Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
врътка маск TEKNETICS нишани голден пират Spectrum Coil kupuvam prodavam nexus miladinka грунда mask 5000 GOLD Minelab lorenz Fisher wave VANQUISH tesoro deus nokta Майнлаб Simplex
 

 Заравяйте си дупките!!!

Go down 
+31
sony147
Danich
pgd
FILIP2
maksim12
maslinata
Dominos
virus2009
adda333
Magikman
georgi_at
leo 1
топи
tchoci
ulpia.au
Avrelian
AdEoY
www
rock
Ancient Hunter
тато
rado
hristo_ivanov_1982
zempar
pechkata
monetar
PlovdivTrakiq
sitalk
diabloGT
NERON
djasko
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Заравяйте си дупките!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заравяйте си дупките!!!   Заравяйте си дупките!!! - Page 3 EmptyПон Яну 10, 2011 7:42 pm

maksim12 написа:
FILIP2 написа:
я кажи да разберем
2 са вариантите маркиране на обходеното място и мурзел Very Happy
по вероятно второто според мен
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Заравяйте си дупките!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заравяйте си дупките!!!   Заравяйте си дупките!!! - Page 3 EmptyПон Яну 10, 2011 10:32 pm

да мързела... не стига че не се заравят дупките от много колеги ами и лошите сигнали ги оставят в самата дупка или до нея толкова ли е трудно да го пуснеш в джоба буклука
Върнете се в началото Go down
Danich
Новобранец
Новобранец




Заравяйте си дупките!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заравяйте си дупките!!!   Заравяйте си дупките!!! - Page 3 EmptyПон Яну 10, 2011 11:05 pm

pgd написа:
да мързела... не стига че не се заравят дупките от много колеги ами и лошите сигнали ги оставят в самата дупка или до нея толкова ли е трудно да го пуснеш в джоба буклука

Да това за пребиране на боклука, напълно те подкрепям.
Така трябва...
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Заравяйте си дупките!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заравяйте си дупките!!!   Заравяйте си дупките!!! - Page 3 EmptyВто Яну 11, 2011 9:42 am

Абе нека да оставят,че освен лоши и хубави сигнали оставят Laughing Е рядко но се случва Laughing


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Заравяйте си дупките!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заравяйте си дупките!!!   Заравяйте си дупките!!! - Page 3 EmptyВто Яну 11, 2011 1:56 pm

Тия колеги дето не си заравят дупките май са иманяри и мисля че не е редно се коментират тука щото тия "от горе" дето четат ги свързват с нас!!!
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Заравяйте си дупките!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заравяйте си дупките!!!   Заравяйте си дупките!!! - Page 3 EmptyЧет Яну 13, 2011 12:43 am

Според мен , освен заради мързел и липса на култура някои колеги просто бързат ,а заравянето си е загуба на време , много грозно е да се оставят дупки особено в обработваеми ливади , при мене има диви прасета и такива поразии правят че после и да мине търсач да копае няма да личи къде е копал ! Преди време бяха минали колеги оставяйки след себеси кратери по 50на30см ,проблема е че тук по моя край доста хора знаят кой къде шета и в крайна сметка ще ме искарат мене виновен ,тъй че колеги нека си заравяме дупките !!! Колкото до боклуците , лично аз оставям само фолиото ,капачки от буркан не винаги (ако ги оставя ги оставям горе да се виждат ) ,желязо ако е нещо неинтересно го оставям !
Върнете се в началото Go down
markantony
Преторий
Преторий
markantony



Заравяйте си дупките!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: ......   Заравяйте си дупките!!! - Page 3 EmptyПет Мар 25, 2011 9:02 pm

.....


Последната промяна е направена от markantony на Съб Яну 12, 2013 7:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Заравяйте си дупките!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заравяйте си дупките!!!   Заравяйте си дупките!!! - Page 3 EmptyПет Мар 25, 2011 9:08 pm

markantony написа:
Днес и аз ходих в една нива на село ,видяхя ми колата и доидоха от кооперацията ,ми то дупка до дупка.Добре че се познавам с хората,доидоха наежени мани ,мани.Предната гума на трактора влязла цялата в една дупка.Ми поне си заравяите дупките ми вика шефа им, и си е прав човека.И аз имам бадемова градина, в селище ми е нивата ,които ме познават никои не съм върнал с машина ,ма то си е е.....о м.....а. Не е голям зор човек да си зарови дупките, искаме ХОБИ ама...какво да им кажеш на тия хора?Уважаваите им труда колеги!!

ем нормално колега , заради такива ние си патим Sad Idea Idea
Върнете се в началото Go down
emo82
Новобранец
Новобранец




Заравяйте си дупките!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заравяйте си дупките!!!   Заравяйте си дупките!!! - Page 3 EmptyПет Мар 25, 2011 11:11 pm

Да ви кажа при мен в полето садят предимно картофи и дивите прасета прасета ровят трапове 2на2 и в изритата пръс почти винаги си намирам по някоя парица иначе и аз си заравям дупките а като намеря някой по нов лемеж го продавам на земеделците по 5 кинта та да си сипя 100гр бензин Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Заравяйте си дупките!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заравяйте си дупките!!!   Заравяйте си дупките!!! - Page 3 EmptyСря Юли 11, 2012 12:44 am

Аз също съм за заравяне на дупките, но съм против да се оставят в дупките олово или намерени парчета от цветен метел. Просто не е колегиално когото друг след теб мине да чуе сигнала и да се чуди дали да го копае или не. Много пъти съм чул сигнала и съм видял , че е в дупка и съм се чудил какво да правя , макар ,че в дупки съм ловил изпуснати монети.
Върнете се в началото Go down
 
Заравяйте си дупките!!!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Техники на търсене-
Идете на: