тогава.
За тях няма проблем,вадиш - слагаш другата,опасно е да не избие по дънната платка.Колегата Японеца ме посъветва някакъв диод на входа да се сложи ...

Да с диод на входа предпазваш звуковата карта ама натоварваш генератора ... които най-вероятно няма да тръгне да генерира заради тоз диод ако няма накакъв високоомен резистор преди него !!!

на теб стоиностите на непрежениата не са ти токова кротични.. направи един прост делител от два резистора единия 91к ома другия 10к ома сигнала за звуковата карта го вземаш от джата извода на 10к резистора а на свободния край на 91к и другия край на 10к закачаш сигнала ..
мале колко трудно се обясняма ел.схема Laughing немам време но ако има нужда ще го начертая Smile

Да най-добре.Тук съм със скъп лаптоп и не смея и да си помисля да пробвам,като си ходя на вилата имам разни изоставени Pentium III i II,ще взема един и тогава ще пробвам.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 4:44 pm

Колеги,

Какво е биоенергия? - някъде има ли смислена дефиниция, доказана ли е научно? ... май НЕ !!!

Тия локатори /LRL/, повечето са с антени насочени напред, към предплоагаемото излъчване Работите ли с багети? - Page 13 Icon_eek ... който малко от малко разбира от вълни, улавянето им и антени, ще разбере, колко идиотско е това.

Колега Кодокан, по повод цитатът от "Радиестезия за всекиго" на Стоян Бъчваров, достатъчен ми е еднин бегъл поглед за да ми стане ясно, като бял ден, че човекът чисто и просто си е разтягал локуми, колкото да не заспи и после да вземе някой лев от продажбите на книгата. Примери:

Цитат :
2. ПРИЕМНИЦИТЕ (за звук и образ),нашите 5 сетива и радиестезичните явления са сходни по устройство и действие.
Приемниците на звук и образ и нашите 5 сетива са сходни по устройство с радиестезичните авления ?! Я пак Работите ли с багети? - Page 13 Icon_eek

Цитат :
4.Всички видове вълни ,в това число механичните(ударни),зрителни,мирисни,вкусови и др. са вибрации и на елементарни заредени с електричество частици, и следователно са от електромагнитно естество.
</STRONG>
Вкусовите и мирисните възприятия са от електромагнитно естество ?! Работите ли с багети? - Page 13 Icon_eek - Доста неграмотен трябва да си, за да напишеш подобно нещо и да го издадеш в книга.

На всички псевдонаучни книги съдържанието е 90% такова. Нормално - писани са от неуки хора с дар слово и желание за изява.


Последната промяна е направена от aiko на Сря Ное 18, 2009 4:55 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
ztdmp
Легионер
Легионер
ztdmp



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 4:48 pm

Не ми е ясно защо си усложнявате живота Arrow http://forum.eshop.bg/search.php?mode=results
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 5:19 pm

ztdmp написа:
Не ми е ясно защо си усложнявате живота Arrow http://forum.eshop.bg/search.php?mode=results

Щото е без пари Wink
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 5:23 pm

aiko написа:
Колеги,

Какво е биоенергия? - някъде има ли смислена дефиниция, доказана ли е научно? ... май НЕ !!!

Тия локатори /LRL/, повечето са с антени насочени напред, към предплоагаемото излъчване Работите ли с багети? - Page 13 Icon_eek ... който малко от малко разбира от вълни, улавянето им и антени, ще разбере, колко идиотско е това.

Колега Кодокан, по повод цитатът от "Радиестезия за всекиго" на Стоян Бъчваров, достатъчен ми е еднин бегъл поглед за да ми стане ясно, като бял ден, че човекът чисто и просто си е разтягал локуми, колкото да не заспи и после да вземе някой лев от продажбите на книгата. Примери:

Цитат :
2. ПРИЕМНИЦИТЕ (за звук и образ),нашите 5 сетива и радиестезичните явления са сходни по устройство и действие.
Приемниците на звук и образ и нашите 5 сетива са сходни по устройство с радиестезичните авления ?! Я пак Работите ли с багети? - Page 13 Icon_eek

Цитат :
4.Всички видове вълни ,в това число механичните(ударни),зрителни,мирисни,вкусови и др. са вибрации и на елементарни заредени с електричество частици, и следователно са от електромагнитно естество.
</STRONG>
Вкусовите и мирисните възприятия са от електромагнитно естество ?! Работите ли с багети? - Page 13 Icon_eek - Доста неграмотен трябва да си, за да напишеш подобно нещо и да го издадеш в книга.

На всички псевдонаучни книги съдържанието е 90% такова. Нормално - писани са от неуки хора с дар слово и желание за изява.

Aiko, за тези 7 твърдения има 400 страници с доказателста.Постепенно ще се постарая да напиша есенцията от тази книга.Ще ми бъде приятно да го обсъдим.
За биоенергията също имам материали,руснаците са правили много такива научни изследвания.Абе много писане ще падне, но е интересно.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 13 EmptyСря Ное 18, 2009 5:31 pm

Хубаво, но съгласи се, че това което съм цитирал е откровенна безсмислица.
Върнете се в началото Go down
 
Работите ли с багети?
Върнете се в началото 
Страница 13 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Golden Mask 3 + с какви настройки работите
» Багети
» Електронни багети

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: